Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#441
dirobi

dirobi

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Én 1 hónapja vettem tõlük egy ilyen órát. Teljesen korrekt bontatlan csomagot kaptam.


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a mall.hu-ról szokott-e valaki SIGMA (vagy akármilyen) termékeket vásárolni?
SIGMA ROX 9.1-ük van eladó, ami érdekelne. Sigma ROX 9.1 | MALL.HU
Viszont az ára 46.000 Az egész országban 60.000-nál kezdõdik ez a termék akciósan... Külföldön lehet találni 45-50.000 körül, de van ahol drágább. Mennyire lehet ez kamu? Nekem egy kicsit furcsa. A termék tudom hogy nagyon jó, de nem értem hogy tudják õk ennyiért adni... Ha valakinek van tapasztalata a boltról akkor legyen kedves írja meg! :)

Köszönöm elõre is!



#442
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Ha valakinek van tapasztalata a boltról akkor legyen kedves írja meg! :)

Megrendeled, értemész, kifizeted, ott a helyszínen megnézed mit kaptál, ennyi.
Bár csak egyszer vásároltam ott, az alapján teljesen normálisan mûködõ bolt. És igen, jóval a szokott bringaboltos listaár alatt vannak ilyesmi cuccaik.

#443
E-mail

E-mail

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a mall.hu-ról szokott-e valaki SIGMA (vagy akármilyen) termékeket vásárolni?
SIGMA ROX 9.1-ük van eladó, ami érdekelne. Sigma ROX 9.1 | MALL.HU
Viszont az ára 46.000 Az egész országban 60.000-nál kezdõdik ez a termék akciósan... Külföldön lehet találni 45-50.000 körül, de van ahol drágább. Mennyire lehet ez kamu? Nekem egy kicsit furcsa. A termék tudom hogy nagyon jó, de nem értem hogy tudják õk ennyiért adni... Ha valakinek van tapasztalata a boltról akkor legyen kedves írja meg! :)

Köszönöm elõre is!

#444
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Sziasztok!Egy b twin count 14+ km órán gondolkodom,esetleg van valakinek róla tapasztalata?

#445
zooki14

zooki14

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Köszönöm, csak sajnos ezt nem nyitja meg, mert valami hibát talált, de legalább tudom hogy kell illesztõprogi köszönöm.

#446
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok.
Az a problémám akadt, hogy a minap a Zergénél vásárolt, vadonat új órámhoz amit kaptam Datalinket, hiába dugom a csald bármelyik gépébe, nem mûködik. Létezik,hogy tönkrement? vagy valamilyen illesztõprogramot le kell tölteni? Így sajnos nem tudok vele mit kezdeni:S. Az óra amúgy RCX3 típusú. Elõre köszönöm segítségeteket.

Khm.
Zerge.info - POLAR Datalink


A sebesség mindent megold.

 


#447
zooki14

zooki14

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok.
Az a problémám akadt, hogy a minap a Zergénél vásárolt, vadonat új órámhoz amit kaptam Datalinket, hiába dugom a csald bármelyik gépébe, nem mûködik. Létezik,hogy tönkrement? vagy valamilyen illesztõprogramot le kell tölteni? Így sajnos nem tudok vele mit kezdeni:S. Az óra amúgy RCX3 típusú. Elõre köszönöm segítségeteket.

#448
York

York

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

Lehet, h a GSC-10-el problémád lesz. Nem értem a forgalmazó oldalán a típusra tett bejegyzését az érzékelõ használatával kapcsolatban: "GSC10, de nem jegyzi, csak jelzi" Valszeg látni fogod, csak az rögzített adatok között nem fog szerepelni a csapásszám és a kerékfordulat.

Akkor nagyon szomoru leszek, de nem ez lesz az elso ertelmetlen sw limitacio a garminokban :(.

#449
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Sziasztok!
Használ valaki Androidos alkalmazást edzésadatok rögzítésére, lementésére késõbbi elemzéshez? Tapasztalatotok érdekelne, hogy mennyire hasznosak ezek?
Polar RS100as órából szeretnék részletes edzésadatot kinyerni.


#450
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 hozzászólás

Sziasztok!

Most rendeltem Garmin Oregon 300-hoz pedalfrodulat merot meg pulzus merot, ezek megegyeznek a edge szeriahoz tartozokkal.
Hasznalja ezeket valaki oregon szeriaval? Kivancsi lennek a tapasztalatokkal, mert google nem mondott semmi okosat :(.

Lehet, h a GSC-10-el problémád lesz. Nem értem a forgalmazó oldalán a típusra tett bejegyzését az érzékelõ használatával kapcsolatban: "GSC10, de nem jegyzi, csak jelzi" Valszeg látni fogod, csak az rögzített adatok között nem fog szerepelni a csapásszám és a kerékfordulat.

Ridley Noah Fast 


#451
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha kompatibilis akkor mi a kérdés hogy mér vagy nem? Nem értem.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#452
York

York

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Sziasztok!

Most rendeltem Garmin Oregon 300-hoz pedalfrodulat merot meg pulzus merot, ezek megegyeznek a edge szeriahoz tartozokkal.
Hasznalja ezeket valaki oregon szeriaval? Kivancsi lennek a tapasztalatokkal, mert google nem mondott semmi okosat :(.

#453
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Igen, olyat is sikerült találni, hogy másik két dolgot is tud azonos idõben figyelni, de az idõosztásnak azonosnak kell lennie.
Vagyis pl sebesség/pedálfordulatot írunk elõ bemelegítésre szívritmussal.
Viszont olyat, hogy bemelegítés után, pl intervallumos edzést írjak elõ, amiben pulzus tartomány állandó, de intervallumonként más-más fordulatszám/sebesség, nos olyat nem sikerült még találnom.
De bizakodó vagyok, hogy nem annyira egyedi az igényem ilyen parametrizálásra:)


cs600x-hez:
Ahogy írtam korábban egy paramétert (sebesség, idõ) fixnek véve lehet 3 egymást követõ intervallumot definiálni, majd ezekhez célzónákat (hr, cadence, power) megadni, amelyekbõl egyszerre két cél definiálható azonos beosztással.
Másik lehetõség van több idõzóna(akár háromnál is több) definiálására lehetõség, melyekben csak egy célzóna állítható.
Írtam a Polarnak meg live chaten is kértem segítséget, sajnos kétszeresen is megírták, hogy ez van csak, mint lehetõség.
A vicc az, hogy a butább Polar óra tud ilyen edzés tervet tárolni,amit szerettem volna, a cs600x pedig nem.
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#454
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

A garminban a riasztásokat külön kell beállítani gondolom a polárban is van egy hasonló menü pont.


Igen, olyat is sikerült találni, hogy másik két dolgot is tud azonos idõben figyelni, de az idõosztásnak azonosnak kell lennie.
Vagyis pl sebesség/pedálfordulatot írunk elõ bemelegítésre szívritmussal.
Viszont olyat, hogy bemelegítés után, pl intervallumos edzést írjak elõ, amiben pulzus tartomány állandó, de intervallumonként más-más fordulatszám/sebesség, nos olyat nem sikerült még találnom.
De bizakodó vagyok, hogy nem annyira egyedi az igényem ilyen parametrizálásra:)
Amennyiben valaki tudja a protrainer ilyen terû beállítását, kérem az árulja el, mert a helpje a programnak és az órának egymásra mutogat a megoldáskeresés során..
Viszont amit nem értek, hogyha ant+ frekvencián üzemel a cs600x, akkor miért nem kompatibilis vele?
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#455
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Tiggrincs, akkor hátulról elõre lopakodva szépen letarolod az élmenõket:)?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#456
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
nekem meg tojt egy ilyet a buék nyúl

Zerge.info - POLAR RS100

úgyhogy mostmár rettentõ tudatosan készülök a szezonra....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#457
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A garminban a riasztásokat külön kell beállítani gondolom a polárban is van egy hasonló menü pont.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#458
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
A Garmin videója tetszik:)
Végül egy használt cs600x lett a befutó (kellemes áron volt), most szokjuk még egymást.
Valaki esetleg tudja, hogy proTrainerrel hogyan lehet olyan edzést létrehozni amit rátöltve az órákra megadott bontásban elsõ 5perchez rendel egy elõírt fordulatszámot és pulzuszónát, melybõl kitérve csipogna?
Elvileg tud ilyet, de nem találtam meg a módját:(

#459
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Garmin Edge

#460
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hali!
Az ant+ kiegészítõk okostelefonhoz is párosíthatóak, androidhoz, de smybianhoz jól látom, hogy ki van csukva ugye?:)