Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. Mátra Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
568 hozzászólás a témában

#61
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Thez!
Nem tom. Bizti nem mondogattam túl gyakran, de elõfordulhatott, nem emlékszem. De tényleg nem mentem gyorsan. :) Én csak Lorkára emléxem, meg Bruce-ra (asszem), ahogy összekapszkodva mentek a második itatóhoz.

#62
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
szasz Kala ;D na, fincsi a vaníliás kóla?vagy még nincs meg? ;D jáááj! krikkTEAM és szedd alá TEAM rulez ;D

#63
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
jeeee,tényleg van már eredménylista!
Gratula a KrikkTeamnek,kezdetnek ez több mint gyönyörû,határ a csillagos ég,vagy legalábbis a dobogó legfelsõbb foka!
Manka;te fotóztál több helyen is,jönnek majd a képek?
Drakula a váltótlanodnak is,nem semmi volt,ahogy ment!

#64
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
7omi: örök hála! Legalább olyan csodás, mint a DunaMarci célfotója, csak itt nem voltam feleannyira se fáradt és elnyûtt...

#65
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Prefi: te mondogattad mindig azt nekünk, hogy "nem kell félreállni, nem megyek ugysem olyan gyorsan"?
(legalabbis valaki ezt tette egy PREFI feliratú rajtszámmal)

#66
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
:(
ha nincs defektem elsõ 300-ban vagyok :'(
kicsit csalódtam, de jövõre jobb lesz, és amúgy se ez számít (korosztályos versenyben különösen csalódtam :'( )

#67
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
nyissz: Én voltam

itt a kép:http://kep.tar.hu/to.../pic3317273.jpg

A többi kép is meglesz, ha a TÁR is úgy akarja. >:(
http://kep.tar.hu/to...ml?aid=27592844



#68
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
El sem hiszem! Télleg fent vannak! Na ez nem semmi! Hány nap telt el? 2?

Mondták, hogy a Buda- és DunaMaraton után ez maga lesz a királyság, de hogy ennyire?! ;D

1ébként 40. lettem 54bõl, de én így is örülök magamnak, mer nem ez számít. 8)

Ha rajtam múlik, jövõre ott leszek!

#69
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
váááá! a krikkTEAM a 10edik lett ;D ez most örömmel tölt el... jeeee ;D
ez azé nemsemmi ;D föleg, hogy a starton 4:50nel haladtunk át... jajj, azért a sok kék mûitalért megérte... meg ennyi banánt még sosem ettem egy nap alatt ;D na pá


#70
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Végre fenn vannak az eredmények a matramaraton.hu -n. :D :D :D

#71
chester

chester

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Sziasztok! Ez nagyon kúl volt!!!!! Én a rövid távon mentem, mert eddig csak hosszabb távokon tudtam kipróbálni magamat. Sajnos nagyon hátúról indultam, ezért mire elváltunk a hosszabb távosoktól (Kékesre fölfele) addigra szerintem legalább 600 embert leelõztem, ugyanis nem tudtam, hogy megvárnak a többiek. Onnan lefelé az elsõk között indultam és a betonos fölfeléig az élbojjal tudtam maradni :) !!!! A murvás lefelét azért nem szerettem, mert hiába tekertem ezerrel, mindig lassúnak éreztem magam. A verseny végéig minden tartalékomat kimeritettem.
Kiváncsi vagyok az eredményre ;)
Majd elfelejtettem, hogy valaki lefényképezett a szénégetõk utáni leejtõn, amikor éppen egy merida mezes gyerekkel zúgtam lefelé kék mezben, nagyon nagy szükségem lenne a képre, ezért jelezz ha te voltál az aki lekapott ! A fotós civil ruhában volt, ha igy jobban magára ismer az illetõ.

#72
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
valaki írna élménybeszámolót az extrémrõl? Csak mert én eredetileg arra neveztem, és többektõl hallottam, hogy hát az lehet hogy kicsit túl kemény, és átneveztem Classicra. És érdekelne, hogy miután elvált a két táv mik voltak, hogy tudjam mit hagytam ki (jövõre nem kétséges hogy extRÉM-en indulok)

merev géppel nyomtam, vesekövem nekem sem lesz, a csuklóm pedig már hétfõn sokat gyógyult, miután sárgabusszal jöttem haza (az a tipikus féllábon állós, táska az egyik kezemben lóg, épp hogy a másikkal tudok kapaszkodni szitu). De a csuklómnak jót tett (mondjuk kentem is, Dolobene-gel rulez)

#73
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Jah, amúgy énis végigmentem a klasszikuson :)

A hegy hozta a formáját... SZIKLA. sok. gondoltam kifogok a defektmumuson, és belepumpoltam a hátsómba 4 bar-t. khm. defektet nem kaptam ugyan, de vesekövem sem lesz egyhamar. Fullteló ide vagy oda, ha nics min. 20centi út elõl-hátul, akkor nem egy kellemes élmény 40-nel gördülni a vulkáni kõveken. Jóötlet volt az elején az emelkedõ, hisz így szûrõdött a mezõny. Apropó felfelék. Szerintem nem volt olyan szakasz, ahol ne lehetett volna feltekerni. Nekem kicsit tele lett a hócipõm azokkal az emberkékkel, akik meg sem próbálják letekerni a lejtõket, hanem meglátják és leszálnak a brinyóról. Nem kevés ilyen volt. sajnos. Kék lötty tényleg igazán remek volt, az etetés-itatás mennyisége tényleg nagyon eltalált volt. Az itatóscsajok látványa felért egy jópár tescogazdaságos nápolyival maradjunk annyiban :)

Egy jó maraton volt (közel sem az életem legjobbja), kellemesen elfáradtam, jóléreztem magam na.

I love diz gélym, I luv Mátra veri macs. Jövõre tuti elitbe megyek, talán kicsivel jobban be tudok telni a mátrai szférával...
apropó, Para, ha jólemléxem említettél valami õszi tekerést ebben a hg.-ben... ;D

#74
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Lehet, hogy én fényképeztem (de bringával), itt a link ha vki lemaradt volna róla: http://exseven.freeweb.hu

#75
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hi!
Akor egy-két szubjektív dolog:
Pélya: sztem amilyen terep magyarországon elõfordul, az itt megvolt. Lefelé, és felfelé is. Kõ, törmelék, föld, por, gyökér, fahíd, aszfalt. Nekem nagyon bejött. Ami nem az a lassúrajt, amit szó szerint kellett érteni :).
Szervezés: Jobban örültem volna ha szombat, ha van kaja a célban, ha 1-2 rendezõ a pályán meg tudta volna mondani, hogy milyen messze van a frissítõ, és talán tényleg várhatta volna a rendezõség nagyobb ovációval a beérkezõ túlélõket...
Mi: Aki eldobálta a frissítõs palackokat (stb.) az szerintem köpjön fel és álljon alá. Viszont köszönet a haversácnak, aki a 2. frissítõnél megdobott egy doboz ragasztóval. Remélem megkapta! Én leadtam... ;)
Conclusion: Hát, 2 óra alvással, 2 defekttel egy jó kis eséssel még mindig azt mondom, hogy k***a lyó vót! Jövõre nem hagyok ki egyet sem... :)

#76
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok!

Nekem is megvolt ez a maraton, szerintem jó kis móka volt ;D Sajnos a szombat esti tésztapartin nem tudtam jelen lenni, de majd legközelebb ...
Élményeim :
Igazi "lassú" rajttal indult a verseny ... ami ennél lassabb volt az a kilóméterórám mozgása, ugyanis cseszett mérni a megtett métereket :o a kékes tetején rájöttem, hogy én voltam a béna, mert a vasárnap reggeli érkezés és kapkodás eredményeként fordítva tettem be az elsõ kereket ::) Megfordítottam és utána már jó volt ;D Magamhoz képest úgy érzem egész jól ment találkoóztam menet közben Gerivel, majd kicsit késöbb Pixellel is ... a végén még sikerült egyet perecelnem [kb a cél elõtt 2 kilóméterrel :( ]

Mindenkinek gratula, aki teljesítette, különös tekintettel Erának :-*

LovasGabi: klassz volt a powerGél ;)

Falatka: Köszi a bíztató szavakat :-*

üdv mindenkinek

kissfish

#77
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok!
Nekem ez az év legjobb maratonja volt!Amihez persze Cheesy tésztapartija is hozzájárult!!
Nagyon jó volt a pálya,bár köves,de mivel én a Tátrában készülgettem,így nem volt meglepõ a köves rész.Mindenkinek gratulálok a teljesítményéhez nem volt egyszerû végigcsinálni!
Üdv.thy

#78
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
kivi képei
http://kivisite.free...ramaraton_2003/

És íme a kényszerû singlespeedem:
http://www.freeweb.h...003/image94.htm

#79
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
jóreggelt...

a mai napom, a feledékenység-napja... :(

nem csak a beszámolóm hagytam otthon sikeresen, hanem minden más olyan anyagot, amit hozni kellett volna... basssz...

megúsztátok ma... :(

azért igen csak érdekes olyat olvasni, hogy vki szalagok nélkül nem tudta merre tovább a kékes utáni déhán... hmm... nem is emléxem volt-e másfele út... ::)

#80
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
eredménylista van már valahol a neten?