Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
523 hozzászólás a témában

#41
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BrotheR állítólag a Gáspár mindegyiket beugrotta! Te ezt elhiszed? A z Ervinék mondták aki ma Stinkyddel ment egy kört. Akkor megyünk vasárnap vagymegint csak 4en lennéknk?

#42
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Ja. Széchenyi emlékút... és a Panorámakanyarnál ha nem balra, hanem jobbra mentek, na ott vannak a JUMPOK!

#43
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Széchenyi emlékút ???

#44
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Címet vagy valami odajutási útvonalat tudtok mondani ? Mert én pl. nem tudom hol lakik a Milán, így a "Milánék utcája" nem mond semmit, pedig szívesen MEGNÉZNÉM a dolgot, meghogy aki ugrik azt szájtátanám egy kicsit.. ;)

#45
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Szombat de. 11 fogasnál?
ML Te is jössz? ;)

#46
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Ezek a képek engem is érdekelnének... Mert élõben rá sem mernék nézni..
ML, hova tüntél?
Énnekem valamelyik nap biztos jo, kb 11 tol.
nektek?

#47
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Nem tudni, kik szoktak rombolni, éppen ezért mondom, hogy vigyázzatok rá, ha lehet. A kidobó sem volt kevés pénz, senem az építés... nameg a füld... MX Freestyle jumpok is ilyenbõl vannak. Valamennyire löszös, ezért nem repedezik fel, meg nem kell annyit locsolni...

#48
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
és fõleg, hogy mi minõsül annak...
teszem azt, ha odamegyek, és nemteccik hogy ottvan, vagy hogy elcseszem, és kiakadok? vagy mindkettõ :)
Pikcsörszöket!
(amugy nem hinném, hogy 1 éven belül válllom, vagy valaha :) )

#49
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
HÁt mondjuk a kápolnán nem lehet, de pl. akárki aki még nálam is bénább, mondjuk odamegy és átgurul egy ugratón, hogy õ mekkora májer. Ha egy ember lenne, akkor nem jelentene gondot, de majdnem minden nap vannak ilyenek. Mi is építettünk dirtöt haverral, és van 3 kis suttyó ott a környéken, az egyik kb. 2 hónapja tudja mi az a peg, vagy rotor, meg ilyesmik, és átgurulnak rajta, meg a másik ugratónkon is, pedig az már rendesen megpakoltuk, erre jöttek és... >:( >:( >:( >:(

#50
NagyFõnök

NagyFõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Kik és miért rombolnak(most lehet nagyon naívat kérdezek ???)?

#51
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát azt meghsizem, hogy azza foglalkoztok, mert iszunyú nagy lett az a jump!!! És tényleg elállt a lélegzetem amikor megláttam. Ja és BrotheR nem hiszem, hogy fogják rombolni, mert azért annyira nem lehet mint Kápolnánál, mert ott sajna a nagy szárazság miatt a elégg repedezett a föld ami könnyen leesik igaz most egy jó ideje nem voltam ott..

#52
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ basszus és nem fényképeztem le!!
Voltam 7végén a Rodeo Dirt-nél, elég durva... Annyit mondok, hogy egyy markoló építi (nem kis Bobcat, CATERPILLAR!!!), a leérkezö kb. 3 ember magas, és 8 méterre van a kidobótól, ami az a kidobó, ami a Red Bullon is volt (a legnagyobb), így lehet, hogy nem hangzik annyira durvának, de ha majd odamentek és meglátjátok, kb 10 percig csak nézni fogjátok, és csak utána tudtok majd megszólalni : Eeeez B@szott Naaaaaaaaaaaaaaaagy!!!!!!!!4
Persze még nincs kész, mellette lesznek "kisebbek" is, trailsben.
Ja és North Shore valszeg nem lesz...
Viszont majd csinálok képeket...
Jaaaa, a legfontosabbat nem mondtam: Aki rombol, annak vége van, mint a botnak, ez nem kétkezi munka, pénzbe került! És nemhiszem hogy én fogom szétverni, valszeg csapatostul mindannyian! Szal csak az ugráljon aki tud, a többiek már mehetnek rombolni a Kápolnához, persze majd õk is építik újra, mert mi már csak a Rodeo-val foglalkozunk egy ideig asszem...

#53
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nem NS.. hanem RODEO DIRT ;D ;D
kiba**ott nagy trails...ha jól tudom ;D ;D

#54
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Mi készül Milánék utcájánaka végén? Ha jól gondolom NS, mert errõl volt szó anno.

ML: Most már csak presztizsbõl is le kell ugranod a letörést, ha még nem tetted.
Tudod mi mindent elhiszünk, csakugye a szemünknek jobban mint holmi szavaknak ;)

Palmer

#55
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
ML.. ;D ;D no mindegy...
úgy tünik nekem is ugrik bagolyirtas szal ha mondtok egy idopontot akkor ottleszek hetvegen en is ;)

#56
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Szasztok!

csatlakozom a hétvégi csapathoz! Szivesen megmutatom azokat a trail-eket amiket ismerek, de biztos vagyok benne, hogy vannak nálam sokkal tájékozottabb emberkék ebben a témában.
Nekem szombat délelôtt lenne a legjobb. Ti mikor mentek és hányan?

#57
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Hogy hova tünik ilyenkor az a gyerek? ;D

#58
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát igen!
Azt hiszem ez sokunkat érdekelne! ;D

#59
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Major László bedigizte már a videót? Vagy hol tart a cuccos?

#60
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Már négyen vagyunk... 8) de ez még nagyon kevés :(