Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
523 hozzászólás a témában

#1
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Amikor elösször ugrottam a bónuszt letört a nyergem, meg a bukóm is megadta magát!
aztán mikor legközelebb kimentem alig mertem ugrani...pedig tényleg kicsi ;)

#2
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
én nekem van élményem a gt letörésrõl akit érdekel kerresse meg valahol itt megvan a leírásróla....

#3
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Én is estem már le, amikor elõször ugrottam meg a bónuszt, akkor nagyon para volt, de ha nem ugrom meg 4x rendesen utána, akkor soha nem mentem volna oda fel, most már kis szarnak tûnik (és az is :))

#4
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
desz*r... ez a téma is meghalt.. visszatérve a LETÖRÉSEKHEZ, mondjuk kinek van esés emléke(pl. belefúródik az elsö kerék, stb.) mondjuk most beszéljünk csak az esésekrõl. nekem csak olyan volt, hogy a lábam lecsúszott hátra a leérkezéskor, kimentem szupermenbe, és megpörkölte a gumi a combomat. egyébkén ez ilyen kis pöcs 1 méteresnél volt. rekord asszem 3 méter lefele, elõre meg 5. (ez egy ugrás) na let's go! ;)

#5
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
A déli egy utcába van a moszkvatérrel, odáig csak eltalálsz aztán ott talizunk!
de neked melyik nap jó?

#6
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
ennis meggyek! nincs vkinek kedve a déli pályaudvarról menni? ugyanis fehervari vagyok, és vonattal megyek.

#7
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Június 13-14-15, de ne itt beszéljétek meg, van sport sziget topik ;)

#8
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Yeah!! 8)
Vasárnap vagy szombaton kéne kimenni, nem?
Hogy is van? Júni 14-15-16 ??? Gyere BrotheR, már régen szóltál hozzá, bár te gondolom a Szedõékkel mész.

#9
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
van mert szereztem kettõt a multkor! ;)
de nem tudom mekkora!
Hétvégén sportsziget nem?
oda is be kéne nézni, hátha lesz valami.
aztán meg hegy!
beugrottam a bonust és a nyereg is ép! 8) most a kis sípályát nézegetem :-\ de a gt letörés az milyen, hol van?
ja esetleg jöhetne más is hegyre, nem csak ketten, hárman! ::)

#10
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Na...
Nekem most nem volt jó, mert osztálykitándultam.
Cow mondd, hogy 7-es, 6os imbuszos csavarod van!!
Ha igen, szerezhetsz nekem is egyet 8) !
7végén lehet, hogy jó. Ugranom kéne már a nagybonust... :-\Gáz hogy mindenki ugorja, csak én nem :-\

#11
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Nah. ismét menetkész a gép, és 3 nap pihi. nem megyünk valamikor hegyre? vasárnap, hétfõ?
ja és van pótcsavarom! igaz egy nyeregcsõnek jobban örülnék! ;)

#12
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
A ride cool volt, nekem is meg kell tanulni manualozni!! ;D ;D
Kár, hogy el kellett mennem, meghogy szegény cownak letört a csavarja...
Én szerencsésnek érzem megam, mert nekem most nem tört le ;D csak a nyereg ugy 5centit mozog minden irányban :D
Ja, és Bendernek is ilyen nyerge van, nem ??? Tán ez /volt/ az õ bikeja? És sztem vedd meg Frenkiét :-\
vagy (mint nekem lesz) 2 csavaros azt csá.


#13
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Szóval a nyeregcsövem beadta az unalmast (megint) úgyhogy valami csunyán gondolkozom, mint ez http://www.pinkbike....iew&image=52957
De igazából miért jó? az elsõ nyerget csak valami kis rézdrót tartja, és csak össze vannak ragasztva. amúgy meg mikor ül oda, vagy azt is fejelni akarja?
szóval mire való? kell ez nekem?

#14
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Akkor vasárnap.
az jó, én is akkor megyek föl, majd viszem a cd-t
igazából bebiztosítottam magam néhány béna haverommal hogy jöjjenek majd mentõt hívni!
kb 11 körül leszünk a felvonónál!


#15
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Cow: Megvan a disorder III CD-n neked, mert akkor szombaton nem is, akkor nem jó. De vasárnap igen, és akkor oda tudod adni a cd-t, mert ez a kazaa... dög lassú. még 23óra amig letölti. nincs türelmem várni >:( ;D

#16
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
én meg azt láttam amikor havernak leszakatt a homlokcsöve egy 10cm-s "ugrástól" ::)
ja amúgy kész a bigtruck! 8)
a dirtet nem szeretem, a cc-tse, dh-zni meg nem tudok, amúgy se most meg elsõfékem sincs!
szóval ha nem gáz akkor megyek veletek!
ha gáz akkor egyedül megyek!
szóval hegy!
ja szerintem a disorder 2 sokkal jobb (bár a tailwip? elég állat)!


#17
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az nagyon durva lehetett én is láttam már csörõst ugrani ott a reptéren csak a haver meguszta egy "kis" agyrászkodással meg nagyon nagy horzsolásokkal. És nekem nem tudom, hogy jó-e ez a hétvége! Már csak 9nap kell bemenni aztán nyári szünet! :D

#18
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Nekem jó, de a nyergemet (vagy inkább a csavart) most is le fogom törni, mert az a kurv@ Cserny olyan sz@r csavart adott, hogy 2hete van meg és már igencsaknagyon hajlik.
2 csavaros nyeregcsövet csak drágán találok 31.2 méretben, és a mostanimhoz nem találok 7-es, 6os imbuszos csavart! >:(

Ja és most töltöm le a Disorder III at, elképesztö, hogy azok a srácok mennyit fejlödnek 1 év alatt :o

És egy szomorú hír :'(: Tegnap a reptéren 1 srác ugrott, csöröst, esett, a bringa nyerge fejbe verte, és eltörte a nyakcsigolyáját :-X :-X :-X :'(
Sajna nem tudom mi lett vele, de haverok láták, és azt mondták, hogy nagyon brutál volt, látszott rajta, hogy nem tud megmozdulni :-X :-X :-X
Mindenkki elgondolkodhat, hogy mire is való a bukó(fullface). [Mielõtt kapnék, nekem azért nincs, mert nincs rá keret, és nem küldöm olyan jól, sõt... De akinek van hordja!]

Na... szal 7végén ride 8)

#19
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
csao! lehet hetvegen felnézek kerékpározni. aztan vki elvinne megnézni ezt az építkezést? mondjuk berci? aztan megmutatom hogyan kell 1kerekezni... ;D

#20
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Ahogy a Milánkát ismerem (sehogy)... kb azon a szinten lessz!
Biztos a házuk tetejérõl kell elindulni, utánna pár km lejtõ, és egy akkora jump, hogy a ferihegyen kell leérkezni mert különben nem tudsz megállni! ;D