Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
523 hozzászólás a témában

#21
mozogamozo

mozogamozo

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
én megyek építkezni! amugy ez ilyen disorder 2-3 szerû cowan/pritzel féle hell track lesz?

#22
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az a magyarázás le van törölve épp azért, hogy ne keressék illetéktelenek. JA és én ezt már megbeszéltem a Milánnal úgyhogy hanyagoljuka témát most épül hagyni kell nyogodni. MAx lehet menni segíteni.freer én nem akartak leb*szni ha véletlen erre lehetne következtetni akkor bocs! Sztem se lesz az a jumpal, mint a Kápolnával annál jóval brutálisabb.

#23
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁH, EZ BRUTÁLIS NINCS EMBER AKI LEBONTSA, ha kész lesz szerintem egy Bender érkezést is kibírna.

#24
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
a szerencse hogy berci ojan erthetetlenul magyarazott, hogy nem sokan ertik meg merre is van ;D ;D ha megis..remenykedni lehet hogy nem megy rá senki aki nem oda illik ;)

#25
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Tbertalan köszönöm a leba**ást. Nekünk is elmagyarázta a Milán, hogy ne menjünk oda egy jó ideig. De megjegyezném arra jobban kiakadt, hogy publikáltátok a fórumon a Rodeót és annak hol létét. Ezzel most ne menjen oda senki kb annyit értél, mint sz*rnak a pofon. Szerintem az ugrató elkészültéig ne beszéljünk róla. Ez lesz a legjobb.

#26
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
freer te ki vagy ha ennyire ismered ezeket az arcokat meg atöbbieket? ÉS igen a RODEO most épül és most ne ne menjen oda senki!

#27
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
bucimail .. nezegettem a lapot es feltunt az ajanlott "irodalom" kozott a Pinkbike Ok Kanadaiak nem USA .. csak gondoltam szolok.

#28
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Igen a Gáspár ugrotta mindkettõt. 1x a nagy is hibátlanul összejött neki. A Marci is ugrott a nagyon kettõt: 1x eldobta a bákot, 1x meg tökéletesen érkezett. De most egy idõre ki lettünk tiltva mer' még "építik"!!!!!! Ja a oldalon fenn lesznek a képekmembers.chello.hu/rideworx

#29
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát ez elég tré! 0:2
bár ez most pont miattam (is) van! :'(
de ha készlesz a kicsike, rögtön mehetünk!
az se érdekel ha ketten! majd össszehaverkodunk ottlévõkkel aztán megyünk velük!
bár Brother úgyis mindig ott van!

#30
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Most se jön össze... Majd lekközelebb...

#31
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát a tanulás rám is rámférne! de sajna nincs meg a dropmachinom eleje! szóval gázos! nagyon várom már hogy meglegyen, elvileg hétfõn ::) szóval pont rossz! >:(
de majd utána! tûzön vízen át, háború és béke, szabadság és egyenlõseg...! ;D

#32
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Tanulnit szoltál? ;D megyek!!

#33
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Van ott sor meg el lehet menni különbözõ helyekre Kelenföldön de legjobb a sor sztem ott lehet tanulni ugratni.

#34
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
És mi van kelenföldön?


#35
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát sztem a hétvégén minden csupa sár lesz és én nem szeretem annyira a sár ride-ot... MAx le kéne menni Kelenföldre vagy hasonló helyekre,.

#36
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
A fal megvan! ;)

Hol van egy kis feljáró/lejáró, hol nincs!

#37
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Mármint Wallrideolni ;D
H megvan-e még olyan szépen az alja.

#38
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Majd minden nap arra járok! Miért?

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Volt vki mostanság a Lágymányosi hídnál?

#40
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Hát suxx akkor menjünk 4en, és majd hozzatok ismerõsöket, olyanokat, akik nincsenek a fórumon, hogy legalább ne legyünk kevesen.