Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
523 hozzászólás a témában

#521
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Én eddig csak kb 1 métereset vállaltam be, de szeretnék fejlôdni.
Mióta áttértem az spd-rôl a platformpedálra beszereztem néhány lábszárlenyúzást, de most már biztosan tartom a lábam a bicajon. Városban, vagy terepen nyomjátok? Ja, és ki halt meg 1m fölött?

#522
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hogy jutottál el a 1,5 méterig? lépcsõzetesen, vagy ez a minimum? és ami fölötte van? valamilyen szinten szoktatod magad a magassághoz? nekem is kb akkora volt a max. de mivel az már elég biztosan megy a kettõ körülit is bevállalnám! Amúgy én egy polarx-el nyomom, a telóm meg még a marzo színvonalát sem üti meg. Szerinted mekkora az a letörés amire még elég a merevfarú? vagy egyszerûen teknikán múlik? ja és nem félsz? a TV-be már volt egy srác aki meghalt 1m fölött!


#523
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hat igen, a freerajdolas mellett nekem is ez lenne a lieblingem. ugyan meg nem olyan reg kezdtem el letöreseket ugralni, mert ugye vedöcucc nelkül kicsit gazos!
eddig olyan masfel meteres volt a legnagyobb, amit bevallaltam. azt hogy hogyan, ne kerdezd, mert nem tom! megneztem elöször, hol a legjobb elugrani, es merre, ozt nekihajtottam, es gyerünk! de bejött! ;D
amugy ujabban mindezt 1 merida matts UMF-el.
es csak :( 1 marzo EXR teloval.

#524
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Amióta csak bringázok, mindig azt nézem honnan lehetne leugrani. Semmi mást, csak azt. Remélem mások is vannak így ezzel. És elsõsorban róluk szólna ez a topik. Ki? Mivel? Hol? Mekkorát? Hogyan?