Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
523 hozzászólás a témában

#461
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Most mi van? Nincs pénzed 10e ft-ért cc bukót venni? De azért külön bicajod van!

azért nehidd, hogy két hiper szuper csúcsgépem van, sajnos az én zsebembe sem lapátolják a pénzt... :-\ sajnos...
szóval inkább mx mint újabb kiadások.
Amúgy télleg nem kapsz jó cc-s bukót 15 alatt.. :(

#462
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Dirtboy!
Te voltál akirôl írtak a Bikmakkban, hogy a DHBP-n ugrott polarx-el meg a mozo-val?

#463
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
egy zsír új fullface 40 körül van,egy jobb CC-s bukó pedig 15 és 20 között.
Szerintem is inkább Casco Viper MX,mint 60e...

#464
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás

két bukót venni, tartani meg drágább mulatság.
:-\
Bicóból nekem kettô van egyik cc/túra a másik pedig olyan ami mindent kibír! :)

??? Most mi van? Nincs pénzed 10e ft-ért cc bukót venni? De azért külön bicajod van! :o

#465
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hát arról ami a városligetben van én is csak a kissebrõl a 1,8-2m rõl mertem leugrani, elég jó....
Nem mondom hogy szívesen ugrálnék többször is onnan, mert hiába nem tudok ugy érkezni hogy ne üsszön olyan nagyot..
de olyan helyen ahol ívbe érkelzel az nem gáz...

Amit David007 mond az M0 mál az tényleg elég jó hely ott lehetne építeni egy nagy pályát is!!!!!! ;)

dirtboy

#466
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Pédául én azért tervezem ilyen bukó vásárlását, mert imádok hosszú túrákra menni terepen, és egész nap egy tök zárt fullface-ben lenni, hmm, nem túl kellemes, sôt kellemetlen ;)
két bukót venni, tartani meg drágább mulatság.
:-\
Bicóból nekem kettô van egyik cc/túra a másik pedig olyan ami mindent kibír! :)

#467
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Z-lee: El van nézve!
Ja és miért jó a szétszedhetõ bukó? nem tudjátok eldönteni hogy CC-zetek, vagy DH-zzatok? mert akkor a bicótokat is megnézném! ;D Mert az egy dolog hogy jól szellõzik, de kb 15 km/h amivel megyek alaphelyzetben...ahoz csak nem kell bukó, ott ficeg a kormányon! Aztán a letörés meg max 1 perc! az alatt csak nem rohadok bele! szóval nem értem, de mindegy...kicsit kattant vagyok! 8)

#468
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
mudcow: amugy meg bocs a szombathelyizeser, összekevertelek vkivel!

#469
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
pontosan casco viper MX, amihez mar hozza adjak az allvedöt - ugyanis a siman viper csak bili!
es sopronban 32000 froncsi.
azt mondjak a two-piece konstrukciosok közül az 1ik legjobb, de megsem annyira stabil, mint egy echte fullface.
...viszont nem is rohad annyira bele a bucid! ;)

#470
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Leugorhacc az aljába is, ám ettõl a letörés még mindig csak ~2 méter. ;)

#471
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Bár nem látszik hova érkezik, de ha oda ahol 2 keréken van akkor az legalább 3,5 m. Ha csak addig ameddig olyan "letörés színû" a föld :D akkor azt én is megugranám! valószínû, mert elég szimpatikus ;D De még nem jártam arra, lehet másfelõl sokkal csunyább! >:( Meg kellene nézni élõbe.
Winethoo: hogy érted hogy letekersz? Egy letörésrõl! Mi van veled? (velem)? Ez nem DH!
Ja én a tavajiról beszéltem! :-X

#472
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

A viper? Az az amelyikre külön lehet állvédo½t szerezni? Szerintem nem az igazi! Tele van szello½zo½kkel, ami gyengíti sztem! meg elég labilis az az állvédo½! ja és bo½ven 33 fölött van!

A vadiúj állvédôs Viper pontosan 34ezer forint, a Berguban, Fülöpben meg a többi helyen.

rááll a frírájdra?  ahogy Milánka mondta vala a bikmakkban "A freeride nem stílus hanem életforma." Én osztom ezzel a véleményét. És mint így nem lehet ráállni!


oksi talán nem a megfelelô szót használtam, a rákattan talán kifejezôbb volna? Most hirtelen nem jut eszembe másik, de azt hiszem érthetô. ;)
Baromi jó a sípályás kép, még nem volt szerencsém hozzá, de azt hiszem bátorságom sem lenne... :)

#473
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nem rossz.
Lehet,hogy hülyeség,de én gyakran csinálom úgy,hogy kiálok az objektum szélére és egyszerûen letekerek.Persze ezt nem erdõben,hanem mondjuk aszfaltról aszfaltra.

#474
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ez így van. Nem vagyunk 1formák. Ezért is írtam, hogy SzVSz. Valakinek meg nyilván az unalmas, amit én csinálok.

A letörésekhez annyit, hogy emlegetitek itt a 1,5-2 méteres letöréseket, ám a sípályás letörést elég... hümm... kevesen adják be, pedig asse több 2 méternél... Akkor ez hogy van?!

Sípálys letörés és K. Milán (a kép a Procross Kft. tulajdonát képezi):

Feltöltött kép

#475
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Az elég baráti ár! A viper? Az az amelyikre külön lehet állvédõt szerezni? Szerintem nem az igazi! Tele van szellõzõkkel, ami gyengíti sztem! meg elég labilis az az állvédõ! ja és bõven 33 fölött van! rááll a frírájdra? ??? ahogy Milánka mondta vala a bikmakkban "A freeride nem stílus hanem életforma." Én osztom ezzel a véleményét. És mint így nem lehet ráállni! ::) De errõl asszem van egy topik, majd benézek mire jutottak!

#476
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
az kb 33ezer forint. A casco viper fullface-ekrôl van valakinek tapasztalata? Azok is ilyesmi árban vannak, de nem kell értük Bécsbe menni. :)
A letörésugrálás szerintem sem nevezhetô unalmasnak, de az nyilvánvaló ha az ember rááll a frírájdra akkor más trükköket is megtanul, bevállal.

#477
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát én mindent mondanák egy letörésre, csak azt nem hogy unalmas! Az a para ami elfog amikor nekiindulok! Meg hogy csak az utolsó pillanatba látom hova is megyek! És akkor a zuhanásról nem is beszélek! ;D A technikáról meg csak annyit hogy rengeteg sportághoz szintén nem kell technika! Mert egy CC-s mit tud? vagy egy országútis? csak hogy két keréknél maradjunk! ;) De ahogy te is mondtad ha szereted, hát tedd!

Azt ki mondta hogy Szombathelyi vagyok? mert nem! ::) Ja és bocs de nem vagyok valami jó valutából, szóval az kb. hány magyar Ft! De amúgy elég jónak néznek ki! ja és van hozzá úszósapka? ;D

#478
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
nekem egy specialized hucker-om van.
(ime: http://www.specializ...2h6z1ehv.j27005)
csak az idei sokkal szebb dizajnba van! langok vannak rafestve (de a szinek hasonloak)

becsbe a mountainbikerbe vettem 135,- euroert.
szombathelyröl neked sem lenne olyan messze.
söt meg jobb asszem wiener neustadt! es meg a mwst is lejön belöle.
ha kellene utleiras, meg cim, akkor csekk diz:

www.mountainbiker.at


#479
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
SzVSz elég unalmas ledobálni magad egyre magasabb padkákról, mivel ez csak a biciklid határait feszegeti. A technikai tudásod nemigen fejlõdik attól, hogy 160 cm után 175-rõl esel le, mivel - remélhetõleg - érzed a géped súlypontját, tehát innentõl kezdve ahogy emeled a magasságot, úgy megy szét a felni, az agyak, a csapágyak, hajtókar, stb., Ám, ha szereted, hát tedd! ;)

#480
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Milyen fullfacéd van? Nekem is aktuális lenne. Mivel egyre nagyobbakat ugrok, egyre közelebb van a kormány a felyemhez, és arra a bili nem jó! de az is igaz hogy síkon nagyobbat üt felfele! és nagyobbat úgyis csak lejtõre ugranák! je és szerintetek milyen gép kell a letörésekhez? ja és nem amerikába a 20m-hez!