Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bender feeling, avagy a letörésekrõl mindent

- - - - -

  • Please log in to reply
523 replies to this topic

#441
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 posts
Nemtom... a kicsi akkora lehet, mint kb. a bónusz... max. 1.20

#442
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Tényleg elég jók a képek!
Brother: Ha te megugrod, akkor én is! :D
De tényleg, akkor lemegyünk vasárnap, és kiderül minden! A kicsi az neked a 2m-es? vagy ami mellette van max 1m? Mert nekem az a két méteres lenne most még elég! aztán csak utánna mennék nagyobbra! De innen tényleg nem tudom megmondani hogy ugrok-e! A képeken mindig kisebbnek látszanak! :o
Dirt: 3-3,5? az eléggé sok! még! de eddig nem 2t mondtál rá? azzal még várok!
Ja azok a bukók még jók lehetnek!

#443
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 posts
Nem, még a Ruckussal ugrottam... úgy képzeld el, hogy a Stinkyvel még nem voltam erdõben, csak most hétvégén egy kõfejtõt... szegény bicó, biztos azt hiszi, nincs Magyarországon erdõ..... na majd jövõ hétvégén...

#444
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Shaggi: Magyar honlap még nincs, de itt az eredeti: www.sixsixone.com a 26600as bukó a FULL BRAVO2 névre hallgató csoda.

Nézzétek meg a Presure Suit full védõt is, bár a neten, csak elölnézetbõl látható, annak az ára 34500 forint lesz. A cuccok legkésöbb április elsõ hetére kerülnek boltba. Török utca 4. Gyapival 1utcában, az axo boltban.

Brother: Zsír lehetett a hétvégétek:) talán majd legközelebb, de Kõszegen sem unatkoztunk.

#445
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,436 posts
BortheR nagyon jók letteka képek is és a videok is!!! Stínkivel ugrottad már a kis sípályát???

#446
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 posts
kicsit off leszek-
Shaun engem érdekelnének azok az axo cuccok.
Esetleg egy honlapot nem tudsz mondani magyar nyelven és árakkal???
Vagy legalább a fullface sisakoknak írd már le az árait mert a nemzetközi honlapjuk már meg van.
Thx
ON-

#447
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 posts
Ja és a videokat is nézzétek meg!!!
És írjatok a vendégkönyvbe (guestbook)!!!

#448
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 posts
MadCuw: na szóval az úgy van, ha mész a Sznetmihályi úton a Pólus center felé, lesz majd egy felüljáró, és ha ott balra nézel akkor ott van egy elég nagy park amit minden felé utak , és az autópálya vesz körbe , jó "Kis" zárt hely vannak fák meg egy kissebb dirt pálya...

A felüljáró oldalát ugyebár fü borítja, onnan van kivezetve egy kb 40cm széles 3m hosszú deszka és annak a végén ha lenézel akkor kb 3-3,5 méteres letörés lejtõre...

Jó kis hely az ott csak igy nem lehet elmondani, ki kell menni azt megcsinálni egy nagyobb pályát meg mindent!!!!!

dirtboy

#449
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Hamár szó esett a bukókról, kezemben tartoma SIXSIXONE (axo) katalógust, árlistát és az "alap" fullfészük: karbon külsõ borítás, jó szellõzéssel, csodálatos festéssel mindössze 26.600 forintos kisker áron, a kupak (dirt) bukójuk 6.600 forintocska, cserélhetõ díszítéssel, matt fényezéssel, gyönyörû ez is.
Hónap végén lesznek az országban, más fullos védõkkel egyetemben, "olcsóért"

A sípályást meg nem hiszem, hogy csak úgy beválalnád Mud, elég para, föntrõl lenézel és arra gondolsz, hogy mért nem maradtál inkább otthon. Nekem az idei célom a sipályás kicsi lekûzdése, L.Cs. vel egyetemben

#450
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 posts
Ja, és nézzétek meg, a honlapomra feltettem a hétvégi rideolásunk képeit, és van egy kisebb háztetõ ugrás is... na, az valamivel kisebb, mint a sípálya, ha érdekel valakit, megmutatom, hol van...
http://freeride.freeweb.hu , ott Gallery -> Freeride Weekend Saturday / Sunday , a Sunday-nél van a háztetõugrás (a banner-je, ahogy a Szedõ ugrik...)
Riderek: Szedõ; Milán; Dominik; LG (Gábor); Kancsó; és még sokan mások...meg persze ÉN (Andris)!
Nézzétek meg, érdemes!

#451
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 posts
MudCow: Na szóval az úgy van ha a Szentmihályi úton mész a Pólus felé akkor van egy felüljáró...ha ott jobbra nézel ott vna egy kisebb dirt pálya, és a felüljáró oldala az ugyebár füves...
Onnan föntrõl ki van vezetve deszkákkal egy 40cm es és 3 m hosszú út és a deszka végén csak a nagy szakadék...
Ha leugrassz bõven van idõd megállni...
Jó kis hely az, jól be lehetne építeni, tök király..
aZt a helyet meg kell nézni azt megcsinálni.!!

dirtboy

#452
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 posts
Már sehol nincs fa! Kitisztítottuk, lehet ugrani mind a kettõn... én csak a kicsit ugrottam még le, az inkább csak az ív után lévõ fa miatt para... ha nullkontrollba teszed le, akkor megvan rá az esély, hogy nem tudod kikerülni a fát... MudCow... ha egyszer jössz hegyre, megmutatom, hol van... én is elterveztem már, hogy le kéne ugranom... mindenki azt mondja, hogy ne ugorjon senki háztetõt, mielõtt a sípálíát le nem küldte... na szal nézzük meg... ha te ugrod, én is talán leküldöm... na?

#453
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Akkor jó! Már azt hittem megijedt! :D Szóval milyen arra most a terep? van sár? és hol is van ez helyileg? nem jöttök le vasárnap? egyedül félek! :o Ill. úgy sem egyedül megyek, de jobb ha vannak ott mások is! Lehet kedvet kaptok, és megugorja fél Bp. ;D

#454
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
A nagy ottvan, csak a kissebbek elé ugrott egy fa...

#455
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Azt mondod hogy a Dropoffok királya odalett! >:( Most mit tegyünk? Nincs pesten egyéb misztikus letörés amirõl minden rájder állmodik? ??? De tényleg az M0-son az milyen? azt mondjátok kavicsos az alja, meredek a leérkezõ, és az autópályáról ugrotok?

#456
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
Kafa lehetett... :)

#457
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
a sipalyanal 2 letores van--vagyis csk volt :'( ugyanis meghalt...fák döltek elé meg ilyenek...a leérkezö jo hosszu volt es ketto felet lehetett ugrani
1. kb. 2m 2. kb. 3m
elegge durva...de mar latam elobe leurast ;D ;D

#458
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 posts
Jules 152: nem én voltam... ;D


#459
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
OKÉ! értem! végül is nektek kell! ;)
Bodri: te már láttad azt a sípályát? igazából mekkora? és milyen meredek a leérkezõ? kezdek pörögni! 8) Igaz most jöttem haza bringázásból! Mondjuk a létöréseket hanyagoltam, mert szembeszél volt! >:( De a nohanderlépcsõzés már alakulóban van! ;D
Szóval, meg kellene nézni a sípályát, nem mintha 100%ra megugranám, de már nagyon érdekel! Mellette úgyis vannak kicsik, ahogy láttam!

#460
Bodri

Bodri

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
CSumi mindenkinek ajánlom az amphiteatrumot az árpádfejedelem útján (asszem igy hivják) Itt mindenki találhat magának megfelelõ letörést 0,5 - 4 m magasságig az érkezés mindenhol füves talaj sik.
NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK arra az érzésre, amikor vki megugorja a sipályaletörést minden tiszteletem az övé (nem a technika miatt) Iszonyat para az a letörés (nekem) néha félek hogy leesek amikor elmegyek mellette. Tanács : ne ugorjatok, ha nincs kedvetek, vagy fáradtak vagytok mert elkúrjátok. Inkább aludjatok egyet és pörögve ugorjatok ugy minden jobban megy (nekem) .