Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Otthoni szerelés, szerszámok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6026 hozzászólás a témában

#5821
nehablo

nehablo

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
persze, a legfontosabb infok:

1690HUF, az Europarkban volt.
/tegnap meg nem volt kirakva mintadarab, a kb 10*5*70 centis sarga dobozok egy bevasarlokocsiban voltak az uzlet legvegen/

#5822
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Mennyi volt és hol?

#5823
nehablo

nehablo

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
eretnek dolog kero kapcsan a hervist emlegetni, de most meg kell tennem:

tegnap vettem egz kerekpar-allvanyt. tok tuti:

I
I_ kampo1
I
I _ kampo2
I
I___ ez a talpa, felulrol: V


a kampokra akasztod a hatso haromszoget. a valtobeallitas igy tok tuti, de tarolashoz sem rossz.
gyk: nem dol el a kero

#5824
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na várjál, megnézek egy árlistát hogyan van feltüntetve...

Ahead diónak írják. Szerintem meg fogják érteni, ha nem akkor elkezded magyarázni nekik hogy nem bele kell ütögetni a villába, hanem csak beledugni, meghúzni a csavart amitõl beleszorul és kész. :) ;)

#5825
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
jolvan ohlnap utan bemegyek a boltba es kerek egy bike+ diot! szted venni fogjak a lapot? ::)

#5826
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Én nemrég vettem egy Bike+ márkájút. Úgy mûxik, hogy van egy kör alakú lemezszerûség, aminek az oldala ferde. Ez szétfeszíti a másik részét a diónak ami így beszorul. ;D Áhh ezt így nemtom elmondani. ;D ;D A lényeget remélem érted...... ;D

#5827
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
hamár itt tartunk..hogy mukodik ez a dió dolog amit mondtál?jaés milyen márkákat tudnál ajánlani?

#5828
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Nem a kormánycsapágyat kell ám szétütni... ;D ;D

#5829
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
oke marm indegy :D :D :D
a kormancsapagy 3 fele szakadt ;D ;D ;D ;D
na mindegy ugyis olcso volt..sokkal nagyobb baj h holnap elseje es nincs nyitva egy kib... bringabolt sem >:( >:( >:(

#5830
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Néha kihagy a memóriám.... ;D ::)

#5831
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ja bocs... ;D Még egy hosszú csavarhúzó is szükséges a biztos sikerhez! ;) ;D

#5832
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
hehehehehh ;D ;D ;D ;D ;D
nulla logika bazzz :D :D
fogok egy cosvet aztan azt utogetem kalapaccsal..es most modnajtok meg 10 perc kellet h rajojjek erre 8)

#5833
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
hmm ha te kalapaccsal kivered megtapsollak :o
a nyakcso egy k.. hosszu cucc, nemigen fer bele a kalapacs..mit hasznaltok az ilyen jellegu problemak orvoslasara?

#5834
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ha nem verted agyon ;D, akkor be lehet rakni újból. Kb próbáld meg annyira visszarakni, mint amennyire benne volt.

#5835
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
hmmm ésha egyszer kivertem onnan, be lehet még rakni más villába vagy mehet a kukába?

#5836
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ahead-es cucc? Gondolom arra a kis rózsára vagy mi a halálra gondolsz, ugye? Kalapáccsal kell kiverni onnan, méghozzá lefele.
(egyébként lehet kapni diót is, ami kicsit drágább, viszont nem kell semmit ütögtned be a villába)

#5837
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
csá mindenkinek!
egy lamer kérdés:hogy a rákba lehet kiszedni a villából a belevert bike+ kormánycsapágyat??

#5838
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ja és nem is túl olcsó... ez a spray kb egy ezres + a belsõ... szóval tényelg csak versenyre vagy végszükség esetén...

#5839
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Aha. Viszont ez gyorsabb mint megragasztani a belsõt. Csak otthon utána cserélheted ki egy vadi újra ezek szerint. :)

#5840
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
egy ilyen szilikonos genya amit belefújsz és akkor hazáig jó... de utána elöregszik tõle a gumi estére... tehát kuka :-\

tényleg végszükség esetén... (pl borult ég szúrt defekt... :-X) csak feltekered a szelepre nyomod a gombot és kapod a felfújt belsõt ;)