Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Otthoni szerelés, szerszámok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6026 hozzászólás a témában

#6021
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Minden szerszámból van gagyi. Pl.:Én vettem anno egy 3db-os mûanyag gumi leszedõ készletet, aminek olyan sorjás volt a széle, hogy simán szétvágta volna a belsõt. Csiszolópapírral lekerekítettem ugyan, de mondjuk egy villáskulcson már nehéz utólag alakítani.

#6022
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csavarhúzóban/villáskulcsban egyik itthon is beszerezhetõ etalon: Beta (szexi narancssárga általában a szerszámaik nyele...)

imbuszkészlet: Bondhus...

de pl van Acor szerszámkészlet 15ezerét... a BikeMagban láttam régebben az újéskúlban...

#6023
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Monoblokk leszedõbõl vannak nagyon gagyik ami jól néz ki de sz*r vagy nem is használhatõ.. Nem tom, mert ezt nekem a Zp-s csávó magyarázta..

#6024
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Hú az vmi rohadt drága egy szerszám...4-5e Ft. Nekem speciel nincs, de elkelne lassan egy. Vannak a minõségi szerszámok mellett a gyengébb minõségû, de azért jó cuccok is, ilyenek pl a Lifunak a dolgai. Nekem spec. tõlük van egy láncbontóm ::), és eddig kitûnõen mûködött, igaz hogy csak néhányszor használtam eddig. ;D

#6025
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Sztem a következõk kellenek amikkel majdnem teljesen meg lehet szerelni a bicot: Hajtókar lehúzó, monoblokk leszedõ, racsni leszedõ, láncos kulcs (a fogaskoszorút leszedni de ezt otthon is lehet csinálni boltba nem igen árulják), küllõkulcs, különbözõ imbuszok és villáskulcsok, meg még az agyhoz ha szétakarod szedni kellhet kulcs! Más Spáci szerszám nem hiszem, hogy kell! Bár a kormánycsapáyat a boltba elég jó cuccal szokták berakni nem csak úgy beleütik kalapáccsal..

#6026
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Park tools szerszámokat árulnak kis hazánkban? Mindenhol esküsznek rá, hogy a legjobb minõség. Volt már olyan, hogy a szar szerszám miatt basztatok el valamit a gépen?

#6027
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Na mielõtt félreértené valaki, kerékpár szereléshez való szerszámokról lenne szó.
Szerintetek mi kell egy jó otthoni készletbe?
Nekem most egy jó bovdenvágót kell beszereznem. Erre mit tudtok ajánlani?