Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Otthoni szerelés, szerszámok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6026 hozzászólás a témában

#5981
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
hahaha :P ;)

#5982
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
8-asból a kereket??? ;D ;D ;D

#5983
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
a sajtbol a likakat is!!!??? ;)

#5984
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mbalazs vizbül veszi ki a zokszigént! :-)

#5985
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
kész a centírozó állványom és kilehet vele mindent szedni és ingyen!!!!!!!!!!nem 500forintokat fizetni meer én is mindent kiszedek(ha nem akkor jön a fater:))na ha tudok majd rakok felképet a lényeg mindenbõl kiszedek mindent.... 8)

#5986
Garancia

Garancia

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
gabo:

Köszi az infót. Küldtem választ.

#5987
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Garancia:
Esetleg nézz szét ezeken az oldalakon is:
http://www.utahmount...ix/chaincar.htm
http://www.utahmount...ix/chainfix.htm

#5988
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Garancia!

Írtam privit.

#5989
Garancia

Garancia

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Sziasztok!
Amatõr lévén lenne egy majdnem idevágó kérdésem: A láncbontásnak van valami trükkje? Gondolok itt arra, hogy mindegy mejik láncszemnél bontom meg a láncot vagy nem? Mire kéne figyelni a szétszedésnél/összerakásnál stb...
Köszi szépen.....

#5990
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
mit szoltok a merida új 2003-as álványához : egy hajlított fém messzirõl, ;D mindössze 7 rókáért igen méltányos és fõleg gondolkodóba ejtõ ;D

#5991
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
JrageBee:

Egy oldal, ami esetleg érdekelhet:
http://www.utahmount...m/fix/index.htm

#5992
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
szerehõ álvány úgynézki kreativitás kérdése
(mégegy: egy szögvas kb 30 fokban + láb neki +a végén valami mókolmány: az alsó vázcsõ megy a szögvasba a mókolmány pedig a középrészet tartya. )

tudtok olyan helyet ahol (a sram.com- nál precízebbet) szerelési útmutató van.... men a váltó beállítás vagy a gumi csere érdkel.....

8)

#5993
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
10Ft-ot... ;D

#5994
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mennyit er meg nektek egy szerelo allvany?????

#5995
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ismerem azt a szerelõ álványt ami a hátsó láncvillát emeli olyan 15cm-t, de nem arra gondoltam. Jó szem magasságba akarom emelni a nyerget, és úgy mindenhez kényelmesebben hozzá férek.

#5996
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
akkor mehetnek lor-nak a rendelesek privibe!!!?? ;D ;) ;D

#5997
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem hiszem el, hogy ezen sz@rakodtok!!!
kell egy cso mondjuk annak az egyik vegere hegesztes egy lemezt amin van negy furat (ezzel megy a falra).
a masik vegere hegesztesz egy lemezt aminek a vege kisse 's' formaju (egy furattal rendelkezik o is). az ellendarab ugyanigy nez ki csak rovidebb (nincs rajta a hegesztesre szolgalo 'nyulvany'). a ket 's' alaku lemez koze kell fogni a brinyot a rajtuk levo furaton atdugott csavar segitsegevel pedig rogziteni.


#5998
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Vhol hallottam egy egyszerû álványt, amit nem is olyan nehéz összehozni (én még lusta voltam beszélni vmi hozzá értõvel). Szóval megpróbálom elmagyarázni:
Van egy függõleges vasrúd, az egyik oldalán egymás fölött 2 kampóval. Az alsóra (-ba) megy majd a láncvilla, a felsõbe a támvilla (a bal oldaliak). Ez a bicikit egy oldalról fogja, ezért kell neki vmi lábazat (egy V alakúra hajlított vasrúd) ami a bicikli alá ér + egy kicsit odébb, és így nem billen fel.
Sztem egyszerûbb feladatokra mûködne (váltóállítgatás, kerékkivétel, stb.), csakhát mégse egy profi megoldás (nembeszélve arról hogy semmi sincs kézmagasságban...)

|
|
|_/
|
|_/
|
|______

Remélem látjátok...

A CsekeRt meg asszem forgalmaz rendes szervízállványt (árat nem tudtak a boltban mondani)

#5999
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Sokáig én is felkötöttem/lógattam a bringát, de leng, és szerintem álványon stabilabban állna.
Majd ha megtervezem feldobom! :)

#6000
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
amugy egy külön szerszámos doboz és csodákra képes ;D
szerszám állványt csináltam/tunk a garázsban és piszok jo lett! elöször csak 2 legumizott kampo volt ami egy kötélen logott,mondjuk az nem tetszett, de most! egy vastag vascsö végére egy kör alaku szorito van felszerelve, de az a vascsö 2 csöböl áll és igy egymásba tolhato, ja és emellett még szegecses a teteje ( speciál egy bazi vastag csavar a szegecs) és igy feltudom hajtani és ha kiakadna felül a tartojábol,akkor se biztos,hogy orrbavág ;D sajna még most sem tuti,de eléggé bejön (még külön villa lefogot is akarok hozzá..,meg külön kormánylefogot ;D vannak ám igények)