Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Retro - régi idõk bicaja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2499 hozzászólás a témában

#2261
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
de ezért már jössz egy sörrel: Cantilever Brake Comparison Table

#2262
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

link=board=5;threadid=3870;start=225#msg167056 date=1078318085]
embernek '90 mountain goat batwing fékkel. ;)

Köszike :-*

#2263
ger

ger

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Operatív italban gazdag, pozitív enegiáktól túlcsorduló korai napszakot kívánok! Avagy pálinkás jó reggelt! Bocs, de kedves kollégámnak most született a 3. kislánya, picikét megünnepeltük... ;D Bízom a kedves olvasókban, és megkérdem: hallott már valaki a BARRACUDA vázakról? Annak is az AIR2 nevezetû modelljérõl? Acél, double butted. Bármi érdekel... Ugyanezen kérdés a TROGER vázak gyártójáról?! Deutsch, esetleg Európai gyártó, vagykitudja? Mindenesetre a váz olyan felsõcsõvel rendelkezik - hajlított - mint amilyet a Cannondale vázakon láttam eleddig... Elõre is köszi: ger

#2264
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Sziasztok halihó...

Állitolag tulajdonomban van valami érték :D
Régi Outi, még nekem is tetszõ váz + villa meg Sachs hátsó váltó :)
azt tervezem rendberakom(kerekek kénnének normálisabbak :-\), és ha mindenigaz akkor jövõhéten mondjuk csinálok is róla képet, nektek ;)

#2265
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
embernek '90 mountain goat batwing fékkel. ;)

#2266
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Hoppsz ezt nem tudtam. :'( :'( :'(
De azért ezen túl is szivesen látnék anyagot a Batwing-rõl (kép, írás, vagy bármi egyéB). Ha valaki rendelkezik vele légyszi tegye közzé. Thenksz.

#2267
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nincs már mrc. csõdbe mentek '98-ban.

#2268
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
...szóval mûködik még az MRC? Mert az hogy M.o.-on nem lehet kapni még nem jelent semmit. De honlapot sem találtam.

#2269
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Hello szakik!
Kinek kell régi Suntour cyclone h.váltó?
mert most tudnék venni egy ilyet csak nekem nem kell...és gondoltam ha nektek,valakinek?egy régi KTMbe van beleszerelve...a többi alkatrészt most nem tudom milyen...asszem normandi agyak...(nbem az enyém csak megtudnám venni...)

+ tudnék venni egy MOSER o.utit csak sayna festék stb... problémák vannak vele. nincs h.váltóya stb..szoval szegény...DE Super Champion champ de mundo felniei vannak meg ha yol láttam Michelin agyak!!!+a villanyakban/stücnibe mélyen gravirozva az M betü 8)
én még olyat nem is láttam..szal szép leenne a gép ha festés stb..-t elvégezné.
Nekem egyik gép sem az igazi.bár..szal ha valakit érdekel akkor fel tudom hozni Bp.-re...
Bocs hogy nem az APROba rakom csak inkább az"érdekeltek" olvassák.
üdv.
Yobi


#2270
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Köszi meg van. ;)

#2271
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Ember:

Ha egyszer erre jársz megmutatom az Eksön bemutató cikkét az MRC-rõl! ;D

#2272
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Persze hogy tudom. De én ezek szerint rosszul kerestem (mondjuk az is igaz, hogy valami gyakorlat alatt tettem mindezt az illegalitás árnyékában). Egyébként most megint rákerestem, és most megtaláltam. :P Vak vagyok 8)

#2273
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ember: szívesen.

tudod, hogy találtam? beírtam a google keresõbe, hogy "mcmahon racing components" és az elsõ, amit kiadtott, ez volt ;)
mert ugye mindenki tudja, hogy mrc = McMahon Racing Components?

#2274
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

link=board=5;threadid=3870;start=210#msg164845 date=1077621653]
pár érdekes fék és fékrendszer a kanti hõskorából:
http://www.blackbird.../brake_obscura/

Rob! Imádlak! Már rohadt régen keresek képet, vagy bármilyen infót az MRC Batwing-rõl. :-*
Egyébként mûködik még a cég? Semmilyen honlapot, vagy ilyesmit nem találtam róla.

#2275
shankee

shankee

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás

link=board=5;threadid=3870;start=210#msg165399 date=1077787575]
20 rugó volt az mrc titán nyeregcsõ, és 45 körül volt a cro-mo hajtókar monoblokkal.... voltak árak már '98-ban is.

Ha 45 volt a hajtókar, az nem is volt drága, mert a Syncros volt 70 körül! A nyeregcsõ is megérte, mert a Syncros 7075-ös 425 hosszú került annyiba, a titán Syncros gondolom 30 körül lehetett.

#2276
shankee

shankee

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
A képen WTB rollercam(?) típusú fék van. Jó, hogy találtad ezt a képet, mert van egy ugyanilyen WTB fékhidam, soha nem használt, legalább tudom, mihez való!
Kösz a tel.számot, próbálkozni fogok!

#2277
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
shankee::

rákérdeztem barátomnál: nem Onza hanem WTB fék..de alakilag ugyanaz a csõalak mintaz onzan csak kicsit más a fékpofafelfogatás...már régen láttam azért tévedtem.
de designben nem marad el tõle. ;) ;D
szal mivel most akarya feltenni a singleere igy megkéri az árát. Priviben küldöm telefonszámát iry neki smsT.
Yobi

...
találtam valamit WTB canti+Mavic h.váltó stb. :o :o
http://www.firstflig...e_Potts_CCR.htm


#2278
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
20 rugó volt az mrc titán nyeregcsõ, és 45 körül volt a cro-mo hajtókar monoblokkal.... voltak árak már '98-ban is.

#2279
shankee

shankee

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
A Malinál már érdeklõdtem, hátha maradt valami MRC/ONZA/CHRIS KING, ezeket elvileg árulták, de sajnos semmi nincs már belõlük.

#2280
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szép kis fékek. Azt hiszem örülnék egy Marinnovative vagy egy MRC féknek, utóbbit a Mali árulta (volna) egykoron.