Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#381
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Egyetértek Begbie elmés, következetes és lényegretörõ hozzászólásával...

Nem tudom, Nektek mik a tapasztalataitok, de tavaly volt annyi kis vacak tüske az utakon, hogy csak na.. Olyan picik, amiket nem is látsz, és az aszfalton is ott voltak mindenhol. Szóval igen, cserélni kell. Hallottam olyat, hogy valaki nemhogy nem cserélte, de 6 éve fújt utoljára montija kerekébe (!). Azért ez kemény; a szó szoros és átvitt értelmében egyaránt...

Gab! Nem lehet, hogy megvolt az A-betû, az eredetiséget jelzõ r-betû is, és már csak az utho-t kellett hozzáképzelni? Igen, valószínû... :-)

#382
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás

Nekem is alattomosan ereszt. Hihhhhhetetlen :-\ Mit lehet ilyenkor tennyi?


Ki kell cserélni azt a nyomorult belsõt! 500Ft-os tétel... ::)

#383
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Szóval nem tudja senki pontoson honnan jön az Author- én már próbáltam párosítani az Outdoor-al is :) De a legjobb hogy meg volt az A és hozzá már csak ki kellett talál uthor-t. Ez ésszerûnek tûnik ;D ;D
Lehet hogy az alapítóról nevezték el, mondjuk Jaroslav Vlacsek Author v ilyesmi.

Nekem is alattomosan ereszt. Hihhhhhetetlen :-\ Mit lehet ilyenkor tennyi?

Volt vki a NWDO4 vetítésen? Közelrõl élvezhettem tehát igencsak figyelni kellett hogy össze tudjam rakni a "pixeleket". Már unalmas volt a sok ugra-bugra vhogy mindegyik egyforma, de azért le a kalappal a sok õrült elõtt, na meg a triálos figurákat sem csinálnám utánok.

Ez igen Pifta! Jól bevásároltál! Gratulálok. MIkor próbálod õket?

#384
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Néha nekem is ereszt az Author Opus elsõ és hátsó kereke. Nekem eddig még mindig megjavították garanciában. Még a régi korban, mikor Budán vót a bót, arra jártam, látom, hogy kicsit kevés a luft a gumikban, legurultam, és szép szóért, meg a garnciáért fújtak bele vagy 4 bárnyi levegõt.

#385
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Lcs, mit kapunk mi majd ezé' bazze! :D

#386
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Egy Author leeresztett?? :o beszarás, ilyen létezik?
sztem írj a hazai forgalmazónak/reklámozónak. ::)

#387
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Grimus ez ugye csakpoén volt? Mennyire eresztett le? Defekted van, vagy csak vesztett a nyomásból?
Egyik sem garanciális probláma szvsz, és a pumpa csodákra képes... ;)

#388
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
ugye-ugye, jó bringa ez a Reflex SX. Nekem csak egyetlen gondom van vele, leeresztett az elsõ kereke, szerintetek gariban megcsinálják? No, mind1.


#389
Hali_

Hali_

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Karácsonyra sikerült meglepni magam egy 2003-as Reflex SX-szel. Erröl Grimus már sokat írt, bár nekem még nem sikerült egy órán át negyvennel haladni vele, de mostanában az is szép, ha kimerészkedünk. Én nem vagyok olyan nagy bringás, mint Ti, munkába járáshoz és hétvégi, fõleg országúti túrázáshoz választotam ezt a tipust. Régóta szerettem volna nyudíjba küldeni az öreg Favoritot, de nem tudtam, mit vegyek helyette! Aztán õsszel
megláttam egy Stratost, szerelem volt elsõ látásra. A Reflex eggyel felette lévõ kategória.
Eddig csak 200 km-t mentem a Reflex-szel, de nagyon elégedett vagyok vele. Jó választás volt a Cross, mert a Favorit a vékony kerekeivel nagyon nem volt "gödörálló"! Márpedig nem egyszer fordult elõ, hogy vállamon vittem haza, mert nem vettem észre az egyik jópofa külvárosi kátyút! :o

Kiváncsi vagyok az Author eredetére, még az is lehet, hogy az iménti monológom az igaz! ;)



#390
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Hát ja. Marketing... Hali_! Kíváncsi leszek a véleményedre. Már én is megrendeltem a gépeimet (2-t!). Egy Versus a terepre, egy Reflex meg a munkába járáshoz (kb. napi 50 km), úgyhogy nagyon várom a február végi szállítmányukat. ;D

#391
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Lehet.
Hali_! Milyen bicajod van?

#392
Hali_

Hali_

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szervusztok Author Rajongók!

Friss Author nyúzóként olvasgatom miket írtatok ezidáig. Hamarosan én is leírom tapasztalataimat!

Így, hogy senki nem tudja honnan ered a név, igazán
egyszerû megmagyarázni! Törték a fejüket a marketingesek valami remek logo-n! Ahogy az autóknál megfigyelhettük feltünõ és ötletes egy körbe zárt jelet alkalmazni! És valóban, ez a nagy A betü a körben, úgy hat, mintha már ezer éve mindenki ismerné! Ezután csak valami semleges szót kellett hozzá kitalálni, ami rövid, megjegyezhetõ és könnyen ejthetõ! Így volt! ::)

#393
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Persze, hogy nem angolul van. De lehet, hogy angolul van, csak cseh kiejtéssel ;D.

#394
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Oks, akkor mégsem angolul van, és nem Oszõr. :D

EXE van valakinek?

#395
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Autor. Ez van a honlapon.

#396
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hahhha... ;D

Hogy ejtitek a márkanevet?

#397
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Ja. Ezér nincs Kelly'sem, mert az Kellyé. nagy poén volt!

#398
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Szerintem semmi köze a csehekhez, pusztán fantázianév (ld. Kelly's - szlovákok :)). Ángilusul viszont a jelentése kb. "szerzõ" vagy "alkotó".

#399
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás

Sziasztok!

Lehet hogy hülye téma, de tudja valaki honnan jött az AUTHOR név? Mert ugye angol jelentése elég furcsa egy bringa márkanévnek.... de lehet hogy csehül jelent valamit??? ???
:)

Érdekes kérdés!

Kicsit utánanéztem. Az 'author' szó nincs benne a cseh-angol szótárban. Az 'autor' szó jelentése: 'drafter',' draftsman', tehát magyarul: fogalmazó, szerkesztõ, mûszaki rajzoló, és még sok egyéb. A forgalmazók, vagy Ürge Laci biztos többet tud a kérdésrõl, mert õ tud csehül is.


#400
Turbo

Turbo

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hali mindenkinek,van nekem egy eladó A-ZONE PRO vázam,ami 5 hónapos,és szinte új.Joggal merül fel bennetek a kérdés hogy miért is adom el,talán nem vált be,vagy sérült...stb.Hát nem,tavaly nyár végén vettem kompletten,és hát használtam is persze csak FR-ra de ilyen bükk szinten.Azóta kb 500km-t mentem vele abból városban A és B pont között vagy200 at,ugyhogy kezditek már érteni...Normális ember belátja jogy mi az ami ésszerü,és mi az ami nem,nekem nincs idõm az egészre még akkor se ha nagyon szeretem amikor ezerrel vág az arcomba a menetszél az erdõben lefelé...Amugy bõven nem használtam ki a kerót.Van még belõle megmaradva a kerékszett,stucni ha esetleg érdekel valakit.A vázat 100 eFt-ért már odaadom,természetesen garanciális,bár szerintem senkinek nem lesz rá szüksége az tuti.Elõre is köszi minden Authoros fanatikusnak!Elérhetõségem:mtbtrial@freemail.hu :06203446581