Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#321
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
biztos authort vettem volna, ha lett volna 4-4.5 kiló körül olyan összteleszkópos vázuk, ami legalább 6"-et mozog, nem áll benne bután a boxxer, és még tetszik is. valamint normális rugóstag van benne, értem ezalatt fox vanilla rc, 5th element, manitou swinger 4-way vagy 6-way, stb.

#322
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Nem tudom én sem, sok embernek mi a baja az Authorral.. A múltkor kint voltam az üzletben és beszélgettem velük egy keveset. Õk azt mondják, hogy általában azok fikázzák õket, akik valamilyen más céghez kötõdnek. Vadkapitalizmus, vagy mifene... ;D

Amúgy én is a neten futottam össze elõször az Authorral, és az oldalukon található infók alapján elég könnyû volt eldönteni, hogy melyik gépüket akarom, bár tény, hogy nincsenek extrém igényeim extrém felhasználáshoz. :)

Sportkiállítás: kíváncsi vagyok, már csak azért is, mert a jelek szerint Mo-n az utóbbi idõben elég kevés dolog minõsül "sportnak"... Bringa - szerencsére -, búvárkodás, néhány más extrém sport, aztán ennyi.. Lehet, hogy csak arról van szó, hogy vastagon fog a Hungexpo ceruzája, és kevesen tudják a standot megfizetni?

#323
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Na, örömmel olvastam el minden kedves utóbbi emberkének a hozzászólását, komolyan mondom!

Ultio nagyon jókat mondott, egyetértek. Nem ismétlem õt, de igazat adok neki.

rob, ezt mondjuk el tudom képzelni, hogy Neked való bicajt nem gyártanak :) Nem ismerlek, de gondolom speciális igényeid lehetnek.. Mindegy, ha tényleg csak ennyi a problémád velük, akkor az még megbocsátható...

era! Általában az ilyen képekkel tarkított honlapokon azért nem jelenítik meg egybõl a képeket, mert aki nem szélessávú interneteléréssel rendelkezik, annak nagyon sokáig tartana, hogy bejöjjön az összes kép. Nekik jobb, hogy csak az a kép jön be, amit szeretnének.

Nemtom, Ti hogy vagytok vele, én már várom a sportkiállítást...

#324
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én is a netrõl választottam ki a bringát. Nem is volt nehéz, nekem nagyon tetszik a magyar honlapjuk. (Bár jobban tetszene, ha a kiegészítõknél nem csak kattintásra jönne be a mez képe.) A bringával gondolom elégedett leszek, az az igazság, hogy még csak aszfalton próbáltam, de nagy reményekkel vagyok iránta az erdei utakon is. Ránézésre nagyon pipec a gép. Oda is vagyok tõle.

Nem értem tényleg miért baj, hogy felsõ fokon nyilatkoznak a saját termékükrõl. El akarják adni. Azt hiszem, amíg nem a másik lejáratásáról szól a reklám, addig tisztességes.

#325
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nekem egy bajom van velük: nekemvaló biciklit nem csinálnak.... ;)
mert azért túlzás lenne az a-zone-t valami durva freeride-nak nevezni a 13 centi úttal és az enyhén szólva is kifogásolható dnm rugóstaggal. :-X
a racebike (mielõtt valaki felvetné, hogy nem járok nyitott szemmel) meg khm.... nem _teljesen_ az én ízlésemet tükrözi, ami a vázépítést illeti. és akkor elég finoman fogalmaztam. ...

abban of korsz nincs vita, hogy a merev gépek árkategóriában összehasonlíthatatlanul jó felszereltséggel jönnek.

#326
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Ez valahol qrvára igaz volt...

#327
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Én már tényleg nem tudom, mi a baj az Author cikkeivel! Azért mert rámenõsebb, agresszívebb, mint más cégek? És akkor? Ha ezt megteheti más cég (amelyik nem a kerékpárpiacon érdekelt), akkor itt miért nem lehet. Dehogynem! És jól csinálja. Ahogy Don írta, egyre több bicajt adnak el.
És ne felejtsük el azt se, hogy az Authornál már tényleg meg lehet venni a 2004-es modelleket, míg más cég, kiírom, Caprine, Kelly's, Magellán pl. még addig se jutott el, hogy netre feltegye az ide évi kínálatát! És megkérdezném ezektõl a cégektõl, hogy õk csak pl. a budapesti vevõkre koncentrálnak? Mert ha igen, akkor.... Ezt nem írom le! Én Fehérgyarmatom lakom, ez kb. 350 km-re van Budapestrõl, a legközelebbi normális bicajbolt kb. 85 km-re van. Ha nincs neten fent a kínálat, akkor hogy vegyek bicajt? Az Authornak fent van, adatokkal, meg lehet vásárolni szinte látatlanba is. Akkor miért nem mond igazat, és miért nem jó, amit csinál?

#328
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
és ezt szerinted azért van mert _így_ és _ilyen_ cikkeket írnak? mondjuk a multkorihoz képest már ez is fejlõdés...

#329
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás

vagy tévedek ??


Igen. Gondolj bele, hogy kb két éve még alig ismerték ezt a márkát itthon. Most meg viszonylag sûrûn látok ilyen bicajokat.
Jó, nem annyit mint mondjuk a tömegcikk Meridát, de egyre többet.

#330
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
hu bazz ...
szvsz egyre pofátlanabb lett az author, még akkor is ha némileg van igazság abban amit mondanak. de nem így kéne! ezzel mit akarnak elérni? mert beszélni beszélünk róla de ettöl ég nem vesznek többen authort.. vagy tévedek ??

#331
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
AH!

A Zöld Pontról tudok mondani véleményt: az egyik legkorrekteb cég, szaktudásban, és árakban nagyon a topon vannak. Ja és részletre is lehet venni tõlük Authort. (Tapasztalat)



#332
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
"Mert a modelljeink nem csak hogy jók, de valóban léteznek is fizikai valóságukban, és megvásárolhatók"

Ja, úgy mint tavaly ...???

#333
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Gab, talán a hiányokat pótolnod kéne ;)

henger: Minden Author cross bicón van csomagtartó illetve sárvédõ rögzítésére alkalmas furat, ez alól csak a Synergy kivétel. Reflex magasságban már a kisebb terepezést is bírnia kell gond nélkül.

#334
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás
Alapkiépítésében bizalomgerjesztõ.
Túrákhoz fontos a csomitartó fül, a képen nem látok. Köveken nem ajánlanám a zúzást vele, de egyébként bráhol elmegy. A csapágyakat azért rendszeresen meg kell nézni egy-egy nagyobb, sarasabb út után, mert nem teljesen zártak.
Quando agyak vannak a Magellan bringákon is.

#335
gbk

gbk

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdv,

Kinéztem magamnak a reflex sx kerékpárt megvételre. Fõként városban napi rutinra kellene, de szeretném ha a hétvégi túrákat is bírná. Érdekelne a tulajok hozzáértõk véleménye. Esetleg ebben a kategóriában alternatívák.

#336
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Hát a XT és XTR hiánya engem nem érint mostanában. Más hiányban szenvedek ::)

Hajszálreped? Ez gáz. Milyen tanács kell ehhez? Hogy hogyan magyarázd meg hogy te rendeltetésszerûen használtad a kerékpárt?
Hangot is ad menet közben? A gyári teló van benne.
Szerintem az ilyen vázhibákat biztos vállalják, bár én nem vagyok illetékes...

#337
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Sziasztok!

Olvassátok el az Author honlapon az Aktuálisnál a Kerékpárhiányról szóló részt!

#338
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Hélo, a névvel kapcsolatban nem lehet, hogy az "író" jelentés a lényeg. Megy a bicaj, és "írja" a nyomot. Mondjuk vizes gumival

#339
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Az Author honlapon, a Boltok címszó alatt megtalálod, hogy melyik is a márkabolt.

Azon kívül a Tanácsok címszó alatt van egy olyan, hogy gyakori kérdések. Azt is érdemes átnézegetni. Én reggel teszem ezt, most már álmos vagyok..

#340
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Halihó!

Na tessék, egy hétig nem nézek be aztán már oldalakat kell visszalapoznom,hogy választ kapjak a kérdéseimre! :) De hát ez a jó! ÉL a topik!! :)
Annak is örülök,hog a névvel kapcsolatos felvetésem is hosszas okfejtegetést váltott ki. Azzal én is tisztában voltam, hogy az Author jelentése mi. Mégis milyen egyéni nem,hogy amikor manapság divatos "romboló" meg "terminátor" meg "szaggató" és hasonló neveket adni bármilyen terméknek, akkor valaki kitalálja hogy a biciklijét nevezzék "szerzõnek" ;D ;D Komoan' mondom büszke vagyok rá!
Ja én a Versust most már csak Verusnak nevezem :)

Vettem belsõt! S mivel nem volt más a Bergusonban (presta szeleppel) egy drágább fajta
Schwalbe-t kellett vennem. Gondolom ez 1000 szer gumibb gumi mit a Hi-CHen! Nem a gumi számít hanem az érzés! :) :)


Era bikemagban? Hol-hol? Meg kell vennem :)

Hú lehet,hogy én vagyok a figyelmetlen de akkor most melyik a márkabolt? Én szívesen vinném a Gyurmához, hiszen Verusnak félig õ az apja! ;D ;D

Lassan lehetne Author találkozó, közeleg a tavasz...hol is van? :)