Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#281
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Igazad van sanker a nagy F..azt! ;D ;D

Én mondjuk csak arra gondolok,hogy neadjisten egyszer majd túl akarok rajta adni, biztos hogy mínusz pont hogy ütött kopott minden a bringán.
Meg mosni se árt néha mert az alkatrészek is jobban bírják ha nem csupa sár minden. Persze a vázra ez nem igaz :)

Pifta: cellux??
MOndjuk én könnû helyzetben voltam mert az én Versusom fehér abban nincs annyi árnyalat mint pirosból de szerintem jól sikerült a sufnituning.

Ez már a jégkorszak v mi?
Jövõ szombaton nincs kedve tekernie vkinek? (Bp környéke)

#282
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Teljesen tipikus, hogy egy zsír új kerónál az ember még nézegeti a minimális lakkhibákat, az apró tökéletlenségeket. Valahogy talán az az illúzió van mögötte, hogy a bringa örökké változatlanul megmarad új és tökéletes állapotában.

Faszt! 8) Néhány döngölés, és már nem számítanak csak a funkcionális problémák.

Nálam is volt ilyen, azon rágodtam, hogy az elsõ váltó bilincse alatt miért nincs védõ valami (stratos sx). Állítgatásnál lejön a lakk. Már nem aggaszt ez a grandiózus probléma, mondjuk nincs is szem elõtt a két kiló sár alatt...

#283
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Sziasztok!

Köszi a tippeket.... Tegnap utánajártam néhány bringásboltban, és kicsit meglepõdtem, amikor csak a vállunkat vonogatták a kérdésemre... No mindegy. Nyert a jófajta "sufnituning"-megoldás: cellux. Átlátszó, gyakorlatilag nem lehet észrevenni, és remélem, hogy tartós is lesz.

Azé' egy piros Versusra nem ragasztok akármit... ;D

#284
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Igen a megoldás nálam is ileyn védõtapasz volt. Bár én nem vettem hanem magam fabrikáltam, vettem a vázhoz passzpoló színû ilyen hajlékonyabb mûanyag lapot, dizájnosabb formákat vágtam ki belõle és jobbfajta kétoldalú ragasztóval felnyomtam. Nem is látszik és jól véd mert abszolut nem kopik el viszont egy év alatt a ragasztás sajna elengedett de hát lehet pótolni. Bár én a boltit nem ismerem az lehet hogy még tartósabb.

#285
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Pifta!
Nekem egy-két helyen majdnem a vázig nyomta le a festéket. Ahogy Don írta, ragaszthatsz rá valami matricaféleséget, vagy pedig variálod a bowdeneket úgy, hogy ne érjen a vázhoz. Az elején engem is zavart, de most már nem. Ugyanis én vasúton sokszor szállítom a bicajt, és ott aztán megy a feték. Nem tudok mit tenni, el kellett fogadnom. Meg azért van a bicaj, hogy használjuk!

Jó tekersét mindenkinek!

#286
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
A tipp nem is rossz. :) Köszi! Ezt fogom tenni.

#287
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Pifta!
Igen, nekem is ez volt a problémám, de egy jó kis öntapadós védõcuccal lehet rajta segíteni.
Bármely bicajboltban lehet kapni, én is ezt tettem.

#288
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Jónagyot a fórumtagoknak... Bár úgy látom, az utóbbi idõben - tekintettel a tavaszra - mindenki inkább a szabadban van? ;)

Immár megvannak az én gépeim (Relfex & Versus) is, és kezdik kapni az osztást rendesen. ;D

Viszont nem tudom, hogy egyedül vagyok-e ezzel a felvetéssel, de a Versus "szûzfutásán" a Pilisben találkoztam néhány érdekes meglepetéssel, aminek annyira nem örültem. Tudom, tudom; ezek egy része, pl. a váltó utánállítása, a nyeregcsõ-bilincs és a nyeregrögzítõ csavar erõsebb meghúzása simán megoldható, DE...
Amire egy kicsit furcsán néztem a gép takarítása közben, hogy a fejcsõnél a bowdenház egy kicsit mintha lekaparta volna a lakkréteget... :o
Futott már bele valaki ilyesmibe?

#289
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
jó már le van foglalva az authoros srácok tegnap mentek áruért szóval lehet hogy me meg is lesz de szerintem hétfõn! ;D Hát én maratonokon tuti nem indulok inkább zúzósabban!fórumtalira talán megyek!

#290
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hi !

Asszem én sem adnék ki ennyivel többet csak hogy 24-es kerekem & vázam legyen.
De ez egyéni dolog, ja ha megveszed a vázat képeket rakj fel, azért kíváncsi vagyok ;D

Intergrált k.csapira visszatérve: valóban elméletileg nem lehet más rendszert berakni helyette, de a csapágyat természetesen cserélheted. Nekem pl. most cserélni is kell, amit gyárilag beleraktak kicsit kotyog(asszem 1-2 csõröstõl) még alig érezhetõ de idejében ki akarom cserélni.
Esetleg tervezitek a fórumtalikon/ maratonokon való részvételt?
Mert én terveim szerint menni fogok, ott tarthatnánk A-Gang találkozót :)

Üdv G

#291
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
én is gondolkodtam de a kereket amire összerokod az kb 30 vagy több!Szóval annyival nem ér többet!


#292
vendég__*

vendég__*
  • vendég
NA +neztem! adnak meg hozza gyorszarat + egy fsa the pig fejcsapagyat!

#293
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja 110, de abba benne van egy fsa (?cromo?) hajtomu+kpresz+lancvezeto+nemtoommi! Ennyiert mar sztem megeri! Nekem is naon tetszettek az Author cuccok a kiallitason, en egy 24-es a-gangra fogok benevezni!

#294
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
a pm elméletileg verseny váz de azért 4x felhasználás!Am az meg triálos úgyhogy azzal annyira nem lehet lejtõzni meg egy kettõ dolgot!Integrált lényege az az hogy nem lehet cserélni nem?Mindegy ha nem megy szét akkor jó! ;)
Exe:110-et írnak a honlapon szerintem csak úgy lehet kapni!Jó néz ki csak drága!Akkor inkább specialized p3 ;D

#295
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Juhi: Én is gondolkoztam már a csapágyrendszer átalakításán vmi jobbra, majd ha jutok valamire szólok :)

más: nem tudja valaki az Exe váznak mennyi lesz az ára?
Egész meggyõzõ volt a Sport 2004-en.

tome: az A-Gang pm az 14 és 16 colos méretben van. :)

Üdv G

#296
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
igen!az jó mert nincsen 14.5-be! :-X Nekem valszeg hétvõn jön mert holnap mennek ki a vázakért!Úgyhogy aki authort akar az szerdje a pénzt és zaklassa a boltot!CSütörtökön megy ki egy kocsi az author cuccokért!

#297
tome

tome

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
A SÉRÓ MÉG NEM TUDJA MIT VESZ HOGY AM-ET VAGY PM-ET DE MINDENESETRE 14,5"""""
MIND AZ AM MIND A PM ALU NEM CROMOLY

#298
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
era eppen most van lent a Pepedalban :)


#299
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
mert? :D Spacemannek is teló van az am-jébe! ;D és nem vagyok maximalista mert általában 80-on lesz! ;D
a kormánycsapit nem lehet kiszedetni belõle es mondjuk pig-re cserélni? ::)

#300
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Juhi: asszem olyan 40 körül van
integrált k.csapi tényleg gáz kicsit de szerény véleményem szerint ki lehetne hozni ebbõl is jót, csakhát az drága. (minõségi csapágy)

am-be Psylo?... én a pm-be gondoltam beletenni.
am az inkább triálos nem?... abba talán furcsán állhat, de te tudod :)

Üdv G