Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#261
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ah!

Megláttam az utsó EXE szettet a Zöld Pontban.
Jajajaj. Ha ilyen stílusom lenne, már rég magamévá tettem volna. Gyönyörûû! Menjetek csekkoljátok!


#262
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
szia Don!
az ERAval azért áltak le, mert még nem voltak tökéletesen megoldva a váznak a forgáspontjai, és sz... rt nem akartak a piacra dobni. elkapkodni meg nagy marhaság lett volna a részükröl, mert azzal megpecsételték volna a váz késõbbi sorsát is. (asszem így hallottam ;))

Ultikám jelentem a csillagromboló váza ma érkezik vissza hozzám a festõktöl, és aztán már csak a hátsó agynak kell hogy elõkerüljön valahonnan a posta útvestõjébõl. Egyébként a bikemagban megnézheted még festés elõtti állapotában. Ott virít a kezemben! ;D 8)

#263
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Don!
Megkaptad a privimet? Ha nem, akkor megkérdezem itt.
Jövõ hétvégén Miskolc környékére megyünk néhányan tekerni. Mivel te nagyon ismerõs vagy ezen a környéken, örömmel vennénk, ha idõd engedi, írnál valamilyen jó kis túrajavaslatot. A szállásunk Bükkszentkereszten lesz. Köszi!

#264
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyurma!
Mi van az ERA-val???
Valamikor volt hirdetve a honlapon, aztán eltûnt teljesen. Ezek szerint jelenleg csak az A-zone van fulltelósban?
Kár volt a Sovereign-t leállítani, amíg nincs CC-re fully!


#265
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Már nem aktuális mivel megvalósítottam igazi álmom és dh gépet raktam össze:) de azért köszi

#266
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.168 hozzászólás
Csá Dhgyurma! Hogy áll a csillagrombolód? Mikor lészen authoros találkozó?

#267
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Na mi van gyerekek feltámadtam! Újra van netem ;D 8)
Nagyon kihalt ez a topic.
Pedig Dig nálam az üzletben még van egy EXE váz ami per pill szabad. 8) Ha még aktuális ennyi idõ után. ;)

#268
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ja akkor bocsi félreértettelek:)
De nekem ezt mondta a kerékpárboltos hogy neki ezt mondta a fazon..de lehet hogy nem így van..de ez logikusabb mint az hogy azért álltak le mert sokan akartak venni mert az csak jó lenne nekik..
De lényegtelen.. az a lényeg hogy nincs...és akinek van az szerencsés..

#269
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Nem-nem, Dig, félreértesz. Azt én is hallottam, hogy nem lesz se bicaj, se váz, de ezt is írtam. A téves jelzõt a szabadalmi problémára értettem.. Vagy Te többet tudsz, mint én? :)

#270
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Dig! Honnan ez a (téves) info? Nem mintha számítana az eredete, csak kiváncsi vagyok.

Én úgy tudom, hogy egyszerûen csak keveset gyártottak belõle, miután nem számítottak ilyen lelkes fogadtatásra. Mondjuk nem is csodálom: én még emlékszem, hogy itt, a bikmakk fórumon miket írtak róla, hogy egyesek szerint ezért rossz meg azért rossz.. No mindegy.



onnan ez a "téves":) infó hogy két hete akartam venni egy boltban ilyen cangát..namost fehívta a boltos az Author hungarys terjesztõt hogy kéne ilyen..és õ mondta ezt a sztorit..hozzátéve hogy ne is hitegessen egy vevõt sem mert nem lesz több..két váz volt még raktáron de már rég lefoglalta valaki azokat..
Pedig szép volt..meg ugye cro-mo..

#271
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Dig! Honnan ez a (téves) info? Nem mintha számítana az eredete, csak kiváncsi vagyok.

Én úgy tudom, hogy egyszerûen csak keveset gyártottak belõle, miután nem számítottak ilyen lelkes fogadtatásra. Mondjuk nem is csodálom: én még emlékszem, hogy itt, a bikmakk fórumon miket írtak róla, hogy egyesek szerint ezért rossz meg azért rossz.. No mindegy.

#272
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Sziasztok

Még valaki emítette hogy hogy dejó az EXE váz..nos tényleg isteni király..az az öt darab ami van nálunk mivel leálltak a gyártásával és már csak használtan futhattok rá(ÖT darab:) én is ilyet akartam de már nincs és sajna nem is lesz..
Egyébként azért álltak le a gyártással mert valami szabadalmi probléma volt hogy nem saját technológia volt és ezért álltak le a gyártással..
Egyébként ezt jó lenne hivatalsan is közölni mert sokan keresik és mindenki csak koppan..
Pedig a Bikemag mostani számában is van hírdetésük..

#273
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
blade: szerintem a puszta tényadatok és a képek tanulmányozása után menj, és nézd meg a Konát is és az Authort is. Nagyon sokat számít, hogy élõben milyen benyomást tesz Rád.

zolle: Ott van az oldalukon: 27,2-es.

#274
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Meg tudná vki mondani hogy az A-Gang PM-be mekkora nyeregcsõ kell? Kösziii

#275
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
szted, ha itt az authoros táborban kérdezed mi lesz a válasz? ???
vegyél gang-at! ;D


#276
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
Halihó!Szentetek author a-gang 24:00 avagy Kona stuff legyen az új binyóm?Igazából én nem nagyon tudtam eldönteni m az author 24"-es kerekekkel+Hayes-sel jön, a konaban meg drop off van... ???

#277
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Hát, nekem ez egy teljesen hagyományos, bármelyik papírboltban kapható ragasztószalag. A bringásboltok nem voltak túlzottan segítõkészek a kérdésben.
Az majd nyúzás közben kiderül, hogy mennyire védi meg a vázat.

#278
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Sziasztok! Nekem annak idején az a-zone-omon is volt ilyen matrica, kifejezetten erre való. Téglalap alaku, egyoldalon elég erõsen ragad, átlátszó, s elég vastag. Na, az megvédte a vázat.

#279
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Világos hogy átlátszó . De vajon véd-e? ??? ??? Én arra nemes célra használom, hogy a poszterokat felrakjam a falra.

#280
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Jó, persze, én se táplálok olyan illúziókat, hogy a gép - különösen, ha kapja az osztást rendesen - ugyanolyan marad, mint "újkorában". :)
De:
1. kicsit zavart, hogy már az elsõ menet után ezzel találtam szembe magamat
2. különösen annak fényében, hogy az immár 4 éves acélvázas Cheyenne Mustangom az összes esés-kelésem ellenére is viszonylag minimális külsérelmi nyomot visel.

Gab#: a cellux átlátszó, így szerencsére nincs látványos színkülönbség a váz színe és a tuningbevonat között... ;D