Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

III. Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
855 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nos, Én már olvastam a Gabi által megfogalmazott válasz levelet, melyet most Én betolok ide, persze ha Gabi nem bánja...

Kövesút Lapkiadó és Sportmarketing Bt. Lovas Imre Gábor

H-2627 Zebegény H-3529 Miskolc
Börzsöny Út 27. Felsõruzsin krt 31
E-mail: bringa@bringa.hu lovas.gabi@chello.hu
2003. 09.17.

Pálos István
Fõszerkesztõ úr


Tisztelt Pálos Úr!

Örömmel tapasztaltam, hogy lapja hasábjain majdnem fél oldal terjedelemben tárgyalta a Bükk Maratonon történt esetünket!
Igaz, kicsit egyoldalúan tálalja az eseményt, lehet, hogy ezen tény miatt nem merte vállalni a saját nevét a cikk végén? Minden esetre különösnek tartom. (de ki az a Vántossi Pál?)

Az esetrõl úgy beszél, mint ha szándékosan, elõre kitervelten tettem volna a történteket, ami nem fedi a valóságot. Ön is tudja, hogy az eset véletlen volt, igaz, mindketten hibáztunk (a cikkbõl más derül ki): Én azért, mert nem figyeltem Önre, aki „eszeveszett száguldással” jött mögöttem és elõzni akart, Ön pedig azért, mert nem használta azt a két kart a kormányon, ami a kerékpár megállítására illetve lassítására szolgál. Nálam egy maraton nem arról szól, hogy ott toljak ki a másikkal, ahol tudok, és némán, monoton egyhangúságban, csak a magam érdekeit nézve tekerjek.
Számomra egy maraton egy társas, csoportos megmozdulást jelent, küzdve az idõvel és a tereppel egy baleset és mûszaki hibától mentes közös, baráti bicajozás. Írom ezt a dobogóra esélytelenek beletörõdésével és reális gondolkodásával.
Az, hogy Önnel ez történt, sajnálom, akkor is elnézést kértem Öntõl, mivel megálltam és visszamentem. Több tanú van rá, mert volt, aki megkérdezte: „Gabi megvagy??”
Igaz, hogy több embertõl másképpen hallottam, vissza a dolgokat, viszont egy tényt a figyelmébe ajánlok: Ezek az emberek szavahihetõek, feltétel nélkül bízok bennük és Õk is bennem. (meg sem állt, csak elhúzott tovább)
„Elmész a jó kurva anyádba!” Remélem, ismerõsen csengenek ezek a szavak. Csak háromszor ismételte el. (lapjában még büszkén le is írja, hogy megszólította a felmenõimet) Büszke lehet rá, gratulálok. Sportembertõl azért egy kicsit többet várna az ember.
Akkor és ott nem mondott semmit, csak anyázott, szentségelt, majd amikor a késõbbiekben egymás mellé kerültünk, kb 20 perces kiselõadást tartott nekem a kerékpározás etikájából. Ezt utólag is köszönöm. Azt, hogy –szavait idézve- „bávatagon és némán a képébe bámultam” mindössze azért tettem, mert valóban jól megjegyeztem magamnak, hogy ilyen stílusú emberek is vannak, akik a segítõ szándékot sem tolerálják.
A verseny után tudtam meg, hogy ki is Ön, majd késõbb megkaptam az üzenetét is! Azt viszont nem értem, hogy ha ilyen szinten volt baja velem, miért nem keresett meg? Sok LGABI rajtszám nem volt a mezõnyben (mint ahogy Vántossi Pál sem) és szinte folyamatosan a célsátor és a technikai pult mögött voltam egészen az eredményhirdetésig. A tombola alatt pedig szintén a technikai sátor elõtt ültem a társaimmal.
Úgy gondolom, hogy akkor és ott kellett volna megkeresnie és tisztáznunk a történteket. Semmi másért nem vettem meg ezt a lapot, - melyet egyébként nem vásárolok-, csak azért, mert kíváncsi voltam a reakciójára.
Úgy gondolom, hogy azért egy határon erõsen túllépett és ez már jogsértõ.
Tájékoztatom, hogy jelen cikke alapján jogi eljárást kívánok Ön ellen kezdeményezni nyilvánosan történt becsületsértés, hitelrontás, valamint rágalmazás miatt. Ön is tudja, a szójáték szép és okos dolog, de nem ebben az esetben.

Várom javaslatát az eset tisztázására, remélem levelemmel sikerült meggyõznöm arról, hogy nem szándékosan történt a dolog és nem ez az elintézési módja az esetnek.


Üdvözlettel:



Lovas Imre Gábor
LGABI
(a Bamba Birka)



#62
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D donaldkacsakategória... ;D

téminusz 2 nap...

8)

#63
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát azt nem tudom,hogy indul-e,de két dolog miatt kérdéses:
-vann-e barátai?
-vagy akkor egyedül indul,mint Olcsi?
-nincs is Donald kacsa kategória
Üdv,így reggelre:)
Thy

#64
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
HAJRÁ LOVAS GABI!!!!
Te vagy a jobb!!! Mi veled vagyunk ... csak a fejét ... csak a fejét, hogy meg ne sántuljon ;D ;D

#65
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem vagyok én ilyen agresszív!!! ;)
Tudjátok, elõre megfontolt szándékkal megkeresem VÁNTOSSI PÁL-t, szándékosan fellököm, külön figyelve, hogy csalán is legyen a környéken, ahova belökhetem, aztán bambán bámulva meg sem állok elnézést kérni, meg segíteni.
Aztán meg bujkálok elõle és hagyom, hogy Thommey-val üzengessen nekem, meg ahány emberrel beszél, annyi féleképpen halljam vissza a dolgot.
Természetesen már epedve várom, hogy egy újság ??? ??? lapján mit is fognak írni rólam.
(tudjátok a népszerûség...)

Nincs ebbõl semmi gond. Egy jogász ismerõsömmel utána járunk a dolognak (polgári peres bíró a Megyei bíróságon) és okozunk neki egy kis meglepetést.
Egy válaszlevelet minden esetre kap, szépen helyretéve a dolgokat.
Kíváncsi leszek a reakcióra.
Ja!
Én nem álnéven írok neki!!! ;)

Én ki fogom írni a teljes és valós nevemet.
Alapvetõ dolognask tartom, hogy ez így legyen.

Összefoglalva ennyi.

#66
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


miért akkor belököd a csalányba és bambán bámulsz rá??? ;D

#67
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ott lesz a 24 óráson?
Indulni is fog??? ;) ;D ;D

#68
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nem a beleduma!!!!!

#69
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Te dogozzá vazze, ne lógj! ;D

#70
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Igen pl valami újságírókamara,vagy valami hasonló

#71
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Azért történnek a dolgok...
Szóval a Bikkkmakkot belekeverni nem tartom szerencsésnek én sem, viszont a 24H-on oda lehet a kezébe adni egy helyreigazitást, amin gerincvizsgálatot lehet végezni...
Persze közben bambán bámulj rá ;D
Ha ezen megbukik, biztos vannak olyan újságíró fórumok, ahol simán fel lehet jelenteni, mert szerintem ez egy kicsit gyalázás szintjén van....


#72
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
van benne vmi... :-X



#73
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát a Bikemagban megjelentetni a levelet nem a legcélszerûbb,mert nem két újság közötti harcot kellene szítani,hanem valahogy úgy leégetni,hogy az a mi újságunkra ne legyen negatív hatással!

#74
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
FIREEEEEEEEEE!!! ;D

#75
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Gabi: ma reggel hívott Kempelen, hogy olvastam-é a brizét... ::)
Én teljes mértékben megértem ha Gabipajtás...bocs...Don fel van háborodva, mérges ésatöbbi, hisz igaz még nem sikeredett olvasnom a nevezett cikket, de az elmondtakból is látszik egy teljesen elferdített képalkotás, RÁADÁSUL MINDEZT EGY ÚJSÁGFBAN ÉS RÁADÁSUL MINDEZT ÁLNÉVEN??

mindenesetre számomra egyértelmû azon ember lelkivilága, aki fikázódik egy ország elõtt vkivel szemben egyoldalúan, és mindezt álnév mögé bújva...


hétvégén égetünk... 8)



#76
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Thommey!

Ha már a saját lánya sem érti, akkor itt már lehet valami!
A levélrõl csak annyit, hogy lesz, viszont szombaton kikérném a BMFT véleményét is a dologról, mert szerintem példaértékû dolgot lehetne mûvelni ezzel a Vántossi Pál ;) nevezetû emberkével!
Az a tervem, hogy a következõ Bikkmakkban le kéne közölni a válaszlevelemet, amit természetesen postán is megkapna.
Csak hogy tudják az emberek, hogy ha valakinek egy LAP???? van a kezében, az mit megenged magának! (tisztelet a kivételnek.)
Ebben a cikkben olyan ferdítések vannak, ami abszolut nem fedi a valóságot, inkább a történtek felfújása, szenzációhajhászás, magamutogatás. Mindez természetesen név nélkül.
No Comment.

#77
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Lovas Gabi:Én azért írnék neki egy szép levelet,amelyben megmagyaráznám a dolgot,és ha azt nem teszi bele a köv. számba akkor az tök jól elvágja magát:))))))

#78
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szerencsére még nem olvastam a cikket,mert így legalább nyugodt voltam.Mindenesetre egy jó hírt tudok mondani:a fas*fejûség szerencsére az apucinál nem öröklõdött tovább,mert a szombati hegymászótriatlonon sikerült beszélgetnem a lányával,aki mellesleg nagyon jól néz ki,és ellentétben apucival teljesen normális!!!Az a legjobb,hogy õ sem érti a saját apját:) Akkor mi meg se próbáljuk!!
Üdv:Thy

#79
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Bingóóó!

Nekem is ez jött ki! ;D
Viszont azt nem értem, hogy miért nem meri a saját nevét odaírni! (mondjuk a szerkesztõségi listában benne van, hogy "A megjelent cikkekért felelõsséget nem vállalunk". :-\ :-\
Mindegy!
Én ha leírok valamit,a nevem is adom hozzá...


Micike!
Nyugalom.... ;)


#80
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Vántossi Pál = Pálos István

Legalábbis erre következtetek abból, hogy ugyanazok a betûk, és Thommey már megnevezte egyszer az illetõt, aki már nem nagyon lesz reumás. Legalábbis a fél oldala. ;) Hála Don Gabriele de Lovasnak a (bringa)birodalom sötét lovagjának. ;)