Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

III. Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
855 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

de ez kevésnek tûnik.
Lehet, hogy az utolsó bekezdésem adta meg a lökést neki?


Gabi, szerintem megkaptál amit akartál. Most újabb dolgokon töröd a fejed? Miért nem lehet ezek után most már megbocsájtani? Mutass példát TE !

#22
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
MÁR MEGJELENT??
:o

hümmm...nem gondoltam volna...keres...

#23
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Van.
Megjelent a levél az eredeti formájában a B****a magazinban Visszhang címszó alatt.
Van benne mentegetõzés, egy kis kioktatás, elnézés kérés, kis öntömjénezés, majd a szokásos körítés. Ha lesz idõm, beszkennelem és felnyomom a fórumra.
Erõsen gondolkozom, hogy mit tegyek. Végül is elértem azt, hogy a levelet kompletten betette a lapba változtatások nélkül, de ez kevésnek tûnik.
Lehet, hogy az utolsó bekezdésem adta meg a lökést neki?

#24
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Van már vmi fejlemény?

#25
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Mikor jelenik meg az ÚJ br..br..brrringa? ::)

SKaccok!
Nehogy mindenki megvegye! ;)

::Péef::

#26
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Gabi, Teeeee maffiózó! (muffiózó) ;D

#27
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Rave!
Most, hogy így eszembe juttattad, valóban ott voltam!
Érdekes, hogy itt senki nem ment oda Ádámhoz és fikázta a másikat, nem volt senki elküldve melegebb éghajlatra és aki gyorsabb volt nálam, az el volt engedve (igaz Lensver?)
Még Olivért is elengedtem egyszer lefelé, aztán igaz, hogy visszaelõztem, majd egy körén belül kétszer is, de valahogy nem akaródzott senkit a csalánosba lökni!
Pedíg ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy akartam!
Még megfelelõ helyet is találtam! Igaz, csalán nélkül.

#28
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
vagy az hogy nem volt ott VPI... vagy ne legyek gonosz? ;D

#29
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
És valjuk be a Lovas Gabi is ott volt ;D
Mondjuk sehol nem volt csalán, lehet, hogy ez a baj? ;D

#30
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a cikhez kapcsolódva: a 24h-n semmiféle probléma nem volt, pedig igen csak voltak egynyomtávos helyek és mindenki kibírta/megvárta/elengedte ahogy kell :)

tehát no comment

#31
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
A válaszlevelet már átvették, mert a tértivevény visszajött...

#32
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Hát átolvasav, hmm!

Egyrészt Gabinak igaza van. Mert itt a forumon normálisnak tûnt. A cikk alapján pedig igazi bunkó. Hát akkor ?...
Bár a jogi út macerás, lehet, hogy én is ezt választanám, mert azért ilyet leírni... fõleg a fenti események után...
Tán már dühöngtem emiatt, de akkor most már tudom, ki volt az a barom, aki azt nehezményezte a BM-on, hogy nem mennek el az útból. Akkor is kifejtettem, hogy az igazi profik, akiknek tét a helyezés, és dobogóra menek, nem 150.-nek, lelassítanak, messzirõl ordítanak, stb., de nem hoznak veszéjes helyzetbe. Miért? Mert õ tud biciklizni, és tudja, milyen elesni. De ez a tapló - gondolom, ahhoz a fajtához tartozik, aki mögötted szól, hogy, ball(!), és már jön is. Idõd sincs a balra sodró jobbos kanyarban korrigálni... és neki áll felljebb!
Basszus Gabi!!! Mé' nem lökted be a csalánba ismét???!!! Csak hogy szimmetrikus legyen!!

De azt nem tudtam, hogy ez újságíró! Olyan igazi magyar bunkó a stílusa. Na mindegy. Szólj, hogy mi újság!

#33
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


éljen a jogi út!!! jöhet petrocselli!! :)

#34
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Kemény fán...

Tévedés ne essék: Ha hajlandó leközölni a levelet, illetve helyreigazítást adni a lapban, azt mondom, rendben van, hagyjuk. Viszont ha nem, akkor marad a jogi út, mivel az olvasókban,(akik ugye elég sokan vannak) az marad meg, hogy ez egy hülye bamba birka, aki még bicajozni sem tud. :-\
Na ebbõl nem kérek, ez sérti az önérzetemet és úgy érzem, jogosan.
Itt nem néhány ember, hanem egy egész ország elõtt járatott le, eléggé felfújva az eseményeket,ami ha úgy veszem, nem is volt olyan vészes. Sokkal nagyobb bukások voltak itt is és máshol is, nekem is volt esetem olyan sráccal, aki simán elémjött elõzés közben. Én is szóltam, õ sem figyelt, ezért maradt a fékezés, majd egy enyhe megjegyzés: Miért nem figyelsz hátra is?
Ennyi. Nem anyázok, nem emlegetem a felmenõit. Minek? 200-adik hely környékén ennyire vérre nem mehet a dolog!
Mindezt nem nyilvánosan, nem egy országos lapban, ráadásul nem álnéven.
Ha érzem, hogy hibás voltam, nem megyek tovább, hanem megállok. Itt is így történt.
Ahogy õ fogadta a szándékomat, ha simán tovább megyek, se szólhatott volna egy szót sem. Amilyen az adjonisten...


#35
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Hali!

Most olvastam vissza az eddig történteket...
Gabi!
Remélem erõs a jogi háttér (ügyvéd...), mer' mint tudjuk, ma már a pénz beszél, és nem hiszem, hogy Pántos "úr" annak nagyon szûkében lenne... >:( /mondjuk nem tudom, hogy Te hogy állsz... ::) /

Szerintem viszont le fogja hozni az újságban, de tuti, hogy fûz hozzá vmi kommentárt!

Én az egészbõl személyesen csak annyit éltem át, hogy a fõszerk"úr" épp akkor adta elõ a mikrofonba a litániát, mikor a térdemrõl nyalogattam a vért a kocsinál (jót röhögtem közben, hogy egy kis csalánon hogy kiakadt... ;D 8) )
Persze akkor még azt sem tudtam, hogy mi fán terem a "Lovas_Gabi"... ;D ;D ;D ::)

Mindent összevetve én is hasonlóképpen cselekednék, mint Gabi! (De lehet, hogy megfelelõ háttérrel már meg is indítanám az eljárást... Azért van még becsület is a Földön! Ha elvétve is... :( )

#36
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Levél elment... ;)

#37
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Viszont azt nem értem, hogy miért nem meri a saját nevét odaírni! (mondjuk a szerkesztõségi listában benne van, hogy "A megjelent cikkekért felelõsséget nem vállalunk". :-\ :-\


no de azér na. Hogy van az, hogy nem vállalják a felelõsséget azért amit írnak??? Szóval ez nekem nagyon magas. Mert ha a hirdetések tartalmáért nem vállalják a felelõsséget, az addig teljesen rendben van.
??? ??? ??? ??? ??? ???
Nem õk írják a cikkeket? A saját munkatársaik munkájáért nem vállalnak felelõsséget? (a fõszerkesztõ, tulaj, stb. a saját cikkéért nem vállal felelõsséget?) ezek szerint báki bármit leírhat, amit csak gondol?
??? ??? ??? ??? ??? ???
Az addig ok, hogy a bikkmakban se (csak) hivatásos újságírók írnak cikket (hanem ilyen mindenféle fórumos alakok is általában sok kis kék csillaggal a nevük fölött ;D ;D ;D ;D ;D :-X), de gondolom a szerkesztõség se válogat be minden féle szemetet.
??? ??? ??? ??? ??? ???
Szóval akkor most mi van?

(bizti hogy ez van leírva a Br. újságban?)

na bye
értetlen_Prefi

#38
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
De lehet róla szó! Csak elõ kell ásnom!
Egyébként még én se olvastam, csak hallottam másoktól, de ha ez igaz, akkor nagy szégyen!
Nem igaz, mért nem lehet emberségesen viselkedni, fõleg egy maratonon, ahol úgyis mindenki tolakszik, tehát szerintem tök természetes, hogy fellökjük a másikat. ;D De akkor viszont fogadjuk el ezt és ne legyünk mérgesek valakire ha az is fellök minket. Az a baj az emberekkel, hogy csak egyfelé áramlik az igazságérzetük.

#39
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok!

Lehet, hogy én vagyok láma, de ezért az egy cikkért nem venném meg a bringát, de most már nagyon érdekelne, hogy mi volt az újságban ... nem tenné be ide valaki az eredeti cikket :-\

köf

kissfish

#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Gabi: hajrá... 8)