Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

III. Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
855 hozzászólás a témában

#41
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
A levél szerintem nagyon jóra sikerült,oda neki.Én nem csak azért vagyok felháborodva,hogy így beszélt,és hogy rajtam keresztül üzengetett,hanem az,hogy egy ilyen pozícióban lévõ ember ezt megteheti.

#42
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Bruce!
Köszi, a javítási javaslstok valóban jók voltak, összeállt a végleges forma.
Mindenki!
A levél ma reggel elmegy, itt van elõttem borítékolva. Várom erõsen a reakcióját, gondolom ilyenre nem számított.
Hogy õszinte legyek, nem számítok bocsánatkérésre, mert amit idáig hallottam Vántossi úrról, az ennek merõen ellentmond.

#43
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Másrészrõl én sehol nem olvasom, hogy az újság szar meg ilyenek, pusztán csak a fõszerkesztõ "úr" gerincét hiányoljuk...

#44
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Azért azt ne felejtsük el, hogy az 1 cikk írója a magazin tulajdonosa és fõszerkesztõje....

#45
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
ha nem is fogják leközölni a levelet,de bocsánatkérés biztos lesz,mert szegénységi bizonyítvány lenne a hiánya... >:(
de azért ne a Bringa magazint fikázzuk szét 1 cikkírója miatt,mert az tõlünk lenne etikátlan fõleg a konkurens lap fórumán... ::)

Semmi másért nem vettem meg ezt a lapot, - melyet egyébként nem vásárolok-, csak azért, mert kíváncsi voltam a reakciójára.

Én ezt kivenném,enélkül még arra is lenne esély,h leközöljék a levelet. :-X
Sok sikert,Gabi,és kívánom,h sikerüljön megbeszélni a dolgot a meglehetõsen aggresszív "újságíróval"!Néha kicsit félek,h hogyan lesz közös ügyünk a sport,ha pont olyan emberekben van a legtöbb széthúzó erõ,akik a magazinokban "képviselnek" minket...............................



#46
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Végül is szerintem nem az a gond, hogy megjelent egy ilyen cikk, hanem az (legalábbis számomra), hogy ezek után nem tudok fenntartások nélkül elolvasni egy-egy hasonló konfliktusról szóló cikket.

Nem olvasok sûrûn Bringát, de a legutolsó számban (azok közül, amik nekem megvannak) az író arról ír, hogy hogyan került összetûzésbe egy trabantossal, és végül tükör lerúgás, valamint "elütömahátsókerekét" történt.

Egy ilyen BükkMaratonos cikk után (bár hozzáteszem, még nem olvastam) hogyan higyjem el, hogy a trabis volt a hibás? ???

ui.
Gabi! Van pár apróság, amit én máshogy írnék... írjam/küldjem?

#47
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Nem veszek többet Bringa Magazint a kezembe!

#48
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nagyon köszi mindenkinek a támogatást és a tanácsokat. Ez a levél holnap reggel a jelzett javításokkal, -amik jogosak-, postán lesz.
Ha komolyabbra fordul a dolog, számítok rátok. Természetesen nekem sem célom a jogi út, de ha nem helyesbít, akkor balhé lesz.

Bruce!
Nagyon sok ilyen levelet kellett már írnom, igaz, hogy ezek a vállalkozással függenek össze és nem magáncélúak.
Ha van még észrevétel, reggelig jöhet.

Mégegyszer köszi mindenkinek!
Ezt hívják igazi csapatszellemnek.

#49
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
ja, azért lécci nézze meg vki, hogy tényleg két lö-vel írta-e ball-t, mert csak átfutottam, és nem akarok rágalmazkodni
(ki talál több hibát, óra indul.)

Preff

#50
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Így van.

És ami nekem az egészben a legjobban tetszik, az az így kezdõdõ mondat: "Tájékoztatom, hogy jelen cikke alapján". Ez a mondat, ebben a hangnemben és stílusban nagyon büntet ;D :)

Ha már helyesírás: a zárójeleknek is a mondaton belül kell lenniük, a 'pont' a záró zárójel után "jön"; kettõspont utáni felsorolás elsõ betûje kisbetû... De ezt ne vedd kötekedésnek, és fõleg ne nyilvános rágalmazásnak, és lécci: ne jelents fel!! ;) ;)


módosítás:
lektori állást vállalok - óccsóé!! ;)

#51
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
igen...

talán az elsõ egy helyett egy a elég lenne, illetve: ...tereppel VESSZÕ egy baleset és mûszaki hibától mentes VESSZÕ közös bicajozás MELLETT.

de így is maradhat talán...

#52
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Helló mindenkinek!
Elõször is bementem ma egy bicajos boltba (amúgy is volt egy kis dolgom), és ki volt téve a pultra ez a bizonyos újság, és beleolvastam.
Üzenem tisztelt újságíró úrnak, hogy neki hiába van két bal keze, de a bal, balról, balra, bal kéz, balkezes, stb. szavakat EGY DB L-BETÛVEL ÍRJUK!!! (elõtástam a Magyar Helyesírás Szabályai 11. kiadását a húgom szobájában, és tényleg egy L, noha a word nem húzza alá akkor sem ha két L-lel van írva. Ja, mit keres a könyvem a húgomnál???)

Még valami. Gabi! Ezt lécci javítsd ki!
Számomra egy maraton egy társas, csoportos megmozdulást jelent, küzdve az idõvel és a tereppel egy baleset és mûszaki hibától mentes közös, baráti bicajozás.
Szerintem valami kis alany-állítmány-tárgyi gond van vele. (ne kötekedésnek vedd, egyáltalán nem annak szántam, csak nekem itt vmi nem tetszik. De attól még lehet, hogy jó)

jogi út meg sztem tényleg csak ha minden kötél szakad (de akkor nagyon)

bye és sok sikert
Prefi

#53
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Ugyan már ha nem jön a következõ számban helyreigazitás,


errõl beszéltem ::)

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
úgy van... ha nincs helyreigazítás, nyugodtan a gatyáját is...

(egyébként ez a Vántossi Pál jól belenyúlt... mert belegondolva, ha egy átlag emberkével akad így össze, lehet, hogy az legyint rá... így viszont egy elég nagy létszámú csapattal áll szembe... égetés lesz... égetés...)

::Péef::

#55
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ugyan már ha nem jön a következõ számban helyreigazitás, le kell perelni az alsógatyáját is...
Személlyel ilyet elkövetni nehogymár lehessen egy országos lapban... :-\

#56
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
korrekt... de szerintem sem kéne elkapkodni a jogi lépéseket, ha nem muszáj...
talán még ért a szép szóból (vagy csak én vagyok egy naív utópisztikus alak ???)

#57
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
LGABI v. Bamba Birka ;D : Csak most olvasom, hogy milyen nagy volumenû ügy lett a BM-on történt esetedbõl ... korábban kérdezted, hogy ki volt, aki odaszólt neked ... nos Én mentem el éppen akkor arrafelé és valami olyasmit szóltam oda, hogy " Minden rendben Gabi?" vagy valami ilyesmi ... ennél többet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki ... ;D

kissfish

#58
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
én is így gondolom, hogy korrekt... és hogy nem fogja berakni az újságba... :(



#59
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát ezt nem fogja berakni az újságba, az tuti.

Szvsz nem kéne perre vinni a dolgot, mert LGabi még jobban meggyötör majd.
Micsoda bunkó alak. Nem tudom milyen lelki világa lehet egy ilyen embernek.

#60
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
korrekt...