Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

½Kerüld el½ útvonalak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az a környék elég lapos a Rozáliához, illetve az Inócihoz képest. Ezt nem leszólásként mondom, hanem csak besoroló jelleggel.

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Akkor nem is láthattad ugyanis ez a Bükk maratonon a 100 Km-es táv kb. felénél van. Én is csak 1X voltam ott, de a Szilvásvárad maraton keretében ugyanis ott minden távnak kötelezõ :( :( :(

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem ismerem. Én ugyanis 2003-ban voltam elõször a Bükk Maratonon. Akkor is pályaõrként. A rövid szakaszon az etetõ utáni lejtõn voltam a fiammal. Nekem az a szakasz nagyon tetszett, míg mások meg átkozták...
;)

Hja és a Bükk Maraton-ig csak 2x voltam Eger környékén keróval (ugyanis az asszony egri). :D

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én ilyen kerüld el kategóriába az Ördögoldalat sorolnám (Bükk & Szilvásvárad maratonról ismerheted) utálom azt a helyet, azon túl hogy baromi meredek, még gyökeres is!

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Veress Péter út asszem a 16.ker-ben van... a Kerepesi folytatása.. a Kerepesi meg a 14-ben van... szóval akkor 16.ker a Veress Péter


Akkor én ott már voltam. Valóban kriminális az a szakasz. Én legutoljára a Cinkota HÉV állomástól tekertem be a városba (Örs vezér terén keresztül).

#26
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
ja, és csak 1 s-el :D :D

#27
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Veress Péter út asszem a 16.ker-ben van... a Kerepesi folytatása.. a Kerepesi meg a 14-ben van... szóval akkor 16.ker a Veress Péter

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lehet annyit kérni tõletek, hogy kerületet mindig írjatok? Nekem ugyanis aszerint kell felvenni a kapcsolatot a különbözõ ismeretségekkel, vagy éppenséggel a központi ügyintézõvel.

Köszönöm a segítségeteket!

#29
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hol van ez a Veres Péter út? Melyik kerületben? Mihez közel?

#30
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Maga a Veres Péter út is örökzöld sz@r, kb. 10 éve! Tavaszra a Bökényföldi úthoz lesz hasonló még jó pár út. A topik címét ki lehetne tenni a MAgyarország nevû helységnévtáblára >:(

#31
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
A Bökényföldi út csak erõs idegzetûeknek. Szar az út, közigazgatási területen kívüli részen csak a BKV megy 50el, a többiek 80 felett, kátyút biztonságosan csak balra lehet kerülni.
Ja és az örökzöld Veress Péter út menti kerékpárút.

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég

link=board=6;threadid=3719;start=30#msg155166 date=1074585709]
Stefánia út - Ajtósi Dürer sor keresztezõdésnél ha a karékpárúton haladsz és a stefánia bal oldaláróll át kívánsz kelni a másik oldalra, vigyázz ...


Mivel a kerületiekkel jóban vagyok, ezért szóltam nekik. Remélem hamar kijavítják a hibát. Persze ennek is van átfutási ideje. A hamar az azt jelenti, hogy kb. tavaszra meglesz a módosítás.

#33
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Az a legborzasztóbb benne, hogy viszed a bringát vállon 4 méter majd felülsz és mégy keréken még négyet. Majd az egész formagyakorlatot ismétled vagy tízszer mire felérsz.


ha jol ertelmezem 2x4mx10 az ha jol szamolom 80m azert ez nem annyira borzaszto ;D

#34
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Stefánia út - Ajtósi Dürer sor keresztezõdésnél ha a karékpárúton haladsz és a stefánia bal oldaláróll át kívánsz kelni a másik oldalra, vigyázz nehogy a kerékpárúthoz tartozó közlekedési lámpát figyeld, mert az akkor vált zöldre, amikor a stefánián várakozó autócsorda is szabad jelzést kap. Ez nem volna nagy probléma, dehát ugyanezen lámpa mellett ott van a gyalogosoknak szóló közlekedési lámpa, ami a keróssal pont ellentétesen mûködik, megjegyzem pont akkor zöld, amikor kell...

Szal nehogy bedõlj a trükknek, mert áthajtanak rajtad, mint egy lábtörlõn.... ???

#35
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Immáron sokadszor tekerek a Király-völgyben. Majd' minden alkalommal a Szekrénykõ érintésével megyek le a Hegytetõ parkolóba.

Ezzel az útvonallal kapcsolatban szeretném megjegyezni, hogy a Szekrénykõ rétje alatti 30-50 méteres szakasz eddig majdnem minden alkalommal tükörjéggel volt borítva. Érdemes odafigyelni erre a kis részre. Ma például csak az árokban tudtam eltekerni ezen rész mellett.

#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tímár utcai kerós felüljáró elõtt beszakadt egy aknafedél. Egyelõre nincs meg a tulajdonosa. Ezért csak meg van jelölve, de kijavítása késõbb lesz meg...

Itt is vigyázzatok!

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az Auchan építkezés alatt érdemes elkerülni a St.Endrei út Mozaik utca - Záhony utca közötti szakaszán eltûnt a kerékpár út...

Majd az építkezés után ismét járható lesz ez a rész. Addig viszont vigyázzatok!

#38
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Esõben nagyon érdemes elkerülni a Petõfi híd, budai hídfõ alatt áthaladó járda és kerékpáros közös szakaszt. Oda folyik ugyanis a hídról is az esõlé és az út is arra lejt. Aztán a csatorna bedugul, és olyan pocsolya keletkezik, hogy aki azon tócsa mellett áll, azt tuti, hogy egy óvatlan autós fejig beteríti!!!

:D

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma érdekes dologra figyeltem fel. A vihar, ami délután volnult végig a város egy részén (Budapest) érdekesen mozgott.

Az csak egy dolog volt, hogy találtam olyan utakat, ahol a vihar felöli oldal úszott a vízben, mig a másik oldlai járda tök száraz (na jó, csak éppen egy kicsit nedves) volt.

Viszont félelmetes volt látni, ahogy a villám a Hungária krt.-i felüljáró környékén csapkodott. Éppene zért nem is mertem feltekerni a felüljáróra.

#40
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Mindenkinek felhívnám a figyelmét arra, hogy a St.Endrei úton a Mozaik utcai felüljáró után, ott, ahol a gyalogos aluljáró lejárata van, az egyik aknafedél totálisan szétment.


Na ezt az aknafedelet kijavították! Hajrá. Már csak a járdán illegálisan parkoló autósok miatt vagyunk veszélyben, na meg persze az udvarokról kihajtókat is ide kell sorolni...