Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Árpád-híd

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
198 hozzászólás a témában

#41
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi evribádi ;)

Ma elhatároztam, hogy csakazért is az Árpádhíd északi oldalán fogok áttekerni, akkor is ha nagy teherbelököttülkövértenyerestalpasszekuritátésos biztonságiõrök fognak potyogni az égbõl >:( 8). Ezt megtárgyaltam a skizofrén másik énemmel is a mesében fellelhetõ kis rugóval. ;) Hát az agyam elhajítom. Ott az a kész járda, a kutya nem jár rajta, fõleg reggel, és nem engedtek át. pedíg vasárnap arra jártam kocsival, és éppen meg kellett álnom a forgalom miatt, még a járdát is lesöpörték, és a beton is megszáradt, hiszen egész nap esett az esõ, és erre tessék! Hát nem felháborító? Csoda hogy meggágyul az ember: Skizofrénia, heveny gyomorrenyheség, akutt tökömtuggyamicsoda, fejfájás meg miazmás? ;)

#42
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Ez a kis aanos történet még az én kis szemembe is könnyeket csalt... :'( ;D ;D

#43
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Kedves gyerekek!

Mai mesém címe: "Pedíg én lehettem volna...."

A kis Sezlonyrugó ma is, mint minden reggel kerékpárra ült, és elinduld a dolgozóba a négyszögletû kerekerdõn, és a hatszögletû paralelepidedonvároson keresztül a rettenetes, hírhedten híres borzalmas vaskígyõ a szörnyûséges Árpádhíd felé. "lá-lá-lá-lá-lá halottam, hogy kész a híd, hurrá ma ki is próbálom, és átkarikázok rajta jól" morfondírozott a kis sezlonyrugó. Kis idõ múlva el is jutott a nevezetes hídhoz, és már tekert is fel rajta, meg is jegyezte: " hmm milyen síma a felület, meg jól látható kerékpárút felfestések vannak, a buszmegállóban meg kerékpár és gyalogos veszélyre felhívó rajzok" amikor is mit ad Isten egy keresztbe rakott léccel került szembe. Majdnem neki is ment! Na ekkorra már a kis sezlonyban is felment ám a pumpa : " a tököm, hogy még mindíg nincs kész az a teherbelökött járda, hogyaza....." és így tovább mérgelõdött õ. De nem állt ám meg! Hanem átbújt a léc alatt, hiszen látta, hogy kész a híd, mert tegnap arra járt motoros szekéren, és akkor látta!!!!! De ekkor egy hatalmas kövér medveábrázatú tenyerestalpas agrártínédzser biztonságiõr ugrott eléje, de akkora volt, hogy eltakarta a napot. És kérdi!: "Mit keresel itt kiscsákkó le van zárva, nem látod? Miva belûrõ nézted a szemhéjjad? Na húzzá vissza me majd csak hónap lesz szabad átcajozni a hídon" és még elmorzsolt a bajsza alatt egy halk kis "vazze" szót, amit fõhõsünk már nem halott. Szegény kis sezlony kénytelen volt megfordúlni, heves "kabbeköcsögménincskészahíd3hónapja" szavak kiséretében, letolta a bicajt a lépcsõn, át az aluljárón, fel a lépcsõn a másik oldalon, és máris a már kész oldalon találta magát, amit mellesleg nagyon útál, mert nem lehet szépen, egyszerûen átkarikázni Pestre, hanem csak csúnyán. Középsõ újját azért még megmutatta biztiõrcsávónak, és elkarikázott. Fõhõsünk egy befejezettlen mondattal zárta le a híd körül forgó gondolatait: "Pedíg én lehettem volna.........." Mármit az elsõ! Õ lehetett volna az elsõ kerékpáros kisrugó, aki átteker a hídon, de ezt nem érhette meg. Elmorzsolt egy könycseppet a szeme alatt és beletekert a felkelõ napba!!

Szép kis mese mi?

#44
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
Elég siralmas az egész. Minden nap arra járok....háááát, szerintem puskával kergetik oda azt a pár embert :P Arra viszont jó, hogy a sok kíváncsi a bringaúton grasszálva elmenjen megnézni, ezzel lehetetlenné téve a közlekedést. Nem is beszélve a Margit hídnál levõ rakpart lehajtóról, ami a Népfürdõ utcai szerepét igyekszik átvenni, csak itt pl. nincs lámpa, és igen érdekes az átkelés (számunkra) >:( >:( >:(

Remélem a rendezõk jól belebuknak és nagyot szívnak, ha már mindenképp ezt akarták

#45
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én szeméyl szerint szomorú vagyok azért, mert ezt a "Budapest Plázst" megnyitották. Állítom, hogy többet árt Budapest amúgy is szar hírének, mint az Árpád-híd fõmûsoridõ alatti tetves lassú lezárása...

#46
vendég__*

vendég__*
  • vendég

errõl csak annyit, hogy a fõszervezõ megmondta:
"márpedig ha törik, ha szakad meg lesz rendezve..."
...


Na azt szépen megbüntetném és lecsuknám. Mivel ez szándékos törvénysértés!
???

#47
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Hihetetlen, hogy hónapokon át dolgoznak valamin, ami aztán elkészülvén semmivel sem lesz jobb, mint régen!
...


Az csak az egyik dolog. Engem még jobban zavar, hogy az ott megjelent büdös parasztok a kerós úton is flangálnak, és vérig vannak sértve, ha rájuk csönget az ember. Sõt akadt olyan is, aki le akart zavarni a saját részemrõl...
>:( >:( >:(

#48
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
HI

Ez a Budapest plááázs egy akkora szar, hogy Szentendréig bûûûûûzlik! ;) Éppen a nyitás napján sétáltam asszonnyal a Margitájlenden, és heves kiváncsiságtól vezérelve gyorsan kisomfordáltunk a sziget szélére, oda a sóderosra, és mit látok?? ??? Egy naaaaaaaagy naaagy rakás semmit. 1500 méteren le van zárva az egész, 200 méteren odaqrt@k egy rahedli homokot, és a bejáratnál leraktak 8 db pálmafát, amit gondolom úgy imátkoztak el az állatkerttõl. Na a pösti népnek se kellet több,rohantak ki és tátották a szájukat, hogy fûûû meh haaaa meg asszta, meg miazmás öszt kb olyan az egész, mintha az Andrási utat zárták volna le, mert egy homokot és pálmafát, meg sátoranyagot szállitó teherautó felburult volna és 200 méteren szétszorták volna a trutyit

Na csigidicsá

#49
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
errõl csak annyit, hogy a fõszervezõ megmondta:
"márpedig ha törik, ha szakad meg lesz rendezve..."

mert ugye nem kapott könnyen engedélyt... vajon mennyit fog szakítani? >:( ::)

#50
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
;) Na ja

#51
korte

korte

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Azoktól kérdezd Nati, akik keresnek a bolton...
Aki meg a munkájával szeretne keresni, szívhatja a fogát, hogy ennek a komplett baromságnak a teljes ideje alatt ülhet a dugóban átlag másfél órával többet, mint egyébként szokott.

Körte

#52
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hihetetlen, hogy hónapokon át dolgoznak valamin, ami aztán elkészülvén semmivel sem lesz jobb, mint régen!
És erre valakik idõt, energiát, és sajnos pénzt áldoznak!
A másik ilyen hülyeség a magyar "Riviéra" a Margit-szigettel szemben. Tegnap arra jártam, és csak annyit láttam, hogy buldózerekkel simitják el a homokot, meg fölállitottak egypár bódét. Állitólag mára már elkészült. Kérdem én: mi értelme ennek?

#53
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Már érdesítik a budai oldal járdafelületét. Elvégre augusztus végére kész kell lenni!
:D

#54
vendég__*

vendég__*
  • vendég

röhögnöm kell, eddig úgy látom semmi különbség nincs a már kész hullámos járdához képest az északi járda technológiájában :o ;D ::)


Szerintem sincs! Na és ez eléggé problematikus...
???

#55
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
röhögnöm kell, eddig úgy látom semmi különbség nincs a már kész hullámos járdához képest az északi járda technológiájában :o ;D ::)

#56
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az IKT2.0-ról:

Quote
Mr.Millet, 2003-08-04, 10:59:18, (68683)

Jószándékú figyelmeztetés: az Árpád híd budai hídfõ alatt a bicikliút nincs normálisan takarítva: a hídfelújítás miatt lerakott sódert a szél (meg biztos a gonosz munkások is) ráhordták a bicikliútra, ami ettõl iszonyúan csúszik (még gyalog is) - úgyhogy ennek örömére taknyoltam is itt pénteken egy ordas nagyot. Szóval ne itt kísérletezzétek ki a bringaúton csalinkázó gyalogosok kikerülésének a kanyar szûkítésével kombinált fékezéssel történõ megoldását...
UnQuote

#57
korte

korte

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Lehet, hogy a kis kék sátorban kupacszex zajlott, de csak munkaidõ után. Munkaidõben meg légkalapáccsal törték fel az utat, a megmaradt vas-szerkezetrõl meg homokfújták le a festéket. A szigeten dolgozom, iszonyú hangos volt. ::)

Körte

#58
vendég__*

vendég__*
  • vendég

...Mondjuk akkor valaki már végig is vizszintezhetne a járdát..


Az meg van rendelve! :)

Pláne azért, mert a déli túl hullámosra sikerült. Sajnos két választás van, vagy megcsinálják rendesre, vagy birságot fizetnek. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a szar anyag miatt inkább birságot fizetnek majd...

Persze az átvételt el is lehet húzni! ;)

#59
vendég__*

vendég__*
  • vendég

A villamos sinek ténleg mindenhol jók autómentesek


Na ez nem igaz! Próbáld ki a 17-es vonalát. Ott még le is akarnak tolni az autósok a sinrõl, csakhogy nekik legyen szabad a pálya...

#60
vendég__*

vendég__*
  • vendég

...
hál Istennek nekem nem kell átkelnem rajta! ;)


Nekem minden nap át kell mennem a hídon.
;)