Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Árpád-híd

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
198 hozzászólás a témában

#181
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem nics foto-aparatcsikom! :)
Nem volt egy nagy szám, de az alakítása felejthetetlen...
:D

S nekünk nem adsz "vizuális élményt"? ???

Persze elképzelni is lehet, de LÁTNI még jobban szeretném... ;D
Fotó,v efféle... :(

Legalább szép volt a "hölgy"? ???
8) ;D



#182
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
S nekünk nem adsz "vizuális élményt"? ???

Persze elképzelni is lehet, de LÁTNI még jobban szeretném... ;D
Fotó,v efféle... :(

Legalább szép volt a "hölgy"? ???
8) ;D

#183
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na megvolt az elsõ vizuális élmányem! Ugyanis egy (illetve kettõ) hölgy kerós ma reggel tekert a kiskörön - a szigetnél Pestrõl Budára - és mivel beszélgettek, ezért az elsõ nem vette idõben észre a ládát.

Bár lassan jött, de még így is futotta egy atrakcióra az erejébõl!

:D

Megakadt a gépe a ládában, a hölgy meg borult egyet, mint kuka ürítés elõtt és pofával rácsattant a ládika tetejére. Amikor ezt végignéztem, a röhögéstõl majdnem leestem a kerómról. A barátnõjének is tetszett nagyon a dolog, mert Õ is végig nevette a segítségnyújtás idejét.

Ami a leg édibb volt, hogy a csaj úgy volt fent a láda tetején, mint a bagzó macska: Pofa, váll lelapulva, térd a kormány fölött, a segge meg magasan az ég felé.

Persze mozdulni azt nem tudott, mert akkor eldõlt volna a gépe, azt meg nem akarta...

;D ;D ;D

Nagyon vidám reggel volt!

#184
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
Most ÉN szóljak?...
De úgy meg lelövöm magam... ???
Inkább :-X !

;D

#185
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Úgy érzem félreérthetõ voltam.................na mind1.
Szóljon aki érti!!....

#186
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
tényleg nem túl jól oldották meg...
Egy kicsit tehették volna [glow=red,2,300]arébb[/glow] vagy nem?

#187
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
fityisz2: Honnan jöttél?Buda,Pest avagy Margit? ;D
A kereked még ép?

#188
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Asszem' ezt meg kell néznem!! nagy naranCSárga dobozok amik lesbõl a bringások elé ugrálnak!?!?!

-Húúúúú de hasítok!! csak úgy fújja a hajamat a szél..........és csak elõre nézek! Jéééé de aranyos madár az ott! Hupppsz!!! ááááááá, durrrrrrrrr!!! K*rva láda nem itt termett!!!

#189
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Még nincs felavatva! Majd csak jövõre lesz kész a hídon a korlát magasítás. Illetékes et.-tól tudom. :)

Viszont a Pesti oldalon már járható, bár az sincs kész, sõt a kötõanyag a kockák között még nincs a helyén!

MankaMTB: aha, korrekt... ;D

Byke: valszeg péntek reggel, mert délben már ott voltam... :P

Hicks: azt a keróutat még nem avattam fel. Már kész is van? Ha igen rohanok, bár szerintem hülyén van elrendezve...Túl közel van a megállóhoz Árpád-hídnál is, + a köv.megállóban is... :P

De hát melyik bringásút a jó? Pláne Mo-n... >:(



#190
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
MankaMTB: aha, korrekt... ;D

Byke: valszeg péntek reggel, mert délben már ott voltam... :P

Hicks: azt a keróutat még nem avattam fel. Már kész is van? Ha igen rohanok, bár szerintem hülyén van elrendezve...Túl közel van a megállóhoz Árpád-hídnál is, + a köv.megállóban is... :P

De hát melyik bringásút a jó? Pláne Mo-n... >:(

#191
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem-nem! Én minden nap arra megyek. Nem voltak ott még hétfõn (mármint a múlt hét hétfõjén...

Csak télre teszik ki a dobozokat, mert útszóró anyagok vannak benne (sózott homok, tiszta homok, stb.).

Hali!
Viszont szuper, új bringa úton :D (Pestrõl Budára) tekerhetünk fel a hídra, és ennek köszönhetõúen talán a híd közepén lévõ bejárónál nem fognak mindig elütni. Más dolog, hogy az említett helyen meg zakózni lehet. De különben szerintem nyáron is kint voltak.



#192
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Most csinálják a hídon és a híd elõtt (Pesten) a kerós utat.
;)

Hi!

Én csütörtökön jártam arra felé, és akkor még nem volt semmi féle tartó! Mikor tették ki?
Bár mostanában , már nem fogok arra felé járni, mert olyan szar ott az út a szigeti lejáró felé, hogy.....
erre lehetne egy kis pénzt spórolniuk!



#193
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tényleg félreérthetõ. Szóval az alap: Roobi-val indultam a Dagály melletti 106-os busmegállóból. Ott taliztunk. Menet közben beszélgettünk. Na és minket is Pestrõl Budára átkeléskor ért a meglepi!

Na remélem, így már korrekt. ;)

Bocsi, MankaMTB, de szöveged félreérthetõ... ???

Én Pestrõl Budára menet, kanyarodok a szigeti feljárónál a budai hídfõre, és a kõkorlát miatt nem láttam ott semmit, csak hajrá...Aztán alig birtam kapkodni...

De akkor 1edül voltam, max autók, de abból aztán elegen...
Nem kell még 1!!! >:( ...mármint plusz autó...

Valszeg mással voltál szemezõviszonyban... ;)



#194
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Hali!
Viszont szuper, új bringa úton :D (Pestrõl Budára) tekerhetünk fel a hídra, és ennek köszönhetõúen talán a híd közepén lévõ bejárónál nem fognak mindig elütni. Más dolog, hogy az említett helyen meg zakózni lehet. De különben szerintem nyáron is kint voltak.

#195
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hi!

Én csütörtökön jártam arra felé, és akkor még nem volt semmi féle tartó! Mikor tették ki?
Bár mostanában , már nem fogok arra felé járni, mert olyan szar ott az út a szigeti lejáró felé, hogy.....
erre lehetne egy kis pénzt spórolniuk!

#196
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
Bocsi, MankaMTB, de szöveged félreérthetõ... ???

Én Pestrõl Budára menet, kanyarodok a szigeti feljárónál a budai hídfõre, és a kõkorlát miatt nem láttam ott semmit, csak hajrá...Aztán alig birtam kapkodni...

De akkor 1edül voltam, max autók, de abból aztán elegen...
Nem kell még 1!!! >:( ...mármint plusz autó...

Valszeg mással voltál szemezõviszonyban... ;)

#197
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na pont ezért írtam be, mert mi is majdnem egymásnak mentünk ezen ládák miatt.

Hát igen, azok miatt majdnem kimentem az autók közé... :P



#198
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
Hát igen, azok miatt majdnem kimentem az autók közé... :P

#199
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az Árpád-hídon kihelyezte a FõKeFe (polgári nevén FKF Rt.) kihelyezte a téli szóróanyagok tartóját. Ez egy elég nagy edény, néha kettõ is egymás mellett. Szeretném ezúton felhívni mindenki figyelmét arra, hogy pl. a Margit-szigeti lejárónál is úgy sikerült a két tartó elhelyezése, hogy jelentõsen belóg a normál kerékpáros útvonalba. Ezért aki - rutinból - hajt arra, az tuti, hogy belerongyol!

Tehát közlekedjetek óvatosan, és kerüljétek ki ezeket a narancssárga ládákat!