Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2. BMFTeam Találkozó 2002. április 19-21.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
544 hozzászólás a témában

#61
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
tehát...
péneteken leérkezés............
amit findli nem kellõ részletességgel említett:  ;D ;D( mivelhogy aludt-megbocsátva ;D ;D )
p éjjel 2kor Vkinek az a nagyaon höle ötlete támadt, hogy pattanjunk nyeregbe, és irány a hegy...
..kb7 en mentünk....3 lámpára emlékszem,több nem is volt.... nemcsak Yoci miatt ( antiG:))),alapos megfontolás után felfelé? Jávortetõ felé indultunk...nem tudom mi fûtött minket, elég merész tekerés volt. fõleg mert amikor elértük a tetõt,nem volt más hátra,mint zurück...... lévén nem elégséges fény, ez a visszút kicsit szigorúra sikerült...
59,5km/h t tudtunk kicsiholni, több nem ment, útból gyakran semmit sem láttunk... lámpások lemaradtak ;D ;D....
most jut eszembe, hogy Rave már itt is próbálkozott az " alternatív úttal".. letért a betonról, de túlélte...
kb péntek ennyi.. + alvás...

szombat:kijózanodás,ébredés ( fordítva ;D
közért,kaja,mosdás (... errõl inkább nem írok semmit....... ;D ;D )
dél lehett,vagy 11,nem tudom, nyeregbe szállt mindenki- túra indul -

folyt köv....


#62
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
hát szépjóestét  :) ....
úgy tûnik ( most az 1x ;D) megelõztem mindenkit.

findlitõl folytatva a Létrási történetet:::


vagyis .. mivel Rave a beton helyett magát törte, kezdem Vele...
szombaton, azt hiszem Tar-Kõ felõl ereszkedtünk lefelé egy nagyon köves szakaszon  ( a "nagyon " itt azt jelenti, h nemcsak az én számból repkedtek a : " hogyaza qva kõõõõ.ááá" -k;D) ...
a csapat elsõ fele leért ( én is )... sajnos belebotlottunk egy 100%osErdõbarátTermészetvédõGreenpeace emberkébe, magát helyi nemtudommicsodának nevezte...lecsapott nekünk egy kisebbfajta balhét, közölve velünk, h ha meglátja h nem a kijelölt kerékpárösvényen tekerünk, leereszti a gumijainkat,mindemellett persze a pumpákat is elveszi....blbla..
egyre nehezebben tartottuk vissza röhögõgörcsünket ( majd vki elmeséli miért ;D ;D), amikor :
"Vááááááááááá,Srácok ezt nézzétek, én hülye.... asszem eltörtem a kezem"
persze h Rave volt... ( a hatásos belépõre gondolok R  ;D ;D ;D )
sajnos a kövek kemények voltak,Rave perecelt egyet, ráesett csuklójára, ami ( levitték kórházba -Miskolc) 2helyen is eltört....
6hetet kapott -gipsz.. uff :'( :'(


#63
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Persze leírom még bõvebben is,csakhát tényleg nagyon megvagyok halva.
Srácok nem hagytam ott a fekete-szürke Kona kesztyûmet ???   Mertha ezt is elhagytam akkor rászokok a qavinton-ra az biztos. :-/

#64
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Major: Hát bringáztunk  ;)

Én nemláttam Rave Ace kollégát esni mert nekem akkor Miskolcon kellet elhagynom az összes iratomat (személyi,két bank kártya,adó kártya,tb kártya) egyszóval mindent. :'( :'( :'(

De ez nem szegte a kedvem,vasárnap már az egész csapat neki vágott a hegynek,hol a tekerõ manó szekció hol a trial,hol pedig a dh szekció váltogatta egymást.Láthattunk nagy borulásokat,lélegzet elállító száguldást,ja meg tök lapos békákat is.
Nagyon élveztem és örülök,hogy megismertem a csapat többi tagját is.KÖSZI MINDENKINEK MINDENT.

#65
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
:o :o :o

Az meg hogy történt ? ? ? Miket csináltatok ti ott fenn? ? ?  :P

#66
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Eltört a kezem !:'(, most megyek korházba majd jövök és mesélek! ;)

#67
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
hali

Azt hiszem mi vagyunk az elsõ visszatérõk, akik megjárták Létrást! tényleg fantasztikus volt.

Mi vonattal indultunk Pestrõl, Lensver, Karen, Karen tesója ;D, Shaman, Zsirosmacska, Aszta és jómagam. Rave ace kocsival kijött az állomásra és (szerencsére) bepakolhattuk a cuccainkat a kocsiba, majd Thommey-val és két barátjával nekivágtunk, mostmár sötétben, a Bükknek. Rájöttem, hogy élmény éjszaka bringázni! Az esõ után viszont tele volt az út ki....tt nagy békákkal, amikbõl egypárat sajna kilapitottunk.
Mikor felértünk még kicsit lapos volt a hangulat, de hamar összeszedtük magunkat, kezdõdhetett a buli!
A srácok az est csúcspontjaként még neki vágtak az erdõnek bringával ;D ;D, Asszem jól szórakoztak. én sajna bealudtam, mire visszatértek :-/.
A mai napról szerintem majd õk és bõvebben, mert nekünk hamar vissza kellett indulnunk, úgyhogy a Szilvásvárad Maraton útvonalának bejárása nekünk kimaradt :'( :'(.

És örülök, hogy megismerhettelek titeket!!!!!(remélem kölcsönös!)

Rave Ace lelöhetetlen, árad belõle a hülyeség!!!! ;D ;D 8)(bocs Rave)

üdv mindenkinek!
A kövire is mennék, ha lesz valamikor!


#68
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
lensver:

Kicsit bõvebben!!!  :)

#69
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Fórumtársak, nagy élmény volt ott lenni Létráson, még akkor is, ha csak egy napot maradtunk!
Örülök, hogy megismerhettem azokat, akik eljöttek, és most már biztos, hogy legközelebb tovább is maradunk.
Köszi a lehetöséget, és a barátságos fogadtatást!  ;)   :-* :-*

#70
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Atom!!

IIsssttteeeennn vagy!! ;D ;D :D 8) ;) ;D :) 8)

Jelentem kötelezõ olvasmányt kiolvastam mint a Zállat, tehát kértik nevem felvételét a nem 3.5 mp-es kategóriába! (már ha van ilyen vagy mi van...)

Ahogy olvastam még miket hoztok, úgy lehet, hogy szerény kis bringácskámat nem merem elvinni, tiszta égés lesz...  :-/ :-[ :P ;) ;D

A mielõbbi viszontlátás...
BRUCE

#71
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!! Még gyorsan elmodom,hogy tudjátok mi a helyzet,azt találtuk ki,hogy letekerünk haverral innen Pestrõl ugyhogy lehet,hogy kicsit késõbb érkezünk.

Á nem igaz csak egy kis (autó)pálya módosítást hajtunk végre igy késõbb érkezünk(remélem csak egy pár órával nem pedig nappal).

Ja és ne ijegyedjetek meg ha Tank hangokat hallotok az erdõ közepén,az csak a barétom Nissan Micra 900 WRC-je lessz.

#72
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Mostmár valamennyyire jól vagyok csak nem akarok vissza esni!!!  :-/

Mégegyszer nagyon jó szórakozást és pihenést meg minden!!! Üdvözlön a bányászoket, kertészeket, stb...

A pénzer és a pólókra vigyázni!!!  ;D Szómítok rátok!!!  ;)

#73
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Isten?

::)

höhö... jó is lenne...  ;)

#74
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Para!

Iiiiiiiiisten vaaaaaaaaaaaagy!
("Na jó: félisten..." from Meteo)

#75
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hölgyeim és Uraim!

Most beszéltem a sebesvizi szállóval!
Megegyeztem velük, hogy akár hányan is leszünk, fejenként 500HuF a fürdés...

Így már kicsit korrektebb, nem? (nem... de mind1...)

SZal fürdési lkehetõség van...

Csõváz

#76
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Üdv Hölgyeim és Uraim!

Menthetetlenül eljött ez a nap, úgy hogy este már közeli kapcsolatba kerülünk... (ugye Rave_Ace? ;D )

Mivel jómagam(most úgy néz ki, hogy megfelelõ adag kataflamot tudok vinni, tehát megyek)csak fél9re ér oda, és zOrg illetve baliba elvtársak is csak szombat reggel, így a kulcsot Rave_Ace veheti majd fel...

Fürdés: akkkor telefonálok mingyárt a sebesvizieknek, és megpróbálom lealkudni a z árat, mert akárhogy számolom, nem leszünk 30an fürdõk... szal ha nem engednek a 15000bõl, akkor kicsit drága lesz... :(

Tandem: rulezzzz... 8)

idõjárás: bíííízzunk Joghurtban (aki sajna utóbbi idõben nem igazán van ereje teljében... :-/ )

most ennyi...
még ma megpróbálok a sebesviziekkel beszéltekkel jelentkezni!

Este találkozunk!
CSõváz és hátszél...


#77
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Naná!!!



#78
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
findli köszi, odamegyek én is fél 4re+ Zsírosmacska is jön.

bringával lesztek ugye?:)

#79
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Budapestiek!

Karennel tuti(!) fél négykor találkozunk a Keletiben, a kijelzõnél( a lépcsõtetején ). Tehát ott megtaláltok minket.

Még megyünk jegyet váltani stb., remélem fél óra elég lesz rá!


#80
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
Major... kecskére káposztát..... ;D ;D ;D  azt a pénzt nem látod viszont ;D elköltjük ;D ;D

kár hogy nem jössz , naon beteg lettél?lázmérõ,gyógyszerek stb?:))

jc