Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2. BMFTeam Találkozó 2002. április 19-21.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
544 hozzászólás a témában

#81
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Srácok van egy rossz hírm:

Szóval nem tudok részt venni, akármennyire is szeretnék!!!  :-[ Nagyon sajnálom!!!

Amit kérnék:
Elõször is érezzétek jól magatokat!!!
Másodszor léccives vegyen pólót mindenki aki csak szeretné és a maradék pólót + a pénzt léccives adjátok oda RaveAce kollégának!!! RaveAce: léssi hozd el!!!  ;D

#82
Atom

Atom

    Kitaláló

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Tisztelt BMFT tagok, Mindenki, aki jön Létrásra!

Néhény percel ezelõtt RaveAce elvitte tõlem a Tandemet, szóval most már menthetetlenül ott leszünk a Döggel.
Gondolom jónéhányan ki szeretnék majd próbálni, ami elé én nem is gördítenék akadályt, viszont lenne egy kérésem!
Mivel a tandemezés az elsõ percekben nem annyira egyértelmû történet, még a sokat próbált bicajosoknak sem, ezért az lenne a kérésem, hogy aki komolyan ki szeretné próbálni, (szóval nem csak 3.5 mp a nyeregben) az legyenszíves olvassa végig a Bicik-Lista menûpotban a Tandemezéssel kapcsolatos részeket. Saját tapasztaslatból is mondhatom, hogy sokkal de sokkal nagyobb élvezet, az egész móka, ha van az embernek nélmi elõképzetsége, és nem érik elsõ benyomásként kellemetlen meglepetések, mivel van néhány szabály amit be kell tartani, a tõkéletes élény érdekében.

Szóval csak ennyi lenne a kérés, persze "feleltetés" nem lesz!

Ja: és aki nem jön, az a  "középen kettétépés" áldozatává válik.
Hozok, titán villás montit, és a 6.2-es Single Speed-et is.

Na hali! Atom



#83
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Dede meló van, és rálépnek a t....re ha nem lesz kész hétfõre, de még hanyatt is lökhetnek utánna  :-[
zOrg a JDT-t bármikor kiprószálhatod, majd egyeztetünk idõpontot. különben is kéne segítség hogy állícsam be a manitou marsot  ;)

#84
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Hali, Itt vagyok!

Híreink, röviden!

A palesztin felsz...

Továbbá: Érkezésem Technikailag leküzdhetetlen probélmák miatt, SZOMBAT reggel, 9óra környékén!

Fürdés 100%-osan kelllll!

Bográcsot, és némi konyhai felszerelést (a szakács kivételével) viszek!

Akik a Lada Szamara legénységét 95% biztonsággal alkotják:
Navigátor: Babyface - amióta regisztrálta magát, megköveteli ezt a megszólítást az asszony
Utas minõségben Ági, Zorg szive hölgye!
Továbbá "szerelõ", és utaskisérõ feladatkörrel ellátva: a kolosszális, óriási, felejthetetlen, Miszter Középeurópa: Kobraaaaa, Kokóóóó, BBBRRÚÚÚÚCCCEEEEEE!  ;D :D ;D :D 8) ;D :D 8)
A futottak...ööö tekertek még kategóriában pedig jómagam! :-/

Mindannyian paripával (ez már szinte egy mén! :o)

Jó idõt csomagoltam a múlt, héten, úgyhogy viszek! ;D

Igyekszünk, ahogy tudunk!

Csókoltatok mindenkit egy kiéheztetett berber oroszlánnal!
Baliba

#85
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
Hali!
amint fenntebb említettem mi kocsival érkezünk...
és viszünk fel cuccokat +kerót is ha muszáj
egy telcsi csörgést meg ér!!!
06(70)2215085
  /szarba vagyok nem találom az SPD-s cipõm 1/2!!!
 >:(, :) de megtaláltam egy fél pár sima pedált...
 jó hülyén fogok kinézni....) ;D
ja valaki olyan is jöhetne aki tudja merre kell menni!


#86
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hi!

zOrg: Ha baliba szombat délelõtt érkezik, akkor én is szombat reggel érkezem, de én errõl marhára nem tudok! Egyelõre baliba teljességgel elérhetetlen bármily telekommunikációs készülék használatának segítségével, szal tudsz errõl vmi bõvebbet mondani?

b: szerintem te nem a munka, hanem az idõjárás jelentés elolvasása után jöttél rá, hogy nem akarsz jönni ;)

Pf: A tandem miatt én is mindenképp mennék ;) ;D
Továbbá egy forró (vagy hidegvizes - az idõjárás függvényében) fürdõnek én is örülnék... persze ha nem 2kiló/fõ... :-/

Üdv:
BRUCE

#87
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Sürgõs meló miatt nem tudok menni, sorry  :'(


Gyenge kifogás; mi az újságot csináljuk most, mégis megyünk...   :o8):):D;D

b!meg... Mikor fogom kipróbálni a Jamis Dakar Team géped?

#88
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ne parázz! ;D
Nem lesz semmi gond! ;)

#89
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A ***** ****** az idõjárásnak!!!

from korridor.hu:

"Ma még az ország nagy részén többnyire erõsen felhõs lesz az ég, kevés napsütés fõként északkeleten valószínû. Pénteken inkább nyugaton lesz erõsebben felhõs az ég, keleten a többször megnövekvõ felhõzet ellenére néhány órás napsütésre lehet számítani. Ma és holnap is többfelé várható esõ, zápor, helyenként zivatarok is kialakulhatnak. Ma fõként a Dunántúlon erõsödik meg többfelé az északi, északkeleti szél, éjszakától azonban mindenütt mérséklõdik. A hõmérséklet péntek hajnalban 6, 11, délután általában 16, 21 fok között alakul. Nyugaton az erõsebben felhõs tájakon 15 fok alatt is lehet.

TÁVOLABBI KILÁTÁSOK
Szombaton nyugaton még sok lesz a felhõ, keleten azonban a többszöri felhõsödés mellett néhány órás napsütés várható. Majd mindenütt felszakadozik, csökken a felhõzet és szép, napos, a hét legvégétõl kora nyáriasan meleg idõre van kilátás. Eleinte nyugaton még többfelé, a hét legvégétõl már csak néhol lehet esõre, záporra számítani."

Nem akarok egy büdösnagy sarazással / szarráázással indítani! Meg a Tüdõ Gyula se haver!

bazz...

#90
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
;)Nagyon jó szórakozást kivánok a tisztelt kollegáknak.Aztán beszámolni a történtekrol.Üdv mindenkinek:Fülöp Zoli ;D

#91
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali!


Öcsém is fürdik, mint mondtam, ez +1 fõ.

Para:
gyógyítsd magad!  :-*

Ja és barátom nem jön.
De legalább Gábor (öcsém) eldöntötte, hogy õ is hoz bringát.




Karen

#92
Arena

Arena

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Meséljetek nekem errõl a Létrás buliról.
Én még új vagyok ezen a fórumon de érdekelnek a bringás dolgok. Esetleg nem szokott valamelyikötõk a Normafa vagy a János hg. környékén bringázni ? Elõre is köszi. ;D


#93
Arena

Arena

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Meséljetek nekem egy kicsit errõl a Létrás-os buliról. Mivel új vagyok ezen a fórumon, de érdekelnek a bringás dolgok. Esetleg nem szokott valamelyikötõk a [glow=red,2,300]TEXT[/glow] felé bringázni? ::)
Elõre is kösz.  ;D

#94
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hát ezt nem hiszem el!!!!   :'( :'( :'( :'( :'(

Aki ezután bejelenti,hogy nem jön azt kivégeztetik!

#95
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Sürgõs meló miatt nem tudok menni, sorry  :'(

#96
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hja, úgy néz ki, egy helyre járunk a Yocival bringát szereltetni.  ;D

#97
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Részemrõl is okés a fürdés.
Ja és ma Lensverrel is találkoztam!!

#98
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Aszta, Findli, Karen, Lensver szeretné, ha lefixálnád. A többiek nevében nem beszélhetünk.  ;D

Para, a gyökérkezelés húzós dolog,  reméljük eltünik majd a fájdalom. Egyébként az én családomban anyu a nagy fogfájós, és ö , nagy fájdalmakra fokhagymát szokott dörzsölni a fájós részhez. Hátha neked is segit! ?  ;D

#99
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
EMBEREK! AKKOR A FÜRDÉSI LEHETÕSÉGET LEFIKSZÁLJAM??



#100
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na mi van????
Mindenki lemondja a pénteket >:( :( >:( :(
Valaki,azért remélem kinyitja a házat?
Üdv:Thommey