Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2. BMFTeam Találkozó 2002. április 19-21.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
544 hozzászólás a témában

#41
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Úgy 10magasságában befutottak balibáék, és zOrgék is... Morati villa rulezzz(bááár az Én villám is mozog annyit, negyed annyiért ;D majd szabadalmaztatom ;D ;D ;D ) BRUCE-al tandemre ültünk, és megkezdtük a pályára állást... ;) Ahhhhh... az a tandem... a sík betonon beletaposva úúúúúúgy gyorsul... ahhh... lefele meg... gyönyör... :D egy csigalassú GOLFot sajna beértünk a szerpentin közepe uitán, és az istenért nem tudtuk megelõzni... :( Már azon voltunk BRUCEal, hogy egy kanyarban belsõíven jól ott hagyjuk, vagy letoljuk a retkesbe... ;D felfel is isteni volt, csak már a végén uncsi... ;) Mire felértünk lassan mindenki befejezte a táplálkozást, így a bandát összeszedve kb.24 kerékpáros indult el TAR-kõnek... Közben elbúcsúztunk lensvertõl, findlitõl  :-* és AsztAtól... Nagymezõre érve IMRE octane-ján már 3adjára szakadt el a lánc(Egyszer még létráson elõtte én is eltéptem... SRAM rulezzz)... Sajna csöpp kapkodás volt, így zOrgék lemaradtak, és elvesztek... Ffelértünk Tar-kõre, és pihiztünk... RAce barátunk még virgoncan fel tekert, majd vissza... Egy jó fél órát biztos ültöûünk a párkányon, miután elindultunk lefele... Csopperes villa KIRÁLYSÁG! ;D úúúúúúúgy jöttem lefele, mint egy zállat... ;D LEérve a betonyra, és várva a többieket szerencsésen elkapott minket egy vadász-éhen-kórász, és kis elõadásba kezdett a bükki kerékpározásról, ami hatalmas vihart szított, plussz jóóól látható visszafolytott röhögéseket... Közben leért szegény Révibébi, aki fájdalmas(és már cseppet fehér) arccal próbálta elújságolni, hogy "basszus, eltörtem valószínû a kezem", de mindenki lehurrogta, a kiselõadás miatt :D
Fel a fejjel Ace! Ha nem is tudsz tekerni a Tiszain, majd borozgatunk! ;)
Szal meghallgattuk a kiselõadást, majd próbáltuk az ellenérveinket felvázolni, aztán Rave_Ace Zsuzsi tesójával vissza, mi meg Váradnak indultunk... Olasz-kaput elhagyva tépés ezerrel lefele, egész a "vár-rom" lábáig... itt még mindig forrt a levegõ a kiselõadás miatt... plussz többen rájöttünk, hogy közel állunk az eléhezéshez...  :-/ Úgy hogy 5en vissazfordultunk,   a többiek meg irány le a DH pályán...
Jávorkútra érve már jómagam   annyira eléheztem,  hogy a lejtõkön sem tudtam tekerni, és ott ahol máskor 48-50el téptem, most épp hogy 25-27el csorogtam... :( totál K.O. ...
Létráson gyors kajolás... pihi... majd  irány fürdeni... szerintem nagyon rendesek voltak a szállóban (mondjuk 500HuFért már lehettek is)... Frissen és üdén kezdtünk neki a Krump Leenak...

f.k.

#42
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey

Szokásomhoz híven már megint csak szombat délután, este jutottam le!  >:( Ami tök jó volt az idõ, a régi és az új arcok fel- és megismerése! A Morati ami olyan volt nekem mint az elsõ talin Parának a Ruckus csak én nem mentem vele annyit! Persze csak azért mert kevesebb idõm volt rá! ;) ;D KÖszi zOrg! Az esti kaja ami nagyon finom volt! Aztán vacsi után Shamannal elviharzottunk Pest irányába! Szal jó volt várom a 3.-t!

Zöld

Ui: Rave_Ace bocs, hogy bográcsállványnak akartuk felhasználni a gipszes kezed! ;D  :-[ :-[ :-[

#43
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy és Jó  reggelt!

Nos, Révi bébi már egész jól leírta a hétvégi banzájt, de azért Én is írogatok... ;)

Péntek, érkezés a Tiszaira haverral fél9re, ahol aztán cseppet vártunk Rave_Ace-re... 9re a taxink elõ is állt ;) majd bepakolás után nyomulás felfele...persze csak azután, hogy benyomtuk a techno 95-ös válogatást ;D
A savós-vgyi szerpentinen beértük a kerékpáros delegációt, ahol aztán Shaman Úr "véletlenül" fenn akadt az ablakszegélyben, és hamár megtörtént felhúzattatta magát ;)
Fenn egy nagyon álmos Sonka_Zsuzsi, és tesója fogadott minket... (no meg a már akkor is elég jó kedvû "mi-nem-bányászok-vagyunk" barlangászok... ;D
Hamarjában kipakolás, ismerkedés, majd mire a többiek is felértek aggregáotr kunyizás... Nnnnaaaa... az sem volt semmi... irány barlangászék bulija... kopp...kopp...benyit... egy pillanatra senkit nem láttunk, de aztán felfedeztük az ajtó mögött egy halomba a sok embert... egy 3D-s szókirakó felett görnyedeztek, és épp azon folyt a vita(ha jól emléxem épp Karcsi volt a leghangosabb... ;D ), hogy pontot ér e az "ily" ly-vel... ;D köszönés... semmi reakció... kicsit hangosabb köszönés... és igen! Karcsi érzékelte jelenlétünk... "Szevasztok!!!" 8) Mondom a problémám, mondja semmi  gáz! Megindul, de rájönnek a társai, hogy kipakoltuk már a DÖGöt, így a társáság 40%a megindul kifele megnázni azt... Karcsi egyedül maradt Velem, és hirtelen vhogy már nem volt képben... ;D
Nagy nehezen visszatértek a DÖGtõl, majd megpillanthattuk AZ aggregátort... :-P NDK rulezz... ;D Az egy monster volt... 4en!!! kicipeltük, majd beüzemeltük, hihetetlen módon pillanatok alatt... YOciék is befutottak, így az általuk hozott ser italok, és hangdoboz hatására kicsit felpörgött a hangulat... 8)
Éjjel 2kor nem tudom kinek, de ötlete támadt, hogy tekerni kellene... Persze egy hülye százat csinál... ;) Na jóóó... nem hülye... A banda nagy része hatalmas lendületet véve elviharzott az éj sötétjébe, majd kábé 1óra csend következett  a házban... ;) 1óra elteltével, meghérkezett egy rakás barna pettyes ember... ;D
Úgy hajnali fél4körül végre a többség úgy döntött ,hogy az elsõ az ajtón bejövõ ember kimegy vissza, és lelövi az NDKt... Karen öccse lett az áldozat, aki hatalmas technikai tudásának köszönhetõen nagy nehezen lekapcsolta azt... ;D
CSend... majd fél8körül barlangász barátaink hirtelen ébredezni kezdtek, és ennek anyi lett... Nagy nehezen mindenki felébredt, és 9magasságára mmindenki online módban volt... ;D Ace és páran még renátába pattantak, és leviharzottak boltba, majd utánnuk eredtek YOciék is paripákkal... (mint késõbb kiderült ez rossz döntés volt...)


f.k.

#44
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Még, még, még, még!!!!!!
(vagy csak túl korán keltem?)

#45
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
hát mondtam én olyat h :
" Rave ..gyenge a zene.." ???
neeeeem ;D ;D
de komolyan nem panaszkodtam:)))

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát...nekem személy szerint semmi bajom nem volt azokkal a zenékkel. Söt!!! Roppant élvezetes volt veled együtt énekelni öket!  ;D ;D

Egyébként gratulálok, hogy egy kézzel is ennyit tudtál irni (itt a fentiekre gondolok)

#47
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Mi a baj a Techno '95- tel?
Igazi  klaszikusok a kezdetekrõl! ;D
Josh Wink,Dj Misjah,Jaydee....

#48
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Aztán én a vasárnapról nagyon nem tudok mesélni mert babyfacel együtt egy kisseb rendrakás után eléggé kikapcsoltuk magunkat! ;)
Majd az izgalmas hazaút egy kézzel vezetve,probléma nélkül megvolt!
Remélem mindenki hazaért egyben és mindenki azt kapta amit várt ettöl a bulitól! ;D
Yo: a kesztyüd nálam van!
Nem találtatok lent egy törülközõt meg benne egy fogkefét?
azt hiszem ott hagytam! :o
Ha kijövök szerdán a korházból még irok élményeket ,de én a magam részérõl nagyon jól éreztem magam!
Köszi mindenkinek ,hogy ott volt és jól érezte magát velünk! ;D

#49
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
a "zeneblokk" alatt Rév barátunk érti:

techno '95    

aki tudja mirõl van szó...... ;D
aki meg nem: az a pár szerencsés ember, aki Rave kocsijában utazott, kapott eme csodás zenébõl egy kis ízelítõt ;D ;D  


#50
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Elindultunk bringázni!Aszta Findli és lensver elindultak hazafele mi meg irány a hegytetõ!
Nagyon kellemes terepen mentünk felfele bár egy pár embernek megyült a baja a láncával de azért a csapat nagy része megérkezett a csúcsra!Most jön a lényeg:Lefele nyagyon állat technikás köves pálya majd a végén egy lankás mezõ amin egy viszonylag sima felületü nyomvonalon haladtunk lefele!
egész addig amíg a kb 30-35 centis nyomvájú el nem kapta az elsõ kerekemet és nem teritett a földre! :o
Hallotam a reccsenést elkezdett azonnal zsibbadni a kezem éreztem,hogy gáz lesz! :'(
valahogy úgy érkeztem ,hogy a kormányommal odacsaptam a földhöz a saját kezem!
legurultunk Istvánnal(Zsuzsi brada) :) a házhoz majd irány a kórház!
Miskolci lányok rulla! ;D
Korház nagyon pöpec volt kedves és roppant csinos növérkékkel teli!
A röntgen után kiderült,hogy a 3. kéztõcsontom tört el,ráadásul nem is egyszerõen ketté hanem kipattant belõle egy kisebb darab!
Most ott tartok,hogy bent tartanak a korházban megfigyelésen és ha nem jó az illeszkedése a csonthoz akkor mütét lesz! :(
Idén se juttok ki a Gardára! :'( :'(BASSZUS!
De a tisza maraton is gázos!
Szombat este kaja fözés csendes iszogatás (bár thommey és yoci megint toppon voltak! ;D)

#51
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Szóval kitekertük az üveg nyakát!
KI sört ki vilmost ki (én) jégert ivott! ;D
Majd egy eszement pillanatban kitalláltuk menjünk bringázni!ááá nagyon hülyék vagyunk! ;D
Feltekertünk Jávorkútra öten vagy hatan talán három lámpával a teljes sötétségben!Aztán lefele hajráááá!Csoda hogy túléltük!Egyszer nekem majdnem összejööt a perec de aztán mégse!Én kukac voltam "csak" 44 km/h jöttem lefele a majdnem eljesen sõtétben! ;D
Ezután a buli után volt még egy kis zenei blokk halgattunk mindenféle zenét majd csendben álomba szenderültünk! :)
Én nem hallotam senkit horkolni lehet,hogy azért mert én voltam a leghangosabb? ;)
A reggeli bevásárlás nagyon jó hangulatban telt énekeltünk a kocsiban sokat majd vettünk egy csómó kaját meg sört! ;D
Mire visszaértünk már megjött mindenki aki még igérte magát!
Folyt köv....



#52
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
Rave: úgy érted felhúztam Renatát, mert nem bírta a csomagokat és azt a pár embert aki belül foglalt helyet? ;D ;D ;D

#53
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Én az idõ rövidsége miatt legangoltam a Tiszai pu-ra mert már várható volt a többiek érkezése!Zsuzsiék mentek a kulcsért.leértem ,Thommey és két haverja már várt rám és lassan a pesti vonat is befutott! csomagok a kocsiba majd tûz fel, közben Zsuzsi telefonált amibõl csak szófoszlányokat értettem:shshsh mászófal elöttshshsh kocsma shshshshkulcsshshsss.Ebbõl rájöttem a kulcs a kocsmában van! ;D
De mire odaértem már zárva volt!
mire felértem a az eboláék is felértekúgyhogy kulcs már volt!Cuccok ki majd irány a tiszai pu. Paráékért!
Felfele Shaman elkapta az ablakkeretem és felhúzatta magát! ;D
Felért mindenki mefgjöttek Yociék hoztak seritalt sokak örömére így letett a banda az éjszakai bevásárlásról!
Folyt köv...


#54
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Korrektúra. Vannak képeim, de azon egy csomó Katarga látható csak.  :) A releváns kollega (de bárki, akit érdekel) megtekintheti itt:

http://kep.tar.hu/ze...ml?aid=27520678

AsztA

#55
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na itt vagyok mesélek! ;)
Szóval a buli megasütemény volt! ;D
Nálam a buli csütörtökön elkezdõdöttamikor este felvettem A.Tom tandemjét Csepelen majd Lensver és Findli tasiját a rómain végül Zsirosmacsek cuccát sashalmon:)Hazaértem 11 fele este éjfélkor már aludtam de hajnali kettõkormár ki is pattant a szemem mert annyira vártam az estét! ;D
Így nem sok alvással délután 3 kor majdnem sikerült találkoznom Zsuzsival és a brada-jával gödölõn de azért csak majdnem mert késtek egy 20 percet! ;DLegalább pótóltam a hiányzó alvást! ;)
Leértünk számtalan izgalmas és érdekes elõzés után,bevásárolt Zsuzsi a C*ra ban majd elindultunk a ház kulcsért.A kempingben a tulaj azt mondta az alpesi kocsmában keressük Ebolát nála van a kulcsunk! ;D
Foly köv....

#56
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hát, nekem nincs több képem.  :( Talán majd mások...  ;)
AsztA

#57
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
képek rulzz..csatlakozom Majorhoz...mégmég..:))))

#58
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
köszönöm a szervezõknek,segítõknek hogy ilyen frankó hétvégét,BMFT találkát hoztak össze...

Aszta: horkolásért...... izé, bocs ::) ::) ja és köszi hogy nem rúgtál belém, megérdemeltem volna ;D ;D

egyszerûen király volt.......
itt szó sincs udvariasságról,ez tényleg felejthetetlen...
uff

#59
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Tök jók a képek is!!!  ;D

Még, még, még!!!!!  :)

#60
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Háj.

Nos, én is megjártam a Létrást, bár csak egy éjszakát töltöttem ott. Sajnos a kvadrofón hatású, 15 szólamú horkolókórus :) :), és a kicsit kényelmetlen matracok miatt nem sokat aludtam (részben ezért mentem haza már szombaton),  de azért igen jól éreztem magam. Kösz a kajcsit, Karen.

Az biztos, hogy egyszer el kell mennem Rave Ace-szel dizsibe!  ;D ;D ;D Prodigy rulez!!! Rave, remélem hamar meggyógyul a kezed.  :-[ Majd írd meg, hogyan törted el.

Továbbra is hangoztatom, hogy éjszaka bringázni király dolog! A szétplottyanó békákat leszámítva.  :-/ Szegények... :-[

Szóval jó buli volt.

A képeimet megnézhetitek itt: http://kep.tar.hu/zengei3/

Üdv,
AsztA