Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2. BMFTeam Találkozó 2002. április 19-21.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
544 hozzászólás a témában

#21
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
Karen.. én sajna nem hiszem h be tudok menni....
írj neki sömöst:)) jóéjt

#22
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Másnap reggel egy virsli és kolbászsütés után, megindült az elit alakulat Fehérkõ irányába ami tartalmazott néhány érdekességet!
Atom triálbemutatóját  8)
Zorg defektjavítását  ;D
Karen sajnálatos eséseit  :-*
Zzírosmacska patakmederbeni ösvényvágását
Továbbá kutyasimogatást
És filmforgatási lehetõségek keresését!

Mindez egy 5-6Km-en belül!

A fehérkõi 90fokos emelkedõ szögét szerintem Thomey nem vette észre, mert úgy twekert fel, mintha az alföldön túrázgatott volna!
Azért én is igyekeztem, de kellõen kész lettem a tetejére érve, ahol máris elkezdtem véres bosszút forralni a heggyel szembe! Jól megkapta lefele menet! Úgy kell neki! Miért ilyen meredek?! Vessen magára!
Odafent Napozás 1000EL és pihi, majd DH.
Atom produkcióján felbátorodva, és mert a mi Zuzsink is lement ott, féltékenységbõl én is kipróbáltam egy szakértõk által letörésnek nevezett "ugratót", amit esés nélkül abszolváltam!
Szerintem azért hívják letörésnek, mert Zsuzsinak pl letört a hátsó lámpája!  :( :'( :-* ;)

A keskeny szerpentinen beérkezve Lilafüredre, nem gyenge látványt nyújtva a járókelõknek egy rövid pihi után meglátogattuk az Anna barlangnál lévõ vízeséseket, ahol Atom kijelölt egy triál pályát egy esetleges Para-filmhez!
Innen feltekeregtünk a szerpentinen Létrásra, és a szomorú búcsúzkodások és cuccolások következtek!

Összességében Iszonyatosan jól éreztük magunkat, minden idális volt és ki is használtuk a lehetõséget!

Abszolult nem kérdés, hogy megyünk-e a következõre, aminek az idõpontjára máris lehet javaslatokat tenni!

Rave-nek jobbulás kívánunk Babyface-el, aki +látogatja, adja át neki!

Üdv: Baliba


#23
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Igen, ezt én is akartam mondani, csak kimaradt, hogy nagyon finom volt a PapRitás krumpli,  :-* Babyface-nek.  :)


zOrg, miért nem látom még mindig a 3. BMFT tali topicot??!!!  ;D


Shaman, többiek:
Mikor látogatjátok meg Révibébit? Lehet, hogy mennék. Már szinte hiányzik a szövegelése.  ;D

:-*

#24
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
huh,Baliba az a lefele szakasz elég... gyors volt:)))
micsoda érzés 50nel tekerni alig 1 méterre az elõtted levõtõl... huhh... ;D

nem is gondoltam volna hogy a gurulásban is meg lehet izzadni ::) ::) ;D

#25
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Azoknak, akik nem értenék, az elõzt is én irtam, de az asszony volt bejelentkezve!

Tehát végighallgattuk, a kolléga szemináriumát, amely beszéde mellett Viktor nyugodtan elbújhat.
Sajnos Rave-Ace balesetére nem fektettünk elég hangsúlyt, akkora áhitattal hallgattuk emberünket, akinek a projectoros vetítésétõl egy vesztére arra járó Ódis mentett meg. Amíg a soförre leadott lövések után újratárazott, kihasználtuk az alkalmat, és továbmentünk a "homológ" úton, hogy megnézhessük, a pattintott kõkorszakban lerombolt "Várat" amely elhajigált köveknek volt álcázva!
Itt kapcsolódtunk le a csapatról, és Zsuzsi, Atom, Thommey, Zsírosmacska, Bruce, Sámán és én DH versenyt szervezve letéptünk a másodperc törtrésze alatt a Szalajka völgybe! Itt vízvétel és kajolás után, egy hirtelen felindulást követtünk el a hegyre!
A fizika itt is -mint oly sokszor- biztosan +dõlt, hiszen a lefele egyáltalán nincs arányban a felfelével!
Felküzdöttük magunkat, és olasz kaputól végig a zápor széle elõl menekülve tekertünk létrásig, ahol már a csapat regenerálódott!
"Gyors" zuhany után esti kellemes beszélgetés következett a tûz körül, majd a kiválóan sikerült paprikás rumli elfogyasztása volt hatalmas feladatunk! Ezúton is sok-sok  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* a szakácsnõnek!
Lefekvéskor még egy levezetõ viccmesélés következett, majd elaludás, Yoci szives közremûködésével, aki kikapcsolta a tartós zajszennyezést okozó agregátort!


#26
Babyface

Babyface

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Igéretemhez méltón, jelentkezem!

Ahogy szerintem történt, avagy felejthetetlen 2 nap a Bükkben!

Szombat 6:00 kor egy jó reggelt puszival ébresztettem kedvesem (Babyface-t) és megpróbáltam magam is összeszedni. A rám (sajnos) jellemzõ pontosságomat bemutatva Áginak ("Zorgné" ;)) óvatos 30 percet késtem! Felpakoltunk az utánfutóra -ami már ekkor tele volt a 3 bicóval és a cuccokkal- indultunk Brucehoz! Itt egy komplett logisztikai csoprtot meghazuttolva be fel össze raktuk Bruce cuccát, és alig 45-50 perces késéssel el is indultunk!
Miksolc városában csatlakozott hozzánk a pont akkorra odérõ Zorg-Atom különítmény -nem a tandemmel ;D-!
Kb 10-re felérve lerohanásszerû bemutatkozással nyitotunk, és meglepetten láttam, hogy a nagy többség elég érdekes és felettébb meglepõdött arcot vág! Ha nem látom meg Parát-t, talán elnézést kérek a tévedésért, és arréb megyek egy házzal!
Ez a félénkség késõbb elmaradt, közös tekeréseinknek köszönhetõen.

Kb délbe elindultunk Tar-kõre. Sajnos Egyetlenem nem tudott végig velünk tartani, így õ nagymezõtõl visszafordult, de mi felküzdöttük magunkat kisebb szervizelések, és pihegések közepette! Felérve, még mindig az a "nyomasztó, unalmas, semmitmondó, gagyi, snassz" tájkép tárult elénk! ;D
"Nem kívánom senkinek"! ;D
Ott elcseverészve egy óvatos 30percet elindultunk lefele, ahova para sarkában folyamatosan, halált megvatõ bátorsággal szágoldottunk lefele. Mindez persze azért volt, hogy a menetrendszerint épp arra járó erdész-vadõr-halõr-greenpeac-os-bükki ökoszisztémát egyedül kézbentartó 160cm mély kommandóssal idõben találkozhassunk!
Sikerült! ;D Még épp elértük õt!
Folyt:


#27
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Hát igy olvasgatva már nagyon sajnálom, hogy nem maradtunk még...de nem lehetett :-/

A Budmil és a rózsaszin türcsi az enyém!!!!Remélem valaki elhozta.

Ravenek mielõbbi jobbulást!!

#28
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
huhh.. vagy mondta és elfelejtettem vagy nem mondta és nem emléxem:))))
tiszta hülye vagyok...
bemennél?)


#29
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Meik korházben van ? ? ? Bemehetnénk látogatni esetleg!!!  :)

#30
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
most beszéltem Rave vel, én hülye elfelejtettem h szerdáig benn fexik kórházban....
azt mondta  egyelõre úgy néz ki nem mûtik.....


#31
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Sziasztok!!!!!!!!!   :D :D


Mielõtt elfelejtem, vki fennhagyott egy Budmil táskát, benne egy hálózsákkal meg rózsaszín türcsivel, de lehet, hogy már eljutott a tulajhoz, nem maradt ott.

Hát szóval, én most úgy tudnék ömlengeni oldalakon keresztül, fantasztikus volt ez a hétvége, ilyet még, még,még,még,még,még.....    :P :P :P    Sejtettem, hogy isteni lesz, de sokkal többet tekertünk, mint amire számítottam és gyönyörû helyeken, így ez volt a non plus ultra!!!!! Az biztos, hogy nagymami koromban is emlegetni fogom!!  Fõleg, hogy friss KTT tag vagyok ;D, méghozzá  megérdemelten!! Produkáltam egy harmadik esést is a Tiszai elõtt 10 perccel, éppen bambuláztam, eztán mire elõre nézek, hopp  :o, ott a Lada Samara, satu elsõfék (naná), Karen borul, de még a táska is lökött egyet rajtam, hogy biztos legyen a dolog. ;D A bringát rádobtam a hátsó váltóra, most már legalább látszik, hogy valamire csak használom a bringát  ::), óó, nem gond, de legalább az elsõ kerék küllõibe is beleléptem. Van egy tuti nyolcasom, alig fordult a kerék.  Jött egy taxis, kiszólt, hogy "LÁTOD, MILYEN HÜLYE VAGY???????!!!!!"  , erre öcsém utána akart menni, meg üvöltözött   ;D, de most már nálunk ez szállóige.
A lábam úgy néz ki, mint akit megrugdostak, de jó így, olyan érzés, mintha kezdenék belejönni a bringázásba.  ;D Gondolom, Zsuzsi is hasonló színekben pompázik, azzal a különbséggel, hogy nem a legegyszerûbb helyeken borult.  ;D  
Itt szeretnék köszönetet mondani thommey barátjának, Lacinak, aki a lefeléken vigyázó szemekkel követett, amíg több perces késésekkel kullogtam gyök2-vel a többiek után.  :-[ :-[  Majd add át neki, thommey!   ;D   Satufék ruleeez!!  ;D Próbálok leszokni, remélem sikerül.  ::)   Meg yocit is köszönet illeti a fullface-ért, amit Gábornak kölcsönzött  :)  Meg Parát a takaróért és a párnájáért, amit elszedtem tõle szombat éjszaka.  ;D  Révikét a sajtos kiflikért meg a parikáért, amibõl ma reggeliztem  ;D, most hirtelen más nem jut eszembe, és hát persze a Morati isteni, a Kona nemkülönben, a Tandem-szörnyön féltem  :o, és annyira de annyira jól éreztem magam, nagyon köszönök mindenkinek mindent, amit kaptam, élményeket, kaját, tanácsokat, és öcsém is így van vele, szerintem rá a Tandem, a Morati meg Zsírosmacs Haroja volt rá a legnyagyobb hatással  :)  és huh, most kifogytam, majd folytatom!!!  :)

RaveAce:
együttérzésem, ugye nem kell mûteni?   :'( :-*

Zsuzsit meg a telómat (bocs a rugósvillámat ;) )látva ::), lehet, hogy leszek olyan bátor és veszek egy merevvillát.  :)



Millió. millió puszi mindenkinek!!!!    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Karen


#32
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
tamaskaa: részvétem,1ébként én lennék az a 15 éves srác.Legközelebb összefogunk és elszökünk!!!Nincs kedvem kihagyni a kövit.
Ha a 3.ra sem tudok elmenni akkor........ihaj-csuhaj nádiveréb(by.: biosztanárom) :)

#33
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Tényleg,akkor helyesbítek: Igen akkor Baliba elvtárs is tanúbizonyságot tett acél bátorságáról. ;) :D
És még a dh részen is megizasztott. :P

Nemtudom ti hogy vagytok vele de én már marhára várom a követkzõ találkozót.

#34
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Maximális tiszteletem, minden kedves olvasónak!

Hamarosan én is írok élménybeszámolót!

Dear Yoci: Letörésugrálgatásilag Zsuzsin és Atomon kívül, én voltam az a nemenormális, aki megpróbált, és sikeresen abszolváta!



#35
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Háááájjjj!!! :)

Na én is megérkeztem...
Húú... nem semmi ilyenkor elolvasni az élménybeszámolókat! Újra átélem a történteket, mintha mégegyszer ott lennék.

Úgy gondolom, hogy elõttem már Révi bébi és Para + a többiek mindent elmondtak, õket már úgy sem tudom ûberelni, tehát én most a történtekrõl nem mondanék semmit sem.

A lényeg, hogy én nagyon jól éreztem magam, igaz most kicsit fékezettebb habzású társaság (copyright zOrg ;) ) gyûlt össze (talán mert kevesebb dh arc volt?), de NAGYON jó volt veletek bringázni, köszi!! ;)  :-* :-* :-* ;D

Thommey: hogy a túróba mész fel Fehérkõre és a piroson létrásra?? :o 100% respect...
Atomnak szintén respect... nem semmi volt az Tar-kõ felé... meg amikor ott lillára le... 100%os lejtõ, keresztbedõlt mozgó fák, erre meg végig ugrál rajtuk... na jó, el is esett, de azért még... :P

Üdv:
BRUCE

BMFTeam találkozók megarulez...
Tudom már milyen bringám lesz, ha nagy leszek...   MORATI 4EVÖR! 8)

#36
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
YOci:

vízesés volt... tavaly sikerült rájöünnünk haverral, hogy csinálják azt, hogy augusztus 16-án nincs egy csepp víz sem a patakban, illetve a vízesésben, majd 20-ára bõdületesen ömlik...
a palota szálló alatt átszivattyúznak vizet a mederbe, így van vízesés... (most már nem lepõdünk meg, ha a vbízuesés alatt döglött kilós pisztrángot találunk...  :-/ )

elázni zOrg és kedvese ázott el kicsit jobban, a társaság többi része épp hogy csak kapott belõle...

PéeF

#37
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ok akkor a zén szemszegembõl.

Mi kb hatóra tájékán indultunk Pöstrõl még gyors bevásárlás (persze,hogy amiért bementünk azt elfelejtettük) és nekivágtunk a nagy útnak.
Igaz egyszer azt hittem,hogy feladjuk a találkozót mert a kocsink a fenéért se akart elindulni.(nemtudjuk hogy de fél óra után hajlandó volt elindulni).És nem a leggyorsabb úton mentünk hanem a 3-ason.Ránksötétedett és viharból-viharba mentünk,egy ötszáz méteren keresztül szakadt az essõ rá pár méterrel arréb már tiszta száraz volt minden,és ez kb hétszer megimétlõdött.

Megérkeztünk igaz itt is ömlött a jóság,de egy páran a segítségünkre siettek amit utólag is köszönök.Gyors kipakolás,ismerkedés,és ivászat következett.Mindenki ébren volt csak Zsuzsiék húzták a ló bõrt,nekik másnap köszöntem. Utánna biciklizni támadt kedvünk.Ezse volt semmi,szerencsére lebeszéltek arról minket,hogy ne Miskolcra menjünk hajnali kettõkor essõbe,hanem elõször fel majd aztán le.Igyhát "csak" Jávorkútig jutottunk,ami azért ilyen körülmények közt szerintem meglepõen jól végzödött.(igaz nem vettünk semmit ;D).
Utána lefekvés,majd reggel Rave és kis csapata irány vásárolni,mi is ugy gondoltuk,hogy le kellene menni,igyhát neki vágtunk.Az idõ gyönyörü volt.
Amit elfelejtettem Pesten, azt gondoltam megveszem Miskolcon Na ITT qrtam el.(de nagyon).
Városi tekerés lett a szombati napból,ami azért elég jól sikerült.Kettõ óra körül elindultunk felfelé a nagy szerpentinen,birtuk is vagy ötszáz métert ;).
Fél négy körül sikerült felérni de,sehol senki,kivéve Babyface-t de õ aludt igyhát nem akartunk rendbontoak lenni ezért még egy turát beszerveztünk magunknak felfelé,ahol nemsokára össze futottunk Zorggal és barátaival aki elmesélte,hogy az egész csapat darabokra szakadt,(még a barátnõjét is elhagyta),folytattuk utunkat ahol éppen Rave Ace barátunk zugott lefelé félkézzel fogott kormánnyal és Zsuzsi báttyával aki elmesélte a történteket.
Mi folytattuk utunkat amire már valahogy a gyomrunk is reagált,igyhát Jávorkúton betértünk a fogadóba ahol nagyon jóllaktunk,ajánlom nektek is.
Még mentünk utánna felfelé,de ahogy jött a lejtõ,nem volt kedvünk lemenni,mertugye akkor vissza felé meg mászhatnánk.Forduladusz következett,vissza értünk,és csodák csodájára már az egész csapat ott volt,kivéve Findlit,Lensvert,Aszta.Lehet,hogy valakit kihagytam akkor bocsit kérek tõle de nagyon feledékeny vagyok  ;) ;D.
Lassan eljött az ideje a fürdésnek amit kis csoportokban hajtottunk végre.A gyors száguldásban a fürdöhely felé Karen öccse elveszett akit megprobált megkeresni de a kutyák hamar lebeszélték róla :D.
Vissza a bázisra,kezdett készülödni a vacsi is,amíg a fözöcske tartott addig Thommey kolléga "koktéljával" fokozta a hangulatot ;D ;D.
Nagyszerü hangulat a tûz körül,vacsi,ivászat,lefekvés után vicc mesélés, VÁGÓS  ;D történetek szenderitettek álomba mindenkit.
Vasárnap mosakodás,röggeli,a turára felkészülés.
Ha minden igaz 11 és 12 között kelt utjára a kis csapatunk,kettõ fõ a HQ-n maradt.Vagyis Babyface vissza fordult,de majdnem énis feladtam a csörgö-kattogó-berregõ- bájk-om miatt (no meg az emelkedõ is közre játszott).
Utánna jött a "kicsit" gyors szikás dh rész ami gyüjtötte az áldozatait,kinek perec,kinek defekt ;).
Uánna hill climb következett ami felfelé kb fél és háromnegyed órába telt.De megérte azt a csodás látványt ami fentrõl Fehér-kõrõl a szemünk elé tárult.Kis pihenõ, majd a turás hangulat eszeveszett száguldásba váltott át. ;D. Zsuzsi, A.TOM meg mégegy jópáran a letõréseket gyakorolták.
Utánna a 3:14-es rekorderünk már lent várt minket,és szereztünk egy vizes fiut is Bruce személyében.
Rövidke tekerés után megszálltuk Lillafüredett,de nem is akárhogy ;D .Mindenki ahol tudott ott jött,bokor ,lépcsõ egyrement.Nagyon állatok voltunk ;D ;D. De azért normális határok közt.
Ittis egy rövid pihenõ,majd én és Tibi barátom kiváltunk a sorból és mi Létrás felé vettük az irányt míg a többiek az Anna barlanghoz és a vízeséshez mentek.Tényleg srácok ugye volt vízesés ??? ???
Mert amikor mi szombaton néztük akkor volt,de vasárnap mutatott Fecó egy olyan patakot amely azt táplálja de ez viszont csont száraz volt. :-/ :-/ ???
Gyors pakolás következett,mikor indultunk befutott Baliba és Zsuzsi,majd a többiekkel a szerpentinen találkoztunk és ott bucsuzkodtunk amit egy rövid zápor követett.Eláztatok ???

Asszem ennyi és legközelebb sem hagyom ki a BMFT találkozót.
                                  YOci

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
tamaskaa: nekem i selküldted?

melyik címre?


PéeF (a csopperes ;D )

#39
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
uaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!  

nem voltam.... Hülyeee!!!

Nem tudom, ki írta, hogy de rossz neki, mivel 15 éves, és a zapukája nem engedi el... Tudom sajnálni. Nomost én 20 vagyok, és az én édsapám csütörtök éjszaka fél 12kor bejelenteni, hogy nem mész te sehova... Na ezért nem mentem. De olyan hülye nem leszek, hogy a 3.ikat kihagyjam. Mikor lesz?? ?? ??

Addigis kérek még beszámolókat+ képeket ezerrel!!!

Ras: a fényképet meg a negatívumokat majd elpostázom a címzetteknek, hamár nem voltam képes elvinni...

peace&love

#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
a kajcsi nagyon  fincsi  lett, köszönet a szakács(ok)nak  :-* :-* :-*
Este a hangulat a szokásos JÓ volt... Magam részérõl nem élveztem  sokáig, mert ahogy letettem a fejem, már aludtam is... 8) Hja! lefekvésnél a balibáéktól kapott plléd rajtam, fejem alatt a párnának használt pulcsim... éjjel felriadtam, kicsit fáztam... nézem: se plléd... se párna... höhö... Karen drágánál mind kettõ... :D  :-*
reggel csipás szemmel próbálok kilesni a fejembõl, ahogy felfedezem: vki a fullface sisakjával aludt... he...nézem jobban: de hisz benne is van afeje...!! Apppám! Zsírosmacska abban aludt... Király! Atom egybõl fotómasináért ugrott... ;D
NAgy nehezen összeszedtük ismételten magunkat,  kközen kiderült,   hogy mi célt szolgálnak a ház melletti fenyõfákba vert 100as szegek: ráakasztod a mobilt, akkor van térerõ!!! Ecccsém! Ezek a barlangások... ;D
11magasságában indultunk a Vesszõs-vgynek... itt gyorsan jegyezném meg, hogy ellnézést mindenkitõl a kis emelkedõért az elején, de mentségemre: sose jártam még arra, csak tavaly térképen láttam... de azért a lejtõ OK volt, nem?  ;D
volt pár esés... egy defekt... és õõõõõrült lejtmenet... ;D Aztán irány felfele Fehér-kõre!!! 8)
Kicsi napozás...pihi... és ismÉt DH le... 8) (3:14 rulezzz...) sétányon le a kisvasútig...kajolás...majd tovább a vízesésig... rövid nézelõdés után a nép elindult felfele, vissza... Innentõl már csak a pakolásé, és a búcsúzkodásé volt a fõszerep...

Nagyon KIRÁLYSÁG volt ismét a tali!!!
Örülök nkei,  hogy  megismerhettem az ujjakat is...

Révibébi: gyógyulégass..basszus... ;)

Csõváz...
Paraferee voltam