Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. BMFTeam Találkozó v2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
232 hozzászólás a témában

#81
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Még annyit,hogy  Yeti mondata jellemezte a dh pályát a legjobban,ami emigyen hangzott: Aki ezt a pályát ki jelölte az rongyosra nézte a pókembert. ;D ;D

A fékbetéteimet meg dobhatom el mert szerintem odakozmáltak. :-/

Köszi mégegyszer mindenkinek ezt a király bulit.

UI.: Az idáig látott fényképekrõl:  :-X :-X  :-X


#82
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát skacok! Még most is a fotókat bámulom. Yocikám nagyon elemedbe voltál! Szerencsére nem bánkódom annyira, hogy nem voltam, majd hétvégén bepótolom az AG-kal Kõszegen. Ha mentem volna, biztosan én is legyilkolom magam a dh pályán. Na mind1!!!!
Akik lezúzták magukat - jobbulást és ne törjetek le!

#83
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D

Probálok még valami újat írni, de nem tudok ilyen tökéletes leírások után semmit.

CSAKKK ANNYYIT: MINDENKINEK KÖSZÖNÖK MINDENT
                         NAGYON-NAGYON JÓl
                         ÉREZTEM magam :D :D :D :D :D

A képeket megprobalom minnél elõbb felrakni,csak ez nálam nem oljan 1xrûh.
BALIBÁéknak lyobbulást.

üdv:tamo

#84
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
NA helló mindenki!

Aki nem volt, sajnálhatja!!!!

Azzal kezdõdött a napunk az öcsémmel, hogy Szolnokra érve a vasútállomáson kiírva: a Karpaty 20 percet késik, így élbõl nem érhetjük el a Hatvani csatlakozást... Azért csak megérkeztünk, de a kalauzokat már az odaúton sem foglaltam az imáimba, fõleg, mivel egyik vonaton sem volt kerékpárszállító, és Õk meg nem a legkonstruktívabban álltak hozzá a témához....

Azért megérkeztünk, és még fel sem kellett másznom, mert Zöld (örök hálám!!!) felvontatott.

Mentünk gyorsan anyit, amennyit csak lehetett, de elkezdett esni. Valaki kitalálta, hogy süssünk szalonnát, de egyrészt Ras nem a legmegfelelõbbet vette meg (attól jó volt az, csak csöpögtetni nem lehetett vele :)) másrészt a fa már annyira elázott, hogy egy laza fél órámba tellett, mire tüzet csiholtam.

Este igazán király bulit csapott a társaság, minél többet ivott valaki, annál nagyobb bulit. (kivéve ugye lensvert, mert Õ két kólától is pörgött, mint a búgócsiga)

Az este sztárja mindenképpen Yoci, aki teljesen káoszharcos volt, megtanulhattunk Tõle szánkón szörfözni, meg ilyenek... :)

Szombaton uyge miért is ne: szakadt.
Én kis naivan úgy gondoltam, mivel a biciklimben lévõ belsõ két nap alatt 2.5 bart engedett, majd a hozott pótbelsõ megoldja a problémáimat. Lementem a városba, hogy ott MOL kutat találva alkarfejlesztés nélkül legyen 3.5 bar a hátsókerekemben, de elkapott az esõ, és szakadó esõben kellett feltekernem a hegyre. Persze a pótbelsõ még a másiknál is lyukasabb volt, szerencsére szombaton egy millimétert nem lehetett tekerni.
Este szolidabban adták elõ a sácok egy fokal, ha a Rózsaszín Pitbull (pitbull rock'n'roll) annak nevezhetõ... (szegény hókotró, mit megélt....)

Szerencsére vasárnap lehetett libegõzni, így javult a megítélésem a buliról.

Hazafelé még összeszólalkoztunk egykét kallerral, Jeti kilátásba helyezte az egyiknek Tokajnál, hogy ha kettejük közül valaki nem száll fel a vonatra, akkor az a kalauz lesz...

Köszi mindenkinek a nagy bulit, kempelennek az elõfizetõi példányunkat, findlinek a Cohibákat, zOrg-nak, és barátnõjének, hogy megjelentek végül, meg annak, aki kitalálta és megszavazta, gyerünk ide.

#85
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jó volt.

Beg:  ;)



#86
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Tényleg jó volt! Már csak azért is mert végleg megerõsödött bennem a felismerés, hogy a DH nem nekem való! A pályának csak az elsõ szakasza a házig 3.30 perc volt arról nem beszélve, hogy mennyit öregedtem közben! Lehet, hogy innom kellett volna? Aztán megtudtam mi az a hajtómû!  Péntek délután Rob bizonyította, hogy a tûzgyújtást Gandalftól tanulta!  ;D
A fergeteges péntek estérõl már mindenki leírt mindent!

Yoci én nem haragszom, egyszer ugyan magaddal rántottál de mivel én estem rád nem hagyott olyan mély nyomokat az eset! Ha esetleg fordítva történik ....  ;D

Ez a tali tényleg vitte a pálmát ha az idõjárás kicsit kegyesebb lett volna hozzánk egy szavam sem  lehetne! De így sincs!  ;)

Köszönet a szervezõknek, a SAUH szekciónak a fórumosoknak és nem fórumosoknak!
Ezt csak azért írtam, hogy most mindenki megköszönhesse nekem, hogy szombat éjszaka hazahoztam az esõt magammal, hogy vasárnapra jó idõtök legyen!  ;D ;D ;D ;D
Persze ez nem igaz!  ;D

#87
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Mindenki, a Ruff által fentebb emlitett hiba már ki lett javitva, igy hiába is keresi mohó szemetek!  :P

#88
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hááááááát ez nagy buli volt!!!! :D

Öröm volt megismerni benneteket!
Úgy látom itt a tömegben mindenkinek elmegy az esze. >:( Senki nem vette figyelembe, hogy az az DH pálya járhatatlan? (Én még gyalog is alig tudtam lecsúszkálni rajta. :-[  :-/)
Nekem a legjobban az a 600 méteres pálya tetszett, amit megérkezésünkkor, szombaton a táborban körbetekertünk Mellon-nal. Mint a búgyócsigák. :)

Rave: köszönet a fogadtatásért és a felfuvarozásért. Ahogy esõkabátba beöltözve leszálltunk a vonatról már kezdtünk volna elkámpicsorodni Yeti-vel, és ekkor a meglepetés, hogy fel lelszünk fuvarozva  ::) ;D

Para: klassz volt a beszámoló, jó volt ismét átélni a buli hangulatát.

Valóban ez az ország leg hangulatosabb kerékpáros csapata. Öröm volt köztetek lenni.
Mikor is lesz a következõ tali? Szeptemberben?

Üdv mindenkinek
Era voltam.

#89
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
[glow=red,2,300]FIGYELEM !!![/glow]
A webshotson a képek között egy kis elírás történt a http://community.web.../44412286FGjfwR képnél , ott a Fényképésznõ nem Ruff -ra niyt rá hanem Ras -ra ,  tehát azon a képen Ras látható és mégcsak nem is ruff barátnõjével, hanem Ras barátnõjével , oké ? egyébként ez akép az elsõ oldalon , és a jobb oldali oszlopban felülrõl a 6. kép !!!
ennyi, kössz a figyelmet

#90
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tar-nélküliek, itt ti is meg tudjátok nézni a fotókat:

http://community.web...m/user/konamuri


(legalsó album a jobbon)

#91
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Péef a BMFT topicba beszámolhatnál a napirendi pontok eredményeriõl !  ;)

#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
és persze:

-köszönet Findlinek és Ravenek a csomagszállításért és a szervezésért
-jobbulást Jabbarnak, és Balibának
-köszönet YOcinak a jó hangulatért ;)
-és MINDENKINEK  :-* hogy ott voltatok!

#93
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Vasárnap
Reggel hihetetlen módon de nem esett az esõ, SÕT! dél körülre olyan erõsen tûzött a nap, hogy szinte már égetett... Persze egybõl megélénkült a bagázs... 8) 10-11körül megérkezett Kempelen is, hírül adta mit spártaiaknak kellett (3e HuF lesz a mez) majd a nép ismét próbára téve korcsolyázó képességét elindult lefele a déhá pályán... Ezek után kezdetét vette az ösznépi libegés... Nem semmi látvány amikor 10-12 lovas csüng egymás után a libegõn! Sûrû fényképezés közepette egymás után voltak csúcs támadások, majd döngetések lefele... Rave-iék kifizették a szállást, amikor kiderült hogy a dupláját szedtük be, azaz csak olyan 9000 forinttal többet!!! Na akkor rendeljünk pizzát! :) Míg sorra fel-le-fel-le ment a nép, a pizza, pontosabban a PIZZÁK feljöttek... Kajolás-csoprtkép-pakolás... A végén gyorsan ment minden...
Még az állomáson persze Rave lecsoffasztotta Beg nyergét 8)

Mindent összegezve nagyon örülök hogy ott lehettem, NAGYON NAGY BULI VOLT! és SAUH rulez! vagyis a libegõ és a pálya... ;) mert hát SAUhból nem sokat láttunk...
Fotók ha kész vannak, SZÓLJATOK!
Most ennyit...
Csõváz és Hátszél!
paraferee voltam

#94
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szombat
Fáradt ébredés... persze esõre... Ennek egybõl meg lett a hatása, mert az amúgy is kissé buli-fáradt embereknek kedvét szegte a enyhén fogalmazva is xahar idõjárás... A pillanatokra ritkulni tûnõ felhõzet okozta reményt pillanatok alatt egy újabb vastag felhõ, és zuhé oszlatta semmivé... Délelõtt megérkezett zOrg és kedvese, akik közölték, hogy biza lentebb, kicsit arrébb süt an nap... Hurrá! Várakozás közben Rave-ék IMREékkel városba mentek, megérkeztek Yetiék is, és úgy ahogy az esõ is elállt. "Reggelizés" után (ez kábé 11óra magasságában lehetett) beöltöztünk páran, és neki indultunk a déhá pálya alsó szakaszának... Na, ami ott volt! Négykézláb csúszva... keresztbe fordult kerékpárral csúszva... háttal... kézen... kormányon átlépve... feküdve... Szóval hihetetlen "tánc2 vette kezdetét, amit Rave nyitott az ugrató utáni körülbelül 3méteres elsõkerekezésével... Aztán libegõzés, már kevésbbé feszülten... (ez a végén már annyira lazára sikeredett, hogy Rave meg Én is már szinte kifolytunk a csilébõl...) Lefele menet elõször ismételten a déhán jöttünk le, ahol most már áldozatok is akadtak: elsõnek asszem Én lettem ismételten KTT tag egy szépen kivitelezett bukfenccel lezárva z akrobatikus gyakorlatom, majd Jorus mutatta meg, hogyan lehet menetiránynak háttal esni... Leérkezés után mindenki egyetértett abban, hogy az alsó szakasz nem élvezhetõ, így a libegõ feslõ szakaszát használva csak, még párszor fel"libegtünk"... A szervíz út aztán ismét szedte áldozatai... Páran közép tájt nézték meg a 180fokos hajtûkanyarban az útszéli növényzetet, páran pedig az alsó szakaszon levõ vízmosást találták forrónak... Jabbar itt összetörte a sisakját (jobb, mintha a fejét) páran, köztük Én is a füvest részesíterttük elõnyben és ott próbáltuk ki tudásunk... 8) Este felé valami érthetetlen késztetés hatására elõbb Rave, majd baliba és Én is a lánc kordon egy tagja közt lelógó láncot kezdtük átugrálni... 30centiig nem is volt gond, de ekkor baliba elvtárs elrontotta az ugrást, és a lánc most nem engedett (Rave egyszer elõtte hasonló szituban szerencsésen elrántotta aláncot tartó oszlopot)... Ami ezután látható volt, szvsz, eléggé randa volt... Baliba kitekeredett nyakkal, biciklijét lefele szorítva pár métert csúszott, majd a ló pörögve-pattogva tovább lendült... baliba szerencsére megúszta az árcán több, karján, mellkasán kevesebb horzsolással... ezek után vmiért hirtelen félbe szakadt az ugri-bugri... A nép hangulata lassan kezdett pörögni, de érezhetõen nem egy pénteki szint volt... Több csoportra szakadtunk: fõhangadó csoport ismételten a hókotrón duruzsolt(reméljük nem jönnek rá miért van folyadék a kipufogóban... ::) ) itt gondolom sejthetõ: YOci és haverjai voltak a fõemberek... AG részleg a szánkók közt heverésztek, egy kisebb csoport az autóknál ácsorogva, míg egy másik a tûzkörül cseverészett... Menet közben Tamaskaa beöltözött síeléshez, csak pechünkre épp ekkor kezdett sétálgatni az éjeli õr, így gyors 4es falat képezve Tamaskaa elõtt elõbb takarást játszottunk, majd gyors csomagolást... ;) A bulit éjjel YOciék zárták...

#95
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Na szééép jó reggelt!

Meg sem lepõdtem ma reggel, amikor láttam, hogy esik... ::)

Na akkor: elsõ körben MINDEN NEM MEGJELENT EGYÉN NAGYON BÁNHATJA HOGY KIHAGYTA EZT A TALIT, MERT SZERINTEM AZ IDÕJÁRÁSTÓL FÜGGETLENÜL ÜBERELTE AZ ÖSSZES TALIT...!

Péntek
Már a vonaton, Gödöllõn felszállva ért kisebb meglepi, hogy a nagy lendülettel és kívánságokra megrendelt lószállító vagonban voltunk max10en...
Vhol, már nem emléxem felszállt közénk ÖCSI, és az Õ 3kerekûje, amin hossazsan szemezgettük a csodásabbnál csodásabb megoldásokat... ;D (dupla láncos meghajtás, hátul-bal oldalt hátsó sárvédõ, hátul-jobb oldalt elsõ sárvédõ fenn, házigyártású-elefántlábnak is méretes klipsz, a camping canga kormány közepén rögzített-felfele ágaskodó fékkar...) Aztán bõvültünk: Thommey, Karen, Laci, majd Ras és oldalbordája személyében... Persze az utazás sem volt zökkenõ mentes, mivel Jorus bébi paciját majd nem eladtuk keméy 30 ezer forintocskáért... ;D Brazil barátaink még szõnyeget is adtak volna érte... Nagy kíváncsiságuk a lovak iránt hamar azt a késztetést eredményezte bennünk, hogy a lovak mellé, iletve alá üljünk... 8) Az egyik brazil még a telót is megnézegette, de furcsamód nem mozgott neki... ::) (a becsúszót fogta csak...) Délben megérkeztünk SAUHba, ahol már várt minket Findli és Rave (mindkettõjükön széles mosoly...) majd befutottak a HVCS-k is... aztán irány felfele... Rövid mászás után(ahol Shaman a létrási bulihoz hasonlóan megint felhuzattatta magát a Renátával) máris kélyes mosollyal ismerkedhettünk a tényleg nagyon szupi hellyel... A szállás ismételten szerintem egy ilyen bulira tökéletes volt... Semmi kényes bútor ;D Még hókotrót is leparkoltak nekünk a ház mellé... Az egyik faházban a matracok mellett  extra felszereltségként szánkók, síbakancsok, sílécek, síbotok voltak. Hja! És egy gumilabda is akadt, amit aztán Beg oly kedvvel rúgott el a picsába, le a bokrok közé... ;D Némi várakozás és a közvetlen környezet ismerkedése után máris a tekerésen járt az esze mindenkinek (vagyis jobban az AG részlegnek), így hamarjában megtámadtuk a libegõ középsõ, a faházaktól uszve 100méterre levõ állomását... Na itt jött a para... már mint nem én, mert ugyan Én is ott álltam, de a parázás az ment...
"ez nem áll meg??"
"hogy szállunk fel a keróval??"
"Én erre nem ülök fel!"
"na neee!"
...
;D
Aztán nagy immel-ámmal felszálltunk egyesével a csilékbe, és feszes ülésben, a kerékpár szorításától fehérlõ ujjakkal fellibegtünk a csúcsra... Ahol aztán MGék megmmutatták a DH pálya felsõ szakaszát... Ahhhh...! AZ nem semmmi egy rész! Qrva köves, meredek, és állllllllat... Elsõ körben még nem is szedett áldozatokat... A faháznál rövid tanakodás után tovább indultunk lefele a déhá pályán... Kislust rögtön kifingatta az elsõ fékjét, mert "Éééén már lassan mentem pedig" volt, mégis egy fa állította meg, sajan úgy, hogy az olaj vezetéket a stucni csavar éléhez csípte... Leérve még mindig (sõõõt a tali végéig) óriási kérdés volt, HOGY A PICSÁBA LEHETETT ITT LEMENNI VÉGIG 2:57 ALATT??
este tûz gyújtás, és piáláls vette kezdetét, eme utóbbinak nagyobb hatása lett... 8) A rögtönzött esõ miatt úgy 10-14 ember a kábé 2,5méterszer 1,2méteres folyosóra vonult, ahol aztán kezdetét vette a fergeteges dizsi-par'i ;D YOci megmutatta nekünk, hogyan lehet egy kávéfõzõvel kamerázni, vagy egy hõsugárzóval magnózni... ami persze mûködött... még meg is jegyezte: "ez zizeg... Gyerekek! Hallgassátok!" ;D Pár pillanattal késõbb sörrel próbálta ki a formaeggyes érzést, de kis sikerrel, így a Thommeytól kapott pezsgõvel újra játszotta ezt... 8) a hatás fergeteges volt... ;) Késõbb még bemutatott egy fél pár cipõvel kamerázást, majd az elált esõnek köszönhetõen kintebb szállíngóztak... YOci itt szánkózni próbált, de a galád szerkezet a hasára mászott, majd egy, a megfelelõ pillanatra váró olajos hordó ugrott neki, amivel jó pár méteren keresztül bírkózott, majd megállapodott a fûben... Amikor már úgy látszott YOcinak jobb lenne a sáotrban, két haverja átkarolta, és elindultak... és 15perc elteltével visszaértek ugyan oda... ;D Ekkor segítségükre siettünk, és a sátorhoz hintóztattuk, ahol haverja a hasát simogatva meghánytatta kicsit... (mint reggel kiderült nem eléggé, így a sátorban is akció volt) Mindeközben a dizsi'ben skúter kezdett szólni, és a táncparkett villámlábú ördöge, Tamaskaa bemutatott egy oylan táncot, amit még maga Flatley is elismerõ csettintésekkel nézett volna végig, majd kalapját átadva megszégyenítve vonult volna el... ;D Azt hiszem a bulin készült fotók beszédesek lesznek... 8)
Hogy mikor lett vége a bulájnak nem tudom, de lefekvés után még kétszer Thommey hozzánk becsörtetett.. "Bocs, asszem itt van a kabátom" ekkor még mindig felülrõl félmeztelen volt... majd másodjára: "ööö... a pólóm is itt kell legyen" 8)

...

#96
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Szimpi gyerek ez a Yoci! ;D ;)
Hali!


#97
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Nagyon örülök hogy tetszett mindenkinek az egész tali. Meg szeretném köszönni Rave_Ace-nek és Findlinek a rulez szervezést. Nektek akik itt voltatok hogy megismerhettelek titeket többé-kevésbe, és hogy nem hagytatok szemetet. Remélem még egy csomószor találkozom veletek mert tök jó arcok vagytok. Jobbulást Baliba és Jabbar.

#98
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Meeeeeeeeeeeeeeg!!!!!!!  :D

#99
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Képek ezen a cimen tekinthetôk meg: http://kep.tar.hu/ko...ml?aid=27527852

Webshots-osoktól még egy kis türelmet kérek.

#100
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bocs, ez most duplán jelent meg.