Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. BMFTeam Találkozó v2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
232 hozzászólás a témában

#101
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
.. úgy hallottam,hogy ::)  :
" csúnya a halálfejem"  ..

na majd változtatok,ígérem:)
csöves

#102
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
vááá. itthon vagyok... már egy ideje...

hazafelé meghalt a cangám... totál.. monoblokk kuff.

single speed rulez ;D

a találkozó tényleg "istencsászár" volt.. köszönet mindenkinek a szervetéséért részvételért..

Yoci: hagyd a hülyeségeidet,megteremtetted a péntek esti buli alapját... ;D ;D de azt nagyon... majd nyomjuk a képeket és jön a szöveg hogy:
Jééé,ezt is én csináltam?"  ;D

na jóccakát mind...

#103
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Vagy mégse most jön a csillag?? Na azért!    :D

#104
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
És veled mi történt Jabbar, hogy orvoshoz kellett menned? És mi a helyzet Balibával? Nagyon csúnya az arca?
Látom, azért a buli jó volt. Most már sajnálom, hogy nem mentem el. :(

(Na most szerzem meg a 2. csillagot.  :) )

#105
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
a paprikáskrumpli télleg nagyon faja volt!  :P

én még megemlékezem Shaman hátsó váltójáról, kerekérõl stb.  :'(

Baliba arca  :'(

Yoci  ;D  ;D

nagyon kerály volt!

#106
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Helló!

Énis megérkeztem haza,ráadásul élve ami szerintem sokaknak rossz hír ;).
ELÕSZÖRIS  MINDENKITÕL ELNÉZÉST KÉREK A SAJÁT ILLETVE A BARMOK VISELKEDÉSE MIATT.REMÉLEM AZÉRT NEM SÉRTETTÜNK MEG SENKIT HA IGEN AKKOR MÉG 1x-ER BOCSI.ÉS BIZTOS,HOGY NEM DIREKT VOLT.
Na akkor jöjjön a beszámoló: Mi sajnos ??? pénteken már elég késõn érkeztünk,igyhát lemaradtunk a száraz pályáról.
(az a gáz,hogy miután felvertük a sátrat onnantól kezdve ráálltam a maradék agysejteim folyadékkal való irtására.)Sikerült .
Buli következet a kis asztalnál ahol szerény jómagam,és társaim,Begbie a vén szivacs,Jorus,Findli,Jabbar,Kislust,megmégnemtomkik elõre is bocsi,ha kihagytam valakit,hatalmas énekléssel mulattuk az idõt.Utánna elkezdet esni az essõ és bevonultunk a kis házikóba ami leginkább egy diszkóra hasonlított (márcsak a folyosón álló sok ember miatt is). Na itt  csuszott  a hiba a rendszerbe.

Szombat: Reggel tízórakkor már-már éledezett a csapat,de sajnos a szakadó essõ a kedvünket szegte.Délután már csak szemerkélt az essõ és gondoltuk nehogymár ez kifogjon rajtunk,vágjunk neki.Iszonytosan jó pálya fogadott minket csak qrvára csúszott és szedte az áldozatait. De szerencsére itt nem volt komolyabb esés.
Majd libegõzés Magyarország leghosszabb,szürke libegõjén ami jó negyed órán át tartott mire felértünk.De a látvány fentrõl lenyûgözö.
Ismét ujjabb lejtõzés következett ami megintcsak állat volt.Ahogy befutottunk a HQ-hoz ott már MG és csapata nyomatta a pálya alsó részét ami az éjszakai gurulásra is szolgált.   huh
Tudom,hogy MG -vel és csapatával találkoztunk már pénteken is,de nekem valahogy kiesett.
Késõbb befutott Era,Yeti,zOrg és oldalbordája.
Egész jó idõnk lett délután,még a paprikás krumplit is elkezdték fõzni, ami meg is lett de a másodikat már elmosta a fentrõl szakadó víz.
Folyt.köv. ;)

#107
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sziasztok! Hát hazaértünk Sauh-ról és sok csodás élménnyel lettünk gazdagabbak.
Pár szó a buliról:

A többség pénteken du. érkezett meg és tekert vagy libegôzött föl a Sauh fölött magasodó Sípályához. Nagyon szép helyen, erdô mellett laktunk faházakban vagy sátrakban.
Bicajozni alig bicajoztunk, mert vasárnapig szinte megállás nélkül csöpögött vagy zuhogott az esô, a talaj nagyon felázott. Na persze több ôrült igy is észveszejtô sebességgel száguldozott lefele a sipálya legtetejérôl.
Pénteken akkora bulit csaptunk este, hogy beleremegtek a falak (Thommey vas-ökölcsapásai alatt), megrepedt a beton, pezsgôsek lettek a falak és cseppkôként csöpögött le az isteni lé, a keskeny folyosón táncosok lejtettek, köztük ugráltam én is, ahogy csak tudtam. ;)
Az aranyérmet azonban Yoci viszi, aki elsô éjjel falramászással, füvôn szánkózással, hempergéssel és kukáshordóra való ráugrással szórakoztatott minket (és ezek még csak a fôbb megmozdulásai), a második éjjelen pedig csodás Tankcsapda meg egyéb áriákat rendezett. Yoci, sose feledem, ahogy a buli utolsó számát, az altatódalt énekeled nekünk, miközben egyedül mászkálsz a fûben, válladon a magnóval.

A hangulat szerintem nagyon klassz volt, sokat beszélgettünk, nevettünk, és nem utolsó sorban: egy csomót ettünk, meg sütögettünk.

Külön köszönet Ras-éknak és Yociéknak, akik megcsinálták a fincsi krumplit, meg Findli és Rave-nek, akik elôkészitették nekünk a terepet, bevásároltak, szállitottak, majd pedig rendet raktak és moderáltak!  :-*

Mez: Para kék-narancssárga verziója lett megszavazva, mint végsô döntés.

Jabbar, Baliba, gyógyuljatok meg minél hamarább!

#108
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hazaértem!
Tekerve a keletitõl Szentendréig, pedig nem vagyok egy tekerõmanó!
Túl sok még a friss élmény, nem gyõzöm feldolgozni!
Legyenek egy kicsit elkámpicsorodva akik lemondták, mert eddig ez volt a legjobb találka! Profi szervezés volt. Köszönjük RaveAce + Findli!

Begbie

#109
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
8)  ;D

a többit majd holnap...

(anyám orvoshoz parancsol...)

#110
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Megvan a végleges mezterv?? És vajon mikorra lesz belöle mez?
Baliba: jobbulást!

#111
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ezek szerint ez lett a végleges mez ? ? ?  ??? Vagy most mi van ? ? ?

Jó bulást Baliba!!!

#112
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Hát a mai nap elég gáz volt szvsz mert esett az esõ szinte végig. De nagyon jót jöttem lefelé. Volt láncátugrálás meg minden. Szegény Baliba firkált egy nagyon durvát SPD-vel a lánc beakadt a monoblock részhez és elõrefirkált a bringája meg felvette a szerelõ pózt. Szegény Balibának egy kicsit kitekeredett a nyaka meg az arca sérült kicsit. Azóta nem láttam. Pontos diagnázist majd mond. YOCI és bandája meg vígan rohangáltak a lámpással. Szerintem ma is jól érezték magukat a fiúk.
UI:A BikeMag Fórum TEAM válál esõ csinálást
http://www.team.bike...rv_paraf_04.jpg

#113
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Zsuzsi! Ha megengeded, csatlakozok hozzátok, azaz én is itt a hátországban várom a fejleményeket. Az ott lévõknek pedig jó szórakozást és sok etkersét kívának a jó idõ mellé!

#114
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Mi ketten Majorral vagyunk a kíváncsi hátosztály... JA MG kicsit többet is írkálhattál volna. Vagy te is a csendes italozás következményeit nyögöd????
Mindenesetre sok jót nektek és élve gyertek vissza... Jövõ hétévégén Kõszeg, ott kell majd megmutatni ki mit tud

Tamáskaa!! Remélem már a kezedbe nyomták Begék a spid...

#115
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jó lehetett...  :-[

Bõ beszámolót követelek a megbeszélt témák eredményeirõl!!! Hány fejezetet sikerült lezárni stb...

#116
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Enyém az elsõ nap riportja: kicsi esõ, XC DH szakosztály megindult, Paraferee esett, Jorus esett, Egy hidra fékkábel minusz. Este csendes italozás. Joci vs. gödör a többit majd tõle. Nagyon jó fej mindenenki  ;D

#117
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Helló-belló!

Én meg azért írok mert elaludtam,a vonat meg elment. :'( :'( :'(
Baliba: A zenedobozt én ígértem.

Ui.: de hüle vagyok,hisz kocsival megyünk.
Akkor délután találkozunk és iszunk mint állat.
(na jó nemis)

#118
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Csak hogy én legyek az utolsó, aki indulás elõtt beír!!

12:00-ra remélem ott vagyunk mi is!!

Bár gõzöm nincs, ki olvassa ezt el, de azért beírtam!

+VAN mit felejtettünk el!

Valami zenelejátszó kézikészüléket!
Azért CD-ket viszek! Az autó miatt úgyis lesz nálam!

Jó utat mindenkinek,

Üdv,

Baliba



#119
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nagyon nagyon jó szórakozást mindenkinek!!!

Sajnálatos módon bejött amire gondoltam és csaádi okok miatt nem érek rá!!!  :-/ Pont eér nem mondtam fixre!!!

Akiknek ígértem a pólókat (2 embe) Bp-en átvehetik!!! Bocsánat!!!

Nagyon várom a beszámolókat!!!  :)

#120
hugi

hugi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Sziasztok! Hát sajnos én sem tudok menni, mert a doki nem engedett el  :'( de legközelebb megyek!!! érezzétek nagyon jól magatokat, jó bulizást + bicózást!  :-* mindenkinek!!!!!