Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. BMFTeam Találkozó v2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
232 hozzászólás a témában

#61
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Mikor utoljára láttam induláskor, elég jó bôrben volt már, tehát szerintem hallgatása nem azért van, mert épp borzasztóan érzi magát. Annál is inkább Baliba, mert szükség lesz rád a Váltóversenyen, úgyhogy kúráld magad, és addig ne ugrálj, ha nem muszáj.  :-*

#62
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Gyerekek, Balibával mi van? Már kezdek aggodni érte, mivel még nem jelentkezett, és azt mondtátok csúnyát esett.

Baliba: Gyógyulj meg gyorsan, és térj vissza közénk!

#63
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
nekem is bejöttttt...... ;D ;) ;)
bár ott feledtem a bulitörölközõmet...... :( :( :(
többet írni lusta vagyok.... ::)

#64
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-[ sajnos a feltöltés kicsit lassabban megy, mint gondoltam... (112 db kép, közelítöleg mindegyik 1mega körüli)

holnapra mindenféleképp fenn lesznek...

bocsika mindenkitõl...  :'(

#65
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D



#66
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Ha fent vannak, szólsz?

#67
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!

Elõször is nem sokára (ugyan sajna csak kép tárra) fenn lesznek Mellon fotói...!!!
Van egy pár zúzós kép!
Hijnye! 8) Meg persze bulájos is... ;D

Karen: az Én, Te, Õ, Mi, Ti, Õk nálam alapból nagy kezdõs, mert ha a neved írom le, akkor is megemelem az elejét, nem?? ;)

MG és haverjai tényeg elvetemültek voltak, fõleg a fél lityó pálesz utáni döngetõs gyerek (bocs, nem emléxem a nevére), aki sisak nélkül nyomta lefele ily' kissé illuminált állapotban 50-60nal... Amikor megkérdeztük tõle, hogy miért nincs rajtad sisak, azt felelte, hogy otthon van... Hm... ott bizti nem lesz koszos...  :-/

Rave: részvétem veszteségedért... :(

Na megyek felnyomom a fotókat... Nagyon jóóóóók! 8)

PéeF voltam...

#68
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Karen: szerintem gyalázat, hogy te nem tuttál 60-nal lejönni ott, ahol MG-ék tették, pedig piros kalapban sokkal könnyebb !  ;)

#69
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, én is kérdem: hol a 4.talis topic???  ;D

És még az is eszembe jutott, már akartam mondani, hogy MG, örülök, hogy végre veled is megismerkedhettem (bár a kép alapján nem igy képzeltelek el  ;D ;D). Üdvözlöm a haverodat, akinek a nevét nem tudom, de hálával gondolok rá, hogy segitett nekünk feltalálni az érkezés napján a pályára. Nélküle még ott bolyongtunk volna, talán sokáig. Elismerésem neki, hogy úgy nyomta fölfele egy DH géppel, mint egy igazi CC-s (mondjuk ô az is, nemcsak AG).



#70
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
MG-nek és a barátainak minden elismerésem, le a kalappal!!!! Zuhogó esõben, fél liter pálesz után 50-60-nal lejönni a füvön....    :o :o 8) 8) 8)
Álllat!!! Engem meg esz a sárga irigység!  ;) De szerintem nem csak engem!

#71
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Halihó!!



A buli isteni volt!!

Nekem a legemlékezetesebb a vasárnap du. volt, amikor is Beg és Tamo gépeivel felváltva gurulgattam (ezt a kettõt imádom!!!!!) , mármint a bicikliket, de a gazdáikat is  ;D. Ekkor érlelõdött meg bennem a gondolat, hogy DH-zni jó, DH-zni nagyon szeretek, igaz, hogy az csak a sípálya volt, annak is a vége, de lesz ez még másképp is! Hogyér is az a kicsi fehér Bell fullface az újságban??  ;D

Millió puszi és köszönet azoknak, akik ott voltak!!!  :)
Hol van a 4. BMFT Tali topic??!!!


:-* :-* :-* Karen

#72
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
köszi a térdemmel minden oké  ;), asszem nagyobb volt a rémületem, mint a baj, fõleg amikor ras rámdördült, hogy ne bohóckodjam el a dolgot... (komolyan kösz az aggódást)

ma már vótam moziba  8) (Kate&Leopold asszem), de holnap még nem tok kiteketni a ligetbe  :-/ majd megoldom valahogy a bizniszt

Beg: remélem nem fürödtél meg  8)

#73
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Jabbar:Mizu a térdeddel?? ???
Remélem azért még elegednek bringázni anyukádék velünk? ;)

#74
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Természetesen holnap este 8 kor a csónakázó- tó bejáratánál csomagosztás és töröt teló nézegetés!



#75
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ne szabadkozz! Ennyit mindenképp megért ez a nagybetüs BULI!!!  ;D (amúgy használható is tökéletesen)
Foglalkozz a telóddal! Meg a sípcsontoddal.

Holnap a 8-kori csomagosztás áll még?



#76
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ugyan már... :-[

Lensver: király képek ;D

DE MÉG KÉPEKET? MÉG! MÉG!!!!!


YOci:  ;D ;D ;D nélküled és a barmok nélkül kevésbé fergetegesen sikeredett volna az tuti, úgyhogy részemrõl megbocsátok :-*

#77
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Jaja!
Sajna vasárnap délután feltünt hogy a telóm papucsai nem párhuzamosan állnak majd feljebb nézve kicsit összetörve vettem észre, hogy a csúcsszuper delta TL  telóm bal szára külön életet él! :'( :'( :'(
A sárnyomokat figyelmezve látható nem az útsó körben történhetett mert elég sáros mind a két törési felület!
Hála az égnek, hogy erre a törésre nem a sípályán kellet rájönnöm 60 körül!
Mindenesetre rob megpróbál nekem segiteni!
Elöre is kösz rob! :)
Ne haragudj Beg, hogy lecsoffasztottam az ülésed, igérem kapsz egy másikat tölem!
A buli megasütemény volt!!!
Mindenki leírta a lényeget!
Én szeretném megköszöni a kedves findlinek, hogy leszervezte eme buli fizetési és telefonálásos, bevásárlásos részét amit én nagyon nem szeretek! ;D :-*
Na egyenlõre ennyi:
B.

#78
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Kipihentétek a buli fáradalmait? Drága Révi, most olvastam chaten, hogy eltört a telód. Látod, a sok õrültködés :))  :-/

#79
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D 8)

most csak ennyit tudok még szólni a bulihoz!
mi még csak most értünk haza, de látom a beszámolók teljes egészében átadják, hogy mi is történt ;D

#80
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Tamaskaa! a sícucchoz fel tudtad venni a sapid is?
Lensi: jók a fotóid...