Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályázatok, egyesületté válás, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
196 hozzászólás a témában

#121
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Nem kívánom senkinek se hogy valami baleset érje de ha mégis megtörténne.. pl. a János-hegyen elõugrik a Jeti ;D és félrekapod a kormányt és zuty.. Oké Sorry, legközelebb konzultálok Para Pajtással :)
Persze ez csak egy prototípus volt még semmi komoly..

#122
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
milyen biztonság?...

amúgy meg logó ügyben máskor elõször konzultálj a készítõvel (Paraferee)

és szerintem ha nem wordben csinálod akkor még pontosan is lehetne igazítani a képet...

de az 5let nem rossz sõt ;)

csak hát elõbb a hivatalosabb részét kéne mozgásba hozni ::)

#123
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Csocsi!

Egy ötlet a Bmft tagok számára a biztonság érdekében:

http://www.extra.hu/..._Arena/bmft.zip

Egy mûanyag borítással tudnám elképzelni...
Kicsi, bevágod a zsebedbe és ha valami zûr lenne jól jöhet!

U.i.: Logo a naptárból

#124
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JoeBlack:
Neked teljesne igazad van!!! Ha valaki végre venné a fáradságot és megcsinálná a hovattalossá álást ÉN itt és most, felelõségem teljes tudatában kijelentem, hogy meteszek mindnet, hogy szponzort szrezzek!!! Csak lenne már végre hivatalos csapat!!! :-\ Vagy legalább az kiderülne, hogy hánayn lépnének be ha lenne!!!

zsomi:
Nem BMTF team hanem BMF team azaz BMFT!!! Ez monaimbie azamindenféle szakágra koncentrál!!! Va CC-s és DH-sbõven, de ha minnden igaz van pár Triálos arc is!!!

#125
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Ez a BMTF team ez tulképpen mien Team? Mármint mire orientálódik? CC, ilyesmi? Vagy ez valami más amit nem értek?:)

#126
JoeBlack

JoeBlack

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Uff!
Nem nagggyon konyítok ezekhez a hivatalos dolgokhoz (és kövezzetek + de nem is olvastam el az összes hozzászólást),de szerintem ha egy kis össznépi pénzmagbefektetéssel hivatalos tímmé válunk,akkor esetleg több esélyünk lenne szponzorkra, mint pl én is +kérdeztem felljebvalóköreimben, és ök is ezt mondták.Pölö esélyünk lehet a FOTEX, a CSABAmirelit, a CommScope, az Ajka Kristály, vagy a TÜV Rheinald-nál.De hogy olyan vállaltokat említsek, akik 10000sel törlik ki és még nincsenek ebben a sportágban: Vodafone, NOKIA,stb...Ha vkinek vannak kapcsolatai ezen a téren, szerintem 75%osa siker.Csak VÁJJUNK CSAPATTÁ ELÖBB, MER ÍGY NEM ADNAK SEMMIT!Ezt a vitorlásos csapat(unk)ból tudom(PMSC-Vivendi: sok lóvét adtak, csak befagyott a kapcsolat 1 püngyürkét).Hát ennyit.[glow=red,2,300]Bocsi a szófosásért![/glow]

#127
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Majd én is megyek és úgy csinálok, mint ha sokan lennék.
Jó?

#128
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, de ki tudja, mikorra lesz készen a BMFT egyesülete?
Addig kell valami kézzelfogható is, legalábbis nekem.
Aztán meg? Meglátjuk, meglátjuk.
BMFT a szivem csücske.

#129
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Kala, akkor bebizonyithatod, hogy milyen tevékeny vagy.

;D
Lens,köszönöm,akár komolyan mondtad,akár nem.Remélem is,h lesz pörgés az ügyben,mert +beszéltem a Laurával,h tavaszra egyesületbe járok,és inkább a BMFT,mint a Józsefhegyi ;) (hallottam már a mátraházai táborról ám!!! ;D )


#130
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Arra, hogy:

1.tavasszal az emberek sokkal mozgalmasabb életet élnek, mint ôsszel vagy télen (lásd csillebérci BMFT tali). Jobban is lelkesednek dolgok iránt.

2.Kôszeg messze van. Ez persze igy önmagában véve furán hangzik, csakhogy amikor messzebbre kellett menni, azt az emberek komolyabban vették, mint azt, ami közel volt. (itt a bp-iekre gondolok) Sauh-ról sem volt már visszaút.

#131
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Lensver: és mire alapozod eme kijelentésedet? Mármint, hogy sokan lesznek (leszünk)? Én is nagyon szeretném, de a kezdeti hatalmas lelkesedést néha nem követi tényleges nagyszámú részvétel... ::)

#132
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hali!
Úgy érzem, hogy a kôszegi találka fontos esemény lesz majd a BMFT életében, mert arra sokan eljönnek majd, és fontos kérdésekrôl lesz szó!
Kala, azon majd te is ott leszel, és akkor bebizonyithatod, hogy milyen tevékeny vagy.

#133
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
áldott középiskolai évek...  ::) :D

Szal arra jutottunk, hogy semmirese. A péntek este elment azzal, hogy túl sok volt a teli üveg, és kevés a részeg ember, és valahogyan ezeket egyensúlyba kellett hozni...  ;D A szombati napot meg cakkompakk elmosta az esõ, és az ottmaradt 6-8 ember nem volt határozatképes...  :( Marad a mejd legközelebb opció

#134
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Télleg,mi lett a "Csbércen megbeszéljük" dologból???
Vhogy ilyenkor mindig a tehetetlenség szó jut eszembe+a törióra;alsótáblán megvitatják,esetleg eljut a felsõtáblára,megvitatják,esetleg továbbjut a királyhoz,aki nagy eséllyel elutasítja,az egész kerül vissza az alsótáblához,és kezdõdik minden elölrõl.
Sorry,most írtam belõle dogát...  ;D

#135
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Végül Csillebércen mire jutottatok?? ;D ;D ;D

Révi biztos azért bújt az asztal alá, hogy senki ne zavarja, míg ezen gondolkozik... :P

#136
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Na mi a téma?

#137
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem máshol islenne képem arcozni, csak nincs pénzem telefonálni meg elmenni.

#138
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem ott már többre jutunk mint eddig. Ugyanis ma S. Zsuzsi mondott nekem egy tök érdekes dolgot, aminek szerintem sokan fognak örülni. De ez legyen az ô meglepije!

#139
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hátmerha megint az lesz a komoly megbeszélésbõl, mint SAUH-on, hogy leülünk, és elkezd mindenki beszélgetni a mellettelevõvel, hogy mi volt tegnap este a BigBrotherben, majd fél óra elteltével széjjelszéled a nép "álmos vagyok..." vagy "éhes vagyok...", vagy "szóljatok, ha jutottatok valamire, addig én megfürdök..." bejelentésekkel, akkor nem lesz belõlünk se klub, se egyesület, sesemmi. Na ez a nagy ötletem. (és nem az, hogy fogom azt a kib*szott koalát, és koalaburgert, meg koalaturmixot csinálok belõle...  ;D) Nu. A lényeg az volna, hogy remélem lesz valami vezéregyéniség (én csak a net elõtt vagyok nagyszájú, egyébként tökre csendes és visszafogott kisiú vagyok...  :-X ), aki összefogja a népet, és dûlõre jutunk dolgokról.

uff, deokos voltam ismét...

#140
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én komolyan gondolom ezt a BMFT-s dolgot. Mi van Csillebérccel?  ;D