Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályázatok, egyesületté válás, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
196 hozzászólás a témában

#101
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hmmm...Mintha a mez kapcsán már lett volna ilyen,akkor le lett szavazva az 5let,de szerintem se lenne rossz pl. a ZikszFuktor támogatása,pár százalékért cserébe már hordanék emblémát a hátamon.De elsõnek akkor kézbe kéne venni az ügyet,beszélni a Bikemagesekkel,stb... ::)

#102
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Esetleg meg kellene próbálni taláni valami céget, forgalmazót (vagy energiaszolgáltatót, biztosítót ezek elég tõkeerõssek szoktak lenne) aki felkarolhatna minket. Az újságban is lennének cikkek, akár rendszeresen, ami neki is reklám. Ezen kívül már az is nagy hír, ha valaki így támogat egy bandát.

Demosttényleg: talán van olyan hazai forgalmazó, márka aki tudna csinálni egy csapatot. Legalább néhány alkatrésszel támogatná az embereket és valakire rábízná az adminisztrációt. Kizárt dolog, hogy beleszakadnának a költségekbe, ráadásul rendszeresen szerepelhetne az újságban, hiszen folyamatosan tesztelik a cuccait, járnak velük versenyekre...

Ja bilibe lóg a kezem? Tényleg, hisz ez itt Magyarország.

#103
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Jó akkor nem piszkálok tovább, põedig én csak ösztökélni akartam.... :-[ :-[ :-[

#104
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Eddig is épp az volt a helyzet, hogy akadtak olyan emberek, akik azt mondogatták, hogy "csinájjunk má valamit", de õk is csak mondani tudták. Én megértem, mert nekem sem idõm, sem energiám nem lenne erre, és szerintem a legtöbben igy vagyunk vele.
Persze, tök jó lenne, de ... Nagyon sok melózás kell hozzá, rengeteg rohangászás, hercehurca meg elszántság.

#105
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Gyerkõcök!!!!

Csináljunk már valamit ezzel a TEAM-é válás dologgal, mert én nagyon nem bánnám, ha már lenne belõle valami...de tényleg...én segítek amiben tudok, bár nem hiszem, hogy túl sok mindenben tudnék...egyáltalán valaki komolyan veszi ezt az egészet? Nem hiszem, hogyha mindenki nem adna egy kicsit bele akkor bármi akadály még lenne....

Üdv...Sianis

#106
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Bogár jól szólt,UFF! Ez nekem eszembe se jutott. :-X

#107
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
még valami a pénzrõl. Nem azért kell a pénz, hogy szétosszuk!! Azért kell, hogy a versenyekre meg tudjuk szervezni a leutazást, a részvetelt, illetve kerékpárjaink rendben tartását.

#108
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A kérdés jó.
Remélem nem sértõdnek meg a többiek,ha én válaszolok (amíg õk buliznak ::) );
nem a pénzrõl van szó.Nem azt mondom,h mindenki szarja a pénzt,és h nem jönne jól bármikor ;D de nem ez a lényege az egyesületnek (volt vmikor egy fórumos díjazás topik is!) hanem h hivatalos keretek között mûködhet a társaság,és ezzel nemcsak a lehetõségek száma növekszik ( pl. verseny szervezése) hanem a mi mellünk térfogata is ,mert így domboríthatjuk;IGEN,mi ebbe az egyesületbe tartozunk 8)
Szerintem a legjobb példa a Pilis CC Club.Õk sem õsöregek,és 10 bringás alapította,nos,ahhoz képest csoda,h mivé fejlõdött... :o

#109
mgyarmati

mgyarmati

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Igyekeztem az elejétõl elolvasni a hozzászólásokat de valami nem stimmel. Minek nektem egyesület??? Mert ezt még senki nem mondta meg, csak azt hogy tök jó lenne egy valag lóvét szerezhetnénk. És akkor mit kezdtek a pénzel? Ki dönti el hogy kire vagy mire megy la é? Ha jól tudom ez egy országos dolog, ez lessz a magyarországi hegyikerékpárosok egyesülete BMFT név alatt???Elég abszurd! Nem igazán látom benne a lényeget. Mert azt mégsem lehet hogy pályázunk aztán meg a lóvéból mindenki kap egy kormányrudat vagy akármit. Írták egyesek hogy lehetne pályát építeni, azaz DH vagy Szlalom pályára gondoltatok. De ez nem egy DH egyesület lessz ha jól értem.
Szóval szerintem jó lenne ekõször is elgondolkodni azon hogy miért is lenne jó ezt megcsinálni. Aztán elindítani a folyamatot, de komoly belsõ felépítéssel.

#110
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Történt már valami a hivatalos megalakulás ügyében??

#111
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Milyen MÁS konkrétumokra gondolsz?

#112
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
És más konkrétumokról nem esett szó?

#113
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Bringás felvonulás kapcsán jártam az MKTSZ-nél (Magyar Kerékpáros Túrázók Szövetsége). Itt ugyan nem versenyekre van kihegyezve a dolog, de az MKTSZ szárnyai alatt viszonylag könnyedén létrehozható egy olyan klub(na jó, team), amely már pályázhat különbözõ támogatásokra és több eséllyel találhat szponzor(oka)t.

#114
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
esetleg nyúzd egy picit Kempelent ::) :-X

#115
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Rave,nálunk családban van ügyvéd,úgyhogy kérdezõsködök,de nem mondom,h biztos tudok segítséggel szolgálni,mert anyámnak (róla van szó) nem éppen ez a területe,mondhatni sose csinál ilyet...

#116
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na ma nagy elhatározásra jutottam!
ha lepörgött a felvonulásunk és sikeres lesz a felszabaduló idõmben magamra veszem a BMFT hivatalossá válásának ügyét!
Ehez szeretnék PONTOS infókat, mi is kell hozzá!
Szeretném ha a Mo-i bringás egyesületek megtudnák kik vagyunk mi! ;D
Úgyhogy Máj 17 után megváltozik minden remélem! ;)


#117
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Persze!!!

Majd ha sok kell akkor szétosszu azok között akiknek van nyotatója!!! ;)

#118
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Kösz szépen Major :)
Csinálok egy próba nyomtatást aztán majd meglátom hogy milyen lesz.. De mondjuk 100 as mértékekben nem tudnám vállalni..

#119
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nekem nagyon berjön!!! ;)

#120
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Többen panaszkodtak hogy nincs Word a gépen
Itt vala jpg-be:

http://www.extra.hu/..._Arena/bmft.jpg