Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályázatok, egyesületté válás, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
196 hozzászólás a témában

#81
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
és hát sajnos vannak is ellentétek az ördögöknél ::) :-\

#82
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem egyesületet csakis egy, vagy csak pár ember tud csinálni. Ha túl sokan vannak beszervezve, akkor széthullik az egész Egy példát hoznék föl: a Veres Ördögök CC-s szakosztályának szervezõdése: az igát itt két igazán elszánt ember viszi - sikerrel. Ám ez az ügy a hobbijuk már, és ez teszi ki mostanában az életüket is!


#83
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
PR:
Ne aggódj nem vagyok negatív, csak tisztán látok egy ideje.
Én azt a szót, hogy "pofájú" nem használtam, és nem is feltételezem senkirõl, akit nem ismerek.
Ami pedig a dolgok intézését illeti ne felejtsd el itt sok a fiatal 18 év alatti, illetve aki komolyabb idõsebb és tudna tenni a cél érdekében, attól nem várhatja el senki, hogy önzetlenül akár 1 percet is a szabadidejébõl olyasmire pazaroljon amit nem gondol 100%-osan komolyan.
Így én úgy érzem ezt az egészet egy embernek kell komolyan csinálnia, és úgy talán lesz belõle valami.
Kisvajda:
te meg fiatal vagy és õrûlt mód bringázol, de nem csak a szád nagy! ;D
Mondjuk azt meg sem említem, hogy a nagy freeride-olás után nekünk kellet visszapakolni a padokat SAUH-n, de majd jövõre javíthattok! ;)

#84
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
sajnos itt nem feltétlen a lustaságrol van szó...mert MINDENT bele kell fektetni, idõt pénzt nem kímélve...nem hinném hogy van itt olyan akinek ennyi szabadideje van :-\ :-\mert ez télleg egy hivatás... ::)persze azért csak hajrá.. ;)

Rave..engem ismersz személyesen..és még igy is a nagypofájuakhoz tartozom ;Dmeg is kaptam érte a magamét a BPDH-n 8)fenyitik itt a kisebbeket ;D

#85
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Rave_Ace, neked aztán lehetnek rossz tapasztalataid, mivel engem sem ismersz személyesen, ezért Én is a nagypofályúak közé tartozom a szemedben, de ha ez már így van akkor járatom, teljes mellbedobással.
Azért ne légy Íly negatív, biztos vannak akik mindent megtennének az eggyéválásárt (persze rajtad és a kedveseden kívül is). Én még nem voltam találkán, így nem ismerek senkit a fórumról, de a remény hal meg utoljára (legutóbb ezt az engem mûtõ orvosnak mondtam, azt mondta ne filozofáljak). Tényleg ilyen sz.r a helyzet?
Két lehetõség van: vagy tényleg lusták az emberek
vagy elfoglaltak, ez utóbbi is két lehetõségre oszlik: vagy dolgoznak, vagy bringáznak.
A lustáknak szólj, hogy csináljanak már valamit, s máris megvan a szervezõbrigád.
Na megyek aludni, basszus ma 10-kor kellet kelnem, s meg kellet írnom egy 3 oldalas levelet. Nagyon fárasztó napom volt.


#86
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nos kedves Gyaci, személyesen nekem még veled sem volt szerencsém találkozni....
Így te is még a nagyszájú kategóriába tartozól nálam..
Viszont akikkel találkoztam egyik sem volt olyan gáz...
Voltak olyanok akik valóban csendesebek az átlagnál, de nem lehet mindenki olyan mint én, hogy tök ismeretlen emberek elött rögtön eszméletlen részegre issza magát ;D
Speciel ez sem jellemzõ rám minden társaságban..

És speciel én most arra gondoltam, hogy azért mindig mindenkinek van sürgõsebb dolga, mint az ismeretlen ismerõseinek segítsen.
Ezért várok én, hogy saját magamnak szabaduljon fel annyi idõm, hogy akár egyedül(a kedvesemmel) el tudjam vinni e csapatot, ha pont senki épp nem ér rá akkor amikor szügség lenne segítségre..



#87
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Nos srácok...
Örülök, hogy ennyira lekesek vagytok, de el kell keserítselek benneteket, hogy azért a forumon lehet nagyszájúnak lenni, a való életben nem feltétlen van mögötte valami...
ez itt most a nagy tapasztalat, lásd a Fekete Tekerés-t amihez azért volt némi közöm nekem is.
Az egyesület egyszer csak lesz, én hajtom az ügyet az újság felé...
Mivel kempelen ügyvéd így arra nincs szükségünk szerintem, de azért kösz a felajánlást.
Szóval egyszer csak lassan nyugodtan lesz belõle valami. ;)


ezt k*rva jól montad raveace kartárs, hallottam egyes fórumtagokról hogy a fórumon nagypofájú kötekedõk, de a fórumtalin csipogni se mertek, csak ültek és pislogtak a bácsikra. ;D ;D bírom az ijet... én persze ugyanojen tökfej vagyok, mint itt a fórumon, minek szépíccsük a dógot... ::)
neeebasssz, kempelen ügyvéééééd???? :o :o

#88
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Az "egyszer csak lesz"-szel csk az a baj(szerintem), hogy lassú víz partot mos, nehogy eltûnjön a süjjesztõben.Bár az is igaz, ha hirtelen beleugrasz, akkor lehet(biztos) hogy késõbb rájössz mivel jár ez!
A NAGY DILEMMA

#89
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nos srácok...
Örülök, hogy ennyira lekesek vagytok, de el kell keserítselek benneteket, hogy azért a forumon lehet nagyszájúnak lenni, a való életben nem feltétlen van mögötte valami...
ez itt most a nagy tapasztalat, lásd a Fekete Tekerés-t amihez azért volt némi közöm nekem is.
Az egyesület egyszer csak lesz, én hajtom az ügyet az újság felé...
Mivel kempelen ügyvéd így arra nincs szükségünk szerintem, de azért kösz a felajánlást.
Szóval egyszer csak lassan nyugodtan lesz belõle valami. ;)

#90
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
A sógorom ügyvéd, ha megvalósításra kerül a sor tudok vele konzultálni, hogy mi hogy merre meddig!! Még az alapító okiratot is meg lehetne iratni vele, az ára: egy üveg Wiskey + sok idõ

#91
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Kicsit mintha a lehúzásra menne: ahhoz, hogy versenyezhess tagnak kell lenned, ehhez meg be kell fizetned a MMTBSZ-nek. Ezek egyáltalán szerveznek DH versenyt pl. Mátra: HP. A Sauhi témával is mindig a helyieket cseszegetik, hogy intézkedjenek, beszéljenek a tulajokkal. Mit csinálnak ezek egyáltalán a CC-n, orszútin, CX-en kívül. Egyáltalán ezeket is õk intézik, vagy valaki más. Szerintem csak a töküket vakarják, utána meg felraknak valami elfuserált eredménylistát a netre, oszt elmennek sörözni.

#92
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

nem kerül különösebben semmibe

khm...az alapito okirat megirasahoz ugyvéfre van szukseg ami nem kis pénz...továbbá bejelenteni az MMTBSZ-hez sem olcso muri..ezert kell minnéltöbb ember az alapitashoz, hogy zöbb részre jusson a píz..

#93
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Sziasztok!
Egyesület alakításról és szponzor szerzésrõl beszélgettek? Próbálta is valamelyikõtök mindezt megvalósítani, vagy csak elméleti síkon szervezõdtök?
Le kell ülni 10 embernek, megalakítani egy sport egyesületet, nem kerül különösebben semmibe, papíron le kell vezetnetek az egész projektet, hogy a támogató mit várhat tõletek, ez lehetõleg dekákban mérhetõ terjedelem legyen, különben valahol nagyon elszúrtátok. Szóval csinálni kell, ennyi az egész!

#94
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na, én eleve hatnak számítok mert hatökör vagyok, szal még négy ember kell és alapíthatok egy egyesületet? ;D

#95
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Mephi:saját egyesülethez minimum tizen kell lenned! :)

#96
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
kala...nem megy az a szponzor olyan könnyen... :P
mi már kb. 3 éve probáljuk összehozni a saját egyesületet, idén el is kezdõdött az egász procedura és ugy tunik jövöre meg is lesz... :-\sajnos ez nem egy karikacsapás...nagyon nagyon nagyon sok munka, ember, pénz, idõ, stb :'(de azert hajráá..

#97
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

Az újságban is lennének cikkek, akár rendszeresen, ami neki is reklám.

;D ;D ;D ;Dtök jo mert igy nem kéne magatoknak fizetni hogy a sajat ujsagotokban reklam legyen ;)

#98
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Velotrade - kilõve,már foglalt (saját Merida csapat)
Neuzer - ha jól tom kilõve,õk max a Bringát támogatnák ;D
Hauser - JAJ.Lenne Scottunk meg Haronk.QL:) De sztem esélytelen
Cseke - szintén kilõve :'( Pedig az EZER jó lett volna,kb mintha a Velotrade támogatna
Biker - JAJ,átnyergelhetünk Shimanoról SRAMra ;D
Bestparts -Ez nagyker?NA IDE ALÁM AZT A MORATIT! ;D

#99
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
A nagykerekkel kéne próbálkozni nem? ::)

#100
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hali!
Nem akarok elkeseríteni senkit és bár nem ismerem túlzottan az MKSZ által kiírt pályázatokat, viszonyokat, de a felnõttoktatásból sajnos nincsenek jó tapasztalataim.Az megy itt is, mint állami szinten: KAPCSOLAT,KAPCSOLAT,KAPCSOLAT!!!(vagy LÓVÉ,LÓVÉ,LÓVÉ) Enélkül a jó pályázat olyan mint az érettségi: kitörölheted vele azt, amit a legtöbbet használsz. Az ég adja, hogy ez ne így legyen ebben az esetben.
Babéraratást vállalok, ha erre nincs jelentkezõ.