Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A kerékpárosok szégyenei...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#61
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
ja és ha arrajár vki sztem még mindig látszik a kihasított darab a fából XD

#62
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
A gyerekes túrázokhoz visszatérve:
augusztusban mentem a disznófõn (vagy disznófülön már mindenhogy hallottam) a végefelé az egyik beton kis letörésen ahol mindig pofánvág egy diófa láttam hogy 6 méterre 2 kisgyerek papa mama mennek le az úton--->
satufék hátsó teljesen kiment a köveken, pedál beleált a jobb oldalon lévõ fába én 3 métert repülök a hátamraesek k..va nagy robajjal marhára fályt mindenem a gyologosok akik 5 méterre voltak sztem még hátra se fordultak nemhogy megnézzék h van e vmi bajom. Nemtom hogy ennyire utálják a dh-sokat vagy mi de ha rályukestem vna azt már biztos észrevették volna.....

#63
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
én még az almacsutkát is félve dobálom el no:D
de végül is ez nevelés kérdése.én még akkor sem dobom el az agyonig fikás zsebkendõmet, ha az összefikázza a zsebem.erre neveltek.soha életemben nem szemeteltem...(bocs a kifejezésért)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#64
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
a szemetelésrõl van egy véleményem
én sem tartom helyesnek nekem pl azonnal lelkifurdalásom támad ha eldobok valamit-ezért nem is szemetelek.

amúgy véleményem szerint a világ népének 3/4-ét nem az zavarja hogy a szemét környeztszennyezést,globális felmelegedést,egészségkárosodást stb.-t okozhat hanem a szemét puszta léte mert csúnya látvány.
elég gáz hogy bringával az erdõt járva olyan eldugott helyeken is találok szemtet ahol nem is gondolnám.

#65
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
Hali!
Csak,hogy tényleg a topikhoz illõ téma legyen... Konkrétan a katlanról beszélek,de azt hiszem sok helyet meg lehetne említeni. Szóval ha valakit arra vet az erdei ösvény és megpihen,hogy ugráljon egy párat az vegye a fáradságot és gyûjtse össze maga után a szemetét,mert akár hányszor odamegyünk egy órát azzal töltök,hogy a szemétbõl guberált szatyorba gyûjtögetem más eldobált flakonjait,csikkjeit,kajamaradványait.Néha úgy néz ki ott a környék mint egy szemétlerakat. Ne adjunk több okot a kirándulóknak arra,hogy még jobban utáljanak.:)
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#66
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

:offtopic:

Beléptek egy közösségbe azzal, hogy beírtok a fórumra. Ezzel elfogadjátok a fórum írott és íratlan szabályait.
A mod azt módosít, és töröl, amit akar. Ha nem tetszik, lehet keresni olyan fórumot (mert van belõlük rengeteg), ami jobban megfelel, ahol "jobb fej" modok vannak, vagy ahol nincs moderáció. Senki nem tart piszolyt senki fejéhez, hogy márpedig te itt fórumozzál.
Nekem is moderálták már ki hozzászólásom, volt, amikor volt benne saram, volt, amikor csak takarítottak 10 egymásra épülõ hsz-t, és köztük volt az enyém. Ezt el kell fogadni. És nemmellesleg, az itteni moderációban soha, semmikor nem tapasztaltam a rosszindulat legkisebb jelét sem. A hõbörgésekben viszont már nem egyszer.

Peace.

X.

Ps.: ezt a hozzászólást is jó eséllyel törölni fogják, mert offtopic. Ilyen ez a világ ;)


Köszönöm a felvilágosítást! úgy érzem megvilágosodtam!:clap: :)
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#67
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás
:offtopic:

Beléptek egy közösségbe azzal, hogy beírtok a fórumra. Ezzel elfogadjátok a fórum írott és íratlan szabályait.
A mod azt módosít, és töröl, amit akar. Ha nem tetszik, lehet keresni olyan fórumot (mert van belõlük rengeteg), ami jobban megfelel, ahol "jobb fej" modok vannak, vagy ahol nincs moderáció. Senki nem tart piszolyt senki fejéhez, hogy márpedig te itt fórumozzál.
Nekem is moderálták már ki hozzászólásom, volt, amikor volt benne saram, volt, amikor csak takarítottak 10 egymásra épülõ hsz-t, és köztük volt az enyém. Ezt el kell fogadni. És nemmellesleg, az itteni moderációban soha, semmikor nem tapasztaltam a rosszindulat legkisebb jelét sem. A hõbörgésekben viszont már nem egyszer.

Peace.

X.

Ps.: ezt a hozzászólást is jó eséllyel törölni fogják, mert offtopic. Ilyen ez a világ ;)

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#68
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Most, hogy mindenki elmondhatta a magáét törlés nélkül, békében, remélem lassan megnyugszanak a kedélyek. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#69
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

:)
benéztem.. bocs ;)


Most már így megnyugodva... Tényleg csak annyit,hogy vissza lehet olvasni bármelyik hozzászólásomat soha sem bántottam meg senkit,soha sem voltam bunkó senkivel,sõt ott segítettem ahol tudtam mint egy lelkiismeretes kisdobos!
Nem EGY kitörölt hozzászólásról van szó,na mindegy ha még holnap is fórumozhatok,akkor továbbra is segítek amiben tudok ha nem,akkor nem.
Azért az állóvizet megkavartam nem?:lol1:
Ja és bocs V.V. már ha számít,mondjuk a beszólásom 10%-áért:love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :kissmyass
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#70
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
:)
benéztem.. bocs ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#71
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

naponta több száz/ezer hozzászólás születik itt..
és ezeknek kevesebb, mint az 1%-a van törölve.
Az hogy a tiéd épp törölve lett, lehet nem másnak a hibája...
Lehet, hogy nem lázadni kellene.

(Én se moderátornak születtem, nekem is törölték anno hozzászólásomat, és mégse rendeztem nagyjelenetet. ha problémád van a moderálással, akkor intézd el a moderátorral privátban, de ne ilyen remekül talpraesett gondolatokkal, hogy "érdekes a törlések óta nem született hozzászólás")


"törlések óta nincs hozzászólás" nem az én saram:offtopic:
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#72
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Csitt má, no, nem vezet sehova a vita, meg lehetne kérni a feleket, hogy privátban folytassák? :) Legyetek kedvesek...

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#73
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
naponta több száz/ezer hozzászólás születik itt..
és ezeknek kevesebb, mint az 1%-a van törölve.
Az hogy a tiéd épp törölve lett, lehet nem másnak a hibája...
Lehet, hogy nem lázadni kellene.

(Én se moderátornak születtem, nekem is törölték anno hozzászólásomat, és mégse rendeztem nagyjelenetet. ha problémád van a moderálással, akkor intézd el a moderátorral privátban, de ne ilyen remekül talpraesett gondolatokkal, hogy "érdekes a törlések óta nem született hozzászólás")
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#74
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

Én csak probáltam neked megfelelõ hangvételben hozzászólni.


Ja!!!! Akkor gratula !!!Kitettél magadért!!!
Egyébként igazad van abban,hogy elszállt az agyam,de könyörgöm mit szabad akkor írni,hogy ne töröljék ki a mondandódat???:chin:
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#75
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Hallod? Totál szánalmas vagy,hogy itt tetszelegsz a nagyfõnök szerepében,mint jóságos igazságosztó!!! Szerinted az én hozzászolásomban mi kivetni való volt? Senkit sem bántottam meg,egy rossz szót sem írtam!!!! Mi nem tetszet nagyságos úr? Amúgy meg a "bringások szégyenei" topik név már önmagában is egy kis beszólogatásra csábít,ha ennyire idegesít az emberek vélemény akkor mi a f*szért nem szünteted meg ezt a témát????
De tudod,akkor nézd át az összes topikot és töröld ki a hozzászólások 80%-át,mert a kényes,flancos igényeidnek nem felel meg!!!
Szeretném kijelenteni,hogy itt most csak a magam nevében írok,mert nem értem,hogy mi rosszat írtam???????????????????????????????????????
Ha gondolod meg lehet magyarázni,vagy ki lehet törölni sõt tiltani Qrvára nem hat meg.Az ilyen kicsinyeskedõ seggfejek is a bringások szégyenei,ha valaki nem a szájízed szerint gurul a lejtõn te azt is kitiltanád legszívesebben?!
Ki lehet tiltani innen kishaver,majd beregelek máshogy de te akkor is egy kicsinyeskedõ seggfej vagy!:clap: :rocketman :argue:


Én csak probáltam neked megfelelõ hangvételben hozzászólni.
Igen, van káromkodás a fórumon. igen, szoktam én is. De nem egy személyre vonatkozóan. ezt személyeskedésnek nevezik, tudod? olvass szabályzatot.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#76
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

az admin, az még nem járt erre .
Tudd, hogy mit beszélsz .

Szólt, hogy nyugodtság legyen, ugye?
Mi történt utána?...

Tökre lehet lázadozni, ám bátor ez tökre nem érdekel senkit. Fõleg nem, ha bunkó, paraszt módon tudsz csak hozzászólni.

baaaaazzeee.. nincs hozzászólás a törlés után? bassszameg. be is zárhatjuk a fórumot, hisz van egy topic ahova nem írtak már 1 napja....

és ha már anynira ki tudod oktatni a másikat, akkor használd a gombot.


Tök mindegy minek hívod adminnak vagy global modnak,tudod mirõl beszélek.... szted az egyetértek szó bárminemû formája lázító vagy bántó?
Nem beszélve a te bazzzzegolásod,és basszamegelésed mennyivel kultúráltabb formája a társalgásnak? sztem mi mindketten bunkó,parasztok vagyunk!
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#77
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ahogy látom van akiknek sierült remekül magukra venni a topik címét és igyekeznek annak +feleõen viselkedni. gratulálok, csak így tovább.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#78
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
ha még büszke is vagy magadra akkor szánalmas is vagy...
berkinél a pont.meg leslienél.ennyi.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#79
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
az admin, az még nem járt erre .
Tudd, hogy mit beszélsz .

Szólt, hogy nyugodtság legyen, ugye?
Mi történt utána?...

Tökre lehet lázadozni, ám bátor ez tökre nem érdekel senkit. Fõleg nem, ha bunkó, paraszt módon tudsz csak hozzászólni.

baaaaazzeee.. nincs hozzászólás a törlés után? bassszameg. be is zárhatjuk a fórumot, hisz van egy topic ahova nem írtak már 1 napja....

és ha már annyira ki tudod oktatni a másikat, akkor használd a Feltöltött kép gombot.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#80
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

egyet értek ez elöttem szolóval.


Sztem hagyd az egészet,még a végén téged is törölnek :)
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."