Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A kerékpárosok szégyenei...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#21
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

jajjj mindig ez a duma :wallbange..ezen a ponton be lehet zárni a 'jánoshegyi pályák' topikot...Bikemagazinba meg illegális pályabejárásokat írtak, sõt az avatarom törvénysértés közben ábrázol..

nézd pillanatnyilag, az hogy ott bringázhat akinek van kedve, pusztán a pilisi parkerdõ, és a "DINPI" jóindulatán múlik. ha holnap úgy gondolják hogy bekeményítenek, akkor elfeljtheted a helyet bringázás tekintetében.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#22
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

a tisztánlátás kedvéért spec kb semmi keresnivalód nem volt ott k
kerékpárral...

jajjj mindig ez a duma :wallbange..ezen a ponton be lehet zárni a 'jánoshegyi pályák' topikot...Bikemagazinba meg illegális pályabejárásokat írtak, sõt az avatarom törvénysértés közben ábrázol..

#23
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Hasonló, vagyis kb ugyanilyen eset fordult elõ velem is, csak én nem bringán voltam, hanem kocsiban ültem.
Siófokon a Petõfi sétányon, még nyáron történt. Kénytelenek voltunk ott menni a sok nép között, mert a szálloda ezen a részen volt, és a kocsit is ott tettük le.
Szóval...:D csordogálok az említett észvesztõ 2-3as tempóval, látom szembe közeledik egy kisgyerek, aki a földet sasolja erõteljesen. Megálltam, õ még vagy 2 m-re járt a kocsitól, de erõteljesen közeledett. Jön, jön, én meg annyira le voltam döbbenve (meg egy "kicsit" balfék is :D )
, hogy nem jeleztem a kisembernek sehogy, és....... szegény megfejelte a hûtõrácsot, majd egybõl elkezdett sírni. Apuka szerencsére látta végig az egészet, és csak mosolygott :) Még szerencse, mert lehet saslikot csinált volna belõlem :D

#24
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

látom hogy rohan felém 2 kisgyerek olyan 4évesek, megállok, de nem rakom le a lábam a földre, kisgyerek neki szalad a lábamnak, de alig ér hozzá.


Szerintem megadta az elsõbbséget, megállt!
Aki meg ilyen tapló, hogy egy vélt sérelem miatt lelök a bringáról és azt még meg is rugdossa, na annak a fején biztos kipolíroztam volna a stoplimat.

#25
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Jó igazad lehet, de akkor ezzel a lendülettel nem lehet használni egyetlen pályát sem mert gyalogos ösvény...no tündér no kápolna no disznófõ

ez pontosan így van....sõt nemcsak a gyalogos ösvényeket de a néhány jelöltön kívûl az erdõgazdasági utakat sem.

persze gyalogos részrõl sem ez az elintézési mód, de ahogy némely bringás is viselkedik, lehet meg tudom érteni az indulatokat arról az oldalról is...

amúgy boldogabb országokban ahol ez a kérdés normálisabban van törvényileg szabályozva, a közös ösvényeken mindig a gyalognak van elsõbbsége.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#26
weqa

weqa

    vendég

  • fórumtag
  • 183 hozzászólás
Azért az ilyesfajta nézeteltérést, kultúráltabban is ellehtne intézni.
Én is voltam hasonló helyzetben amikor a hídon mentem át.. igaz én megálltam a korlát mellett és négyen - egymás mellett haladva (ami megint csak érdekes közlekedési mód, mert ha gyalog vagyok ugyan úgy útban lettem volna) - jött a család. Persze pofátlan stílusban káromkodtak felém - legalább tanuljon a gyerek is valamit - hiába kértem elnézést, azzal csak lovat adtam alá... jól kiröhögtem, amire egybõl a fenyegetõ "ne akard, hogy oda menjek" keménykedõ szöveg jött... persze én akartam, hogy jöjjön, szóval mondtam is, hogy egészen nyugodtan türelmesen várom. :)
Anyuka visszafogta - gondolm Õ már sejtette apu betegállományba fog kényszerülni :)
Persze nem lett semmi... talán jobb is volt ez így

#27
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Jó igazad lehet, de akkor ezzel a lendülettel nem lehet használni egyetlen pályát sem mert gyalogos ösvény...no tündér no kápolna no disznófõ

#28
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Mentem a Normafánál az ösvényen fölfelé, ..


a tisztánlátás kedvéért spec kb semmi keresnivalód nem volt ott k
kerékpárral...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#29
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Nah ma is kitettek magukért az emberek........ Mentem a Normafánál az ösvényen fölfelé, látom hogy rohan felém 2 kisgyerek olyan 4évesek, megállok, de nem rakom le a lábam a földre, kisgyerek neki szalad a lábamnak, de alig ér hozzá. Erre jön egy faszkalap (gondolom az apjuk) és kibaszott vörös fejjel elkezd velem kiabálni mondja mi a fa**t állok a bringán és oldalról az idióta lelök aztán meg belerúg a bringámba hogy miért biciklizek?! kis 160cm es seggdugó pattog folyamatosan hogyha mégegyszer elütöm a hülyegyerekét akkor......teljesen ledöbbentem hogy mi a baja, nem is értettem.. érthetetlen milyen idióta emberek vannak. Bezzeg ha meg én rúgdosnám az autóját sztem kicsit kiborult volna. agyon kellett volna ütni...

#30
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
OK majd amikor lesz dió visszatérünk erre addig off :D

#31
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
hát diót ilyenkor csak a zserbóban találsz:) meg messze van. na de OFF, ne csináljunk mégegy üzentõfalat

#32
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Ez egy jó kérdés lehet, hogy át kéne írnom magam diótörõre így még sose hívtak. XD amúgy kérsz te is? akkor gyere vasárnap és ha lessz dió istenbiza leverem neked! :D

#33
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
nem is tudom miért nem diótörõként regisztráltál ide:D

#34
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
nyáron vagy õsszel tom én mikor érik a dió komoly neked is török! :D

#35
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Te még jobban kivagy mint én...:D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#36
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
mindenkinek ajánlott azon a pályán menni ha diót akar zabálni, leverem neki fejjel :D:D

#37
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Ez már ilyen mazohista élvezet. :D

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#38
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
senki ne bántsa a pofánvágós fámat! XD

#39
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Igen, nyár vége fele nem szabad vágni, mert 'elvérzik'.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#40
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
a diófával ovatossan kell bánni csak összel vagy tatvasszal (ezt most nem tudom) szabad ágat levágni és akkor is igen körültekintöen kezelni kell a területett mert különben elszárad az egész fa és azért kár lenne különben is a bringás védje a környezetet ezért én inkább a fel kötözés mellet döntenék már csak azért is mert a dio finom és álltalában böven terem:D
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D