Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A kerékpárosok szégyenei...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#181
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey Sab

Oda se neki majd az országimázs központ kismirglizi a hibát! Még mindíg jobb mint Torgyán fehér öltönyben és zöld ingben!  ;)

Zöldfülü

#182
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem Shaun kolega akart lemenni a korlátok között a Fókusz kameráinak kereszttüzében?!  :o

#183
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Bruce: Nem én vóótam!

#184
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Az ismeretlen katonahoz, Hosok terehez annyit, hogy pl egy eleg ismert nemet utikonyv-sorozat Budapestet taglalo kotetenek legelejen egy BMX-es srac nyomulasa lathato a Hosok teren. Szerintem eleg ciki  :-[

#185
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Major: és mi marad az (asszem) zöldfülü által említett metrós bulival??  ;D ;D

#186
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D

#187
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
SÍROKON ? Ez brutál lenne azért!!!  >:(

Még kiegésszíteném, hogy:
botos nénin ollizni
babakocsit table top-ban ugrani
rendõr fölött X-UP-ot
buszról mentõautóra nullábat
metróaluljáróban, forgalommal szemben reggel 7 és 9 között manuálozni

TILOS!!!!!!!

#188
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
GooRoo volt, aki a BikeMAg oldalain feszgette ezt az emlékmûvön nem biciklizünk témát, és teljesen igaza van. Most ugyan ég a pofámról a bõr, mert otthon van egy emlékmû, a régi Lenin szobor helyén, de mi (az összes miklósi biciklis) csak találkozni/ülni szoktunk ott (Lenin Bike Klub :D), de így is mindenki, fõleg a polgárõrök, meg az ott lakók nekünk szövegelnek, hogy tönkre tesszük, közbe' meg nem.

Szóval Durvulni Ne Az Emlékmûveken, Sírokon, etc...!!!

#189
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ja, az emlémûvet tényleg hagyni kéne békében nyugodni, és nem is olyan jó ugrató, mert nagyon gyorsan kell rámenni / ;D/... EGYSZER próbáltam ki, akkor is féltem nehogy lelõjjenek...

A fogason a partner oldal /BKV/ se túlkultúrált minden esetben...

#190
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
tudtommal nem az emlékmût használják ugratónak, hanem a dombot amin az emlékmû van... nem hiszem, hogy egy lapon kéne ezt a dolgot említeni ezt a dolgot a még régebben asszem zorg által ecsetelt problémával (névtelen katona sírja)...

a bringások szégyenei szerintem azok, akik nem képesek egy kis kultúrát magukra rángatni! gondolok itt a viselkedésükre a fogason ecetere...

üdv: grrr

#191
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!! Igazatok van!!! Akkor nem is ugrálok többet!!! Eddig is caak 2 szer mentem rá, de akkor nem fogok!!!! Amúgy a hegyen vannak ugratók!!!!!!!!!!!!

#192
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A János-hegyen nincsenek ugratók!!!!!

#193
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Jaja!! Már így sem szereti az egyszerû magyar ember a bringásokat. A triálosokat is mindig lenézik, meg minket is a János Hegyen, pedig én azért vigyázok a turistákra.... Szóval nem kéne rontani az összképet köztéri szobrok ugratónak való felhasználásával!

#194
Zaphod

Zaphod

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
...akik a Szilágyi Erzsébet fasorban a Gábor Áron emlékmûvet ugratónak használják.

Tök mindegy, hogy ki emlékére készült, Gábor Áron vagy Glattenbeisberger Tivadar, a lényeg az, hogy ez egy EMLÉKMÛ, valakinek talán jelent valamit, bírjátok ki, hogy nem ugráltok rajta, van épp elég ugrató a János-hegyen.  >:(