Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A kerékpárosok szégyenei...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#81
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
érdekes hogy a törölgetés ota nincs hozzászolás

#82
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Az addig oké! csak legalább írná meg,hogy miért!Alapból tök nyugis hapi vagyok de álljon már meg a menet!!! Abban mi kivetni való van,hogy: egyetértek? Ugyanis ennyit írtam!
Mi értelme van ideírni ha egy adminnak rossz napja van és kitörli???? De most komolyan mi olyat írtam???? legalább annyit!!!!


egyet értek ez elöttem szolóval.

#83
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

légy büszke magadra.


Én az vagyok,remélem az admin is:confused:
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#84
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

off:
nyugodtan lehet törölni akkor téged. ;) szerintem.
és ezt is lehet törölni.
a jog a moderátoroké, ha nekik nem tetszik nyugodtan törölhetik bármeik hozzászólást. és szerintem ez így van rendben. nem véletlenül lettek kinevezve.


Az addig oké! csak legalább írná meg,hogy miért!Alapból tök nyugis hapi vagyok de álljon már meg a menet!!! Abban mi kivetni való van,hogy: egyetértek? Ugyanis ennyit írtam!
Mi értelme van ideírni ha egy adminnak rossz napja van és kitörli???? De most komolyan mi olyat írtam???? legalább annyit!!!!
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#85
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
off:
nyugodtan lehet törölni akkor téged. ;) szerintem.
és ezt is lehet törölni.
a jog a moderátoroké, ha nekik nem tetszik, nyugodtan törölhetik bármelyik hozzászólást. és szerintem ez így van rendben. nem véletlenül lettek kinevezve.
"Minden hülyeség" by Tomidny

#86
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
légy büszke magadra.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#87
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

Amikor értelmes hozzászólások, és nem zöldségek lesznek, akkor befejezem a takarítást.


Hallod? Totál szánalmas vagy,hogy itt tetszelegsz a nagyfõnök szerepében,mint jóságos igazságosztó!!! Szerinted az én hozzászolásomban mi kivetni való volt? Senkit sem bántottam meg,egy rossz szót sem írtam!!!! Mi nem tetszet nagyságos úr? Amúgy meg a "bringások szégyenei" topik név már önmagában is egy kis beszólogatásra csábít,ha ennyire idegesít az emberek vélemény akkor mi a f*szért nem szünteted meg ezt a témát????
De tudod,akkor nézd át az összes topikot és töröld ki a hozzászólások 80%-át,mert a kényes,flancos igényeidnek nem felel meg!!!
Szeretném kijelenteni,hogy itt most csak a magam nevében írok,mert nem értem,hogy mi rosszat írtam???????????????????????????????????????
Ha gondolod meg lehet magyarázni,vagy ki lehet törölni sõt tiltani Qrvára nem hat meg.Az ilyen kicsinyeskedõ seggfejek is a bringások szégyenei,ha valaki nem a szájízed szerint gurul a lejtõn te azt is kitiltanád legszívesebben?!
Ki lehet tiltani innen kishaver,majd beregelek máshogy de te akkor is egy kicsinyeskedõ seggfej vagy!:clap: :rocketman :argue:
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#88
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Amikor értelmes hozzászólások, és nem zöldségek lesznek, akkor befejezem a takarítást.


#89
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
(V.V)Ha törlöd az öszes hozzászólást nem lessz mihez hozzászolni!

#90
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
ha túristaúton van az a a baj, ha betonúton az a baj, ha az erdészjártaúton van az a baj... (az arc a baj...:)) simán meglehetnek(nének) egymás mellet az autósok-biciklisek, gyalogosok-biciklisek, mint sok más országban. De ez van. szokjunk hozzá, hogy alkalmazkodni kell.
"Minden hülyeség" by Tomidny

#91
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Bocsánatot kérek. Tényleg turcsi az orrom?


#92
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
kabaré ez itt kérem...:clap:

#93
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nemááá! Úgysincs semmi a tévében. :D

#94
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nyugodtság legyen!


#95
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Makizoli: Elég negatív primitív vagy, ezt nem így kell megoldani, legközelebb macskakõvel fogod leütni, mert szerinted neked van igaza...


Nem kéne személyeskedni meg a nevemmel gunyolodni mert letépem azt a turcsi kis orrod. Most egymást fogjuk kigunyolni vagy mi? Nem is tudom ki a primitiv.

#96
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

szoktál te bicikli uton biciklizni? kiváncsi vagyok hogy hivd fel magadra a figyelmet mikor elöted megy ,(nem sok csak két ember) teljesen elfoglalva az egész utat,csinálhatsz akár mit:füty, fékezés,kiabálás,reakció semmi,és utána meg anyázik mikor lmész melete 2 centivel, szerintem az ilyen megérdemli hog rádudáljon valaki egy gázkürtel hogy megkerülje a a szivinfarktus 2szer.

Makizoli: Elég negatív primitív vagy, ezt nem így kell megoldani, legközelebb macskakõvel fogod leütni, mert szerinted neked van igaza...


#97
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Szoktam, de szerencsére errefelé már egyre kevesebben járnak a bringaúton gyalogosan. Egyébként fölösleges agresszívnak lenni, tapasztalatból mondom. Egyszer már berúgtam egy autó szélvédõjét, amit ki kellett fizetnem... Az autós viszont lecsukták. Nem érte meg.


Bocsi de mi volt ebben agreszív? Amugy mit keresett az autó a bicikliuton és miért kellet berugni a szélvédõt?

#98
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szoktam, de szerencsére errefelé már egyre kevesebben járnak a bringaúton gyalogosan. Egyébként fölösleges agresszívnak lenni, tapasztalatból mondom. Egyszer már berúgtam egy autó szélvédõjét, amit ki kellett fizetnem... Az autós viszont lecsukták. Nem érte meg.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#99
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Nálam az ész nélkül szirénázó, gázdudázó bringások is bunkók. A helyi CM iegy fõvárosi focimeccshez hasonlított.


szoktál te bicikli uton biciklizni? kiváncsi vagyok hogy hivd fel magadra a figyelmet mikor elöted megy ,(nem sok csak két ember) teljesen elfoglalva az egész utat,csinálhatsz akár mit:füty, fékezés,kiabálás,reakció semmi,és utána meg anyázik mikor lmész melete 2 centivel, szerintem az ilyen megérdemli hog rádudáljon valaki egy gázkürtel hogy megkerülje a a szivinfarktus 2szer.

#100
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Omg

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"