Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Váz... de melyik, milyen, miért??

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
571 hozzászólás a témában

#21
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Valaki tud abban segíteni,hogy egy Mongoose NX7-es vázba,amibe 65mm-es teló van,bele lehet tenni mondjuk egy 130mm-est? A 7.0 és a 7.5 vázban is különbözik,vagy csak felszereltségben? Most egy RS Jett van benne,de egy Marzocchi DJ1 vagy Wedge lenne helyette,ha ok.

Elõre is köszi!

#22
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
na igen...

most egyenlõre csak tudnám meg a speciknekaz emiljét, vagy telcsiszámát...  :-/

PéeF

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hmmm......engem nem izgatnak ezek a dolgok különösképpen. az tuti hogy mielõtt megveszem, jó alaposan végigskubizom, és ha télleg semmi bibi nincs rajta akkó veszem meg. az meg hogy elreccsen munka közben, asszem esetemben a tömegem rovására lenne írható.... benne van a pakliban.

#24
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nem tudom...

sokat gondolkoztam a P.3 vs. Ruckus kérdésen...

a ruckus-ról sajna egyre több (igaz, vagy hamis, most ebbe ne menjünk bele...) rossz hír terjed...
hogy törötten mennek a boltba, hogy törik, hogy sötöbö...  :-/

viszont a P.3ról se jó, se rossz nem terjed...  :-/

na mind1...

remélem mire oda jutok, hogy lesz cash, lesz infóm is mmind kettõrõl...

PéeF

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
valóban, én is mintha hallottam vónna róla. hát akkó vedd elõ ékes angolságodat és írj a cégnek, hogy van-e Mo-i forgalmazójuk!
Mit akarsz venni? Télleg P3-at?

#26
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
gyaci koma:

természetesen néztem mielõtt kérdeztem... de nem nyert... nincs feltüntetve magyarországi dísz-hármas-bútor... :(

pedig vhol hallottam, és talán olvastam is a bikemag-ban, hogy beköltöztek pesten vhova... :(

HEEEEEEEEEELP!!!

#27
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Para, ha még nem tetted: nézd meg a gyártó honlapján a distributor-okat....hátha...

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Para mi kéne? Tán a P3????  :o

#29
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Szerintem próbálj meg kérdezõsködni nagyobb üzletekben, vagy a velotradenél. Ha meg látsz vkit specializeddel az utcán ,akkor midnenképp állítsd meg !  ::) :-/ ;)

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
AHoy...

Elméletileg vhol pesten van már vmi forgalmazó...  :-/

Senki semmit?

Joghurt legyen Veletek...Paraferee voltam

#31
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Pf , sajna úgy néz ki ilyen nincs ! Vagy van ?  ::)

#32
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!

A következõre lenne szükségem:

A magyarországi specialized forgalmazó nevére, telefonszámra, esetleg e-mailjére...

Ha valaki tud segíteni, LÉGYSZIIIIIIIII!

Kösszke elõre is...
PéeF

#33
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Embere válogatja, na meg stucnija! A tavalyi 17"-os vázam nekem kicsi volt, az idei 18,5"-os jó, de csak a 60mm-es stucnival, lehet, hogy 90mm-essel már nagynak érezném...

#34
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
. ( ezt az értelmes hozzászólást csak azért írom be, hogy kapjak értesítést a válaszokról )

#35
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Én 55 kg körül vagyok , kb 166 - 167 cm magas , és egy 17 es bicón ruffogok . Lehet, hogy egyesek rögtön mondanák, hogy pici, meg midnen, de nekem nagyon bejön . Szóval tökre érzem magam a gépet, nem kell erõlködnöm, hogy elérjem a kormányt ... meg nagyon jól tom irányítani ,szóval egy picit nagyobb géppel szerintem már nem biztos hogy úgy le tudnák gyünni eg lejtõn mint ezzel ( ja cc-s vagyok , nem dh-s ).  Telóm nincs semmmi, szóval tök merev az egész, de mivel nem nagy, picit fölugrok , vagy fölállok, és rámehetk vmi 30 cmes akadályra is nem érezem meg, csak a gép mozog úgy alattam .
ruffogtam.  :-X

#36
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Van egy keplet - asszem regi BIKE ban..
Kell a
-karhossz
-ulep - talaj tav
-a kenyelmesen beallitott bicos pedal - ules tavja
-terd - talp táv
-meg asszem a vall-talaj
/kisterpeszben/

Ha valakinek megvan, beszkennelne??? PLS!!!
Nekem is igy szamoltuk - es bejott :)
Persze ismerek olyan sracot akinek kenyelmesebb egy nagyobb vaz pici stucnivel - de ez nagyon egyedi jelenseg es O mar nagyon regen teker - igy szokta meg?
Mindenesetre azert kiindulasi alapnak jo...

A keplet kiadja a szogeket is a vizszintes felsocsohossz mellett - igy akar kerekparmarkak bizonyos tipusai kozott is valogathatsz hogy neked melyik a legjobb......


#37
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Elõször sokan azt hiszik, hogy kicsi. Van aki évek mulva jön rá, hogy nagy volt neki a váz. Akiket ismerek, eddig mindenki kisebbre váltott, nem véletlenül.

#38
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Viszont nekem meg a 184 cm-hez a 19" mar kicsit kicsi, a 21" pedig pont jo. Ugyhogy embere valogatja, probald ki.

#39
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a 185 cm-hez a 18,5" váz már kicsit nagy. Szóval mindenképpen 17-est vegyél.

#40
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Szerintem is erre 17'' 110-120/5  stucni meg normalis nycso... sokkal kezesebb egy kis vaz...
Es ez azert nem is olyan kicsi...