Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Váz... de melyik, milyen, miért??

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
571 hozzászólás a témában

#1
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát nem tudom, hogy az idei paletta mennyire megbízható, (bár tudnám, hogy 2 év mulva melyik alkatrész fog összetörni a bicómon)  de sok pozitív visszajelzést kaptam egy Pyxis Team-et használó haveromtól.

#2
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Sziasztok!

Köszi a válaszokat...

Caprine-ben nem gondolkodom. Nincs velük semmi bajom, de nem is ismerem õket igazán. Meg egyébként is :)

Arról nem tud valaki, hogy a Magellánék idei palettája mennyire számít megbízhatóaknak? Úgy értem, hogy több év után sem rapad, és ilyesmik...

Thx:
BRUCE

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bruce: Augusztus közepe táján még volt Caprine Team váz(szép arany színû, asszem tavalyi) a Gyöngyben(Vámospércsi út).



 Lama

#4
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Ha nem számít, hogy nem egy menõ amcsi márkájú váz van alattad, szerintem a Merida (Special Edition, Speed SX, Comp SX) vagy a Magellan (Pyxis Team, Crux) jöhet szóba. Esetleg Caprine Team, de abból szerintem a tavalyi sokkal szebb volt. Vagy ha találsz 2001-es Caprine Revenge-t kék színben(marha jól néz ki) az se rossz, bár lehet hogy nehezebb egy kicsit.

#5
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Sziasztok!

Én is (?) egy kis segítségre szorulok.

Rosszkántrizáshoz keresek vázat.
70kg körül vagyok és kb. 185cm.
A stílusom agresszívnek nem mondható, és szeretném, ha könnyû lenne, minél könnyebb, persze ne legyen anyaghiányos, szóval tartós is legyen.

Minderre szánnék olyan 50e hufot.

Mit tudtok ajánlani?
Elõre is köszönöm a segítséget...

BRUCE

#6
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
az egész jó ... kössz !  ;)

#7
dbvzr

dbvzr

    új vendég

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
ruff :

Wheeler 4900 ZX-et láttam a múltkor a Zöldpontban , le is mértetttem ha jól emlexem 1,80 kg felett volt kicsivel a nagyon komoly konyhamérlegen... ::)

#8
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
kössz de már néztem és nincs kiírva súlyuk ! mégcsak a komplett gépeké sincs ott  :'( vmi más ötlet ?

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ruff: http://www.wheeler-bikes.deszerintem itt írnak arról amire kíváncsi vagy


 Lama

#10
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Hali ! A wheeler 4900ZX - nek , tudja valaki a súlyát ? esetleg a 3900 ZX - nek ? vagy hogy hol lehetne utánanézni ? Tapasztalatok ,  vélemények ezekkel kapcsolatban ? kössz

#11
Bitecus

Bitecus

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Köfi. Ott azért még nem tartok, hogy másfeles kelljen, de ki tudja? Mire elterjed, már kellhet...  ;)

#12
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mindenképp 1 1/8"ot használjatok, különben gáz lesz bármilyen kisebb (pl. teló) fejlesztésnél. Ennél vékonyabbat (Tesco szabvány) felejtsétek el. Nagy durvulásra jövõre érkezik a 1.5" standard ennek megfelelõ vázakkal, telókkal, stucnikkal, és kormánycsapágyakkal.

#13
Bitecus

Bitecus

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Az 519-es kérdésre senki nem tudja a választ?  >:(
Milyen terhelés esetén ajánlott az 1 1/8-os villanyakméret?

#14
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
;)

#15
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Kösssz Vole!  :-* izé..  :P
;D

PéeF

#16
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Para: Specialized ugyben erdeklodj a Garabonciasnal, mert o dealer. Szama: 290-19-54, vagy 0630/22-10-617

Ha jol tudom ,akkor az NX7 -esek kozott van kulonbseg, mert az egyikbe pici a masikba nagy telo valo. En mar lattam olyat, amiben a Z1 DropOff teljesen jol allt. De nem tudom melyik volt.



#17
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
lcs, ez a megállapitás nagyon ott van  ;D ;D

#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Valaki tud abban segíteni,hogy egy Mongoose NX7-es vázba,amibe 65mm-es teló van,bele lehet tenni mondjuk egy 130mm-est? A 7.0 és a 7.5 vázban is különbözik,vagy csak felszereltségben? Most egy RS Jett van benne,de egy Marzocchi DJ1 vagy Wedge lenne helyette,ha ok.

Elõre is köszi!


hát ha gyárilag van benne 65-ös, akkó nem kifejezetten célszerû szerintem beletenni egy dupla annyit mozgót.... az tuti hogy egybõl chopper lesz a gépbõl, a másik meg hogy kinyír6ja a fejcsövet.

#19
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
mindenbe bele lehet tenni mindent

#20
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
tud valaki súlyadatot a `02-es caprine boomer a-ról? komplett bringa érdekelne, de ha nincs más a váz is yó!