Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Váz... de melyik, milyen, miért??

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
571 hozzászólás a témában

#41
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egyértelmûen 17"

#42
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
igazából indulnék hobby cc versenyen, rgo sokat mennék terepn...

aszongyátok jobb a 17es? lényegesen kisebb?

#43
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ez nem csak a magssságtól és a súlytól függ. Ha inkább a kényelmesebb üléspozíciót részesíted elõnyben a kisebb váz jobb. És függ a felhasználástól is. Nekem a 182 centimhez 21-es vázam van. és meg vagyok elégedve a méretével, mert nem vagyok az a nagyon ugrálgatós típus.

#44
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ha néha lefele is akarsz menni és letenni az ülést akkor inkább a 17es!!! HA nem akkor jó a 19es is!!!

#45
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
178 magas 80 kiló vagyok, boomert akarok venni, a kérdés, hogy 17 vagy 19 colos váz lenne-e a jó?? (18as nincs)

#46
hoki

hoki

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Két váz ára érdekelne remélem tudtok segíteni. Haro extrém/fulltelós/
Kelly's Beast
Csak váz esetleg rúgóstaggal.
Kösz.          

#47
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Azért mondják, hogy illik, mert az alu vázak merevek, fárasztóbb velük tekerni merev villával. A teló többek között kényelmesebbé teszi, és az élettartam is megnõ (mondjuk egy 130 mm-t mozgó villától nem biztos).

#48
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
igaz-e hogy alu vázhoz illik telót feltenni? és miért?

#49
Xdaw

Xdaw

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Nem teljesen ide illik de a vázkérdést érinti: megjelent a GT legujjabb XC re szánt karbon I-drive össztelósa. Ez nem különösebben érdekes ,csakhogy a hátsó felfüggesztés a BMW motorokhoz hasonlóan egyoldalas !!!!
Ez pláne nem ideillik,de le kell írjam mert jót röhögtem rajta: az uj Bringa címlapja cakkra megegyezik egy 2000-es Bikmakk címlappal!!!

#50
vendég__*

vendég__*
  • vendég
  Üdv !
Nekem Mongoose NX 7.5-öm van.Szerintem állati kúl váz.Bár én túra,CC,de a váz elég király merev,és a hátsó háromszög is igen stabilnak néz ki.Mellesleg ha jól tudom mikor ezek a vázak megjelentek,valaki DS vb-t nyert velük.Azt hiszem szlalomra többen is használják. :)
             Csáo

Az NX-ek fényezése a legszebb dolog a világon ;)

#51
kerekpar

kerekpar

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Mit tudnátok elmondani a Mali Mamba vázról? Amit láttam az a csepp alakú felsõcsõ és a két irányba lapított alsócsõ, de butted vagy nem butted, erõs vagy gyenge, nehéz vagy könnyû?

A Magellán vázak közül nagyjából melyikkel van egy kategóriában?

Elõre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel:
kerékpár

#52
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Mongoose NX7.0-ról tud valaki valamit,esetleg ilyet használ?? XC váz,de szerintetek bírja az ugratásokat? Elég vékony a fala....

Bringa veletek!

#53
Bitecus

Bitecus

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Kedves gyerekek!
Nagy problémával állok szemben. Váz vásárlását tervezem, de nem tudom, milyen homlokcsõátmérõ lenne megfelelõ. Túra, CC, szolid ugrabugra célra lenne használva, merev hátsóval. Milyen terhelés esetén indokolt az 1/8-os méret? Vagy talán csak jobb vázak jellemzõje a nagyobb méret?  ???
Nem szánok rá túl sokat.


#54
rAgacs

rAgacs

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
ismeri valaki a MATRIX AIRBONE nevû ds vázat???
elég erõsnek néz ki sok merevités, csak sajna olyam csúnya narancssárga.... :(
de csak 26 rongy  ;D
ha valakinek van tapasztalata akkor lécci iraj le!!

#55
RiderP

RiderP

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

Milyen 40e alatti vázat ajánlanátok CC-re? Ha lehet 18" körüli méretben ne legyen sokkal több 1500 grammnál.

Vedd ezt a vázat!

#56
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Eljenek a bringas csajok!
Hmmmm de jo buli volt  ;D

#57
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Én erre semmi értelmeset nem akarok reagálni, csak annyit, hogy szia tündibündi HillEry, jippijuppinyenyere, valamint hurrá.
És még annyit, hogy gyere velünk pénteken a hegyre, kb 2-kor talizunk a fogasnál, részletesen a "városi tekergés"-ben, filmezni is fogunk.

:-*,lcs

#58
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás
Sziasztokkk BIKEREK!!!

Megint itten vagyok a fórumon és üldözök mindenkit mint egy rémistennõ!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D!!

SZERETNÉK LESZÖGEZNI VALAMI FONTOS DOLGOT!!!
tÉNY HOGY ABBA AKARTAM HAGYNI A BICÓZÁST, EL IS AKARTAM ADNI A BICÓM,DE RÁJÖTTEM, HOGY A BICÓZÁS NAGYON FONTOS A SZÁMOMRA ÉS NEM FOGOM ABBAHAGYNI!!!!!!!!!!
Csak mert meséltem Begbie-nek és neki sem teccet a hír, és a végén mindenki ezzel várt a chaten, mennyi a bicó?!!

NEM ELADÓ!!! :P :P
De én igen!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ugyhogy nyugodtan lehet félni egy szõke lánytól a hegyen!!!!

Éljen a bicóóóóóóó!!

Csók özön!!
HillEry
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

#59
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Na akkor 1700 gramm alatt, de végülis mindegy, öcsémnek lesz!  ;D Szegénykének max 35e pénze van rá, de lehet, hogy besegítek neki!

A Serpens csak natur alu színben kapható?

#60
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Na már nem azért, de az én vázam, Merida Speed szerintem 1500g felé van, és nem volt több 40valahányezernél.   ;D