Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magyar mtb film

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
125 hozzászólás a témában

#81
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Jorus én is tanú vagyok az esetre...
;D ;D ;D

#82
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Kempelen és Atom lefényképezték a gádzsit még a kamörsöl verzsön elõtti vetítésen.

(És bizony láttam, hogy amikor az alélt, mezítelen (pfuj) lányt kivették a triálosok kerekei alól, akkor Atomunk száján cuppant valami...) :-*

Úgyis mondhatnám, hogy kajak lekapta vazzzz... ;D

#83
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hmm.. hát hogy õszinte legyek, jobban érdekelne a mez, de a verdákat sem vetem meg.. ;D

üdv,
kislust

#84
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D habzik a szád mi? ;D

de gondolom nem az új, 2002es PYXIS TEAM verdára, amit meglehetett nzni ott... ;D


Pf és J

#85
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
SZiasztok!

Fényképezõgépet senki sem vitt??

üdv,
kislust

#86
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
;D ;D ;D
jah ott volt tényleg mellettünk egy méterre...
elõször nekem sem esett le hogy az nem mez.. nagyban eltûnõdtem milyen jó kis mezecske... aztán csak rájöttem hö :)

#87
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
;D ;D ;D ;D ;D

#88
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hmm...

a mezes csajszi tényleg kircsi volt...

az tetszett, amikor egy srác megkérte, hagy fotózza le...
a csaj be állt szééépen pózolva...mire a gyerek lekapta a fejét...
aztán szóltak neki, hogy "te hülye! A MEZ A LÉNYEG!!!"
;D ;D ;D



#89
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Magellán mez rulez!!
Igaz, hogy ez a legjobb reklámhordozó. Illetve egészen adig, amíg fel nem fedeztük, hogy nem is ruha...  ;D ;D ;D ;D

YOci-t meg úgy kellett visszatartani a "só" alatt, mert csak ment egyre közelebb a piromániás csajszihoz...  ;) ;D ;D ;D ;D ;D

De a Rammstein abszolút király választás volt a végéhez!

Uff, mentem back...

#90
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hja!

a tombolán nem nyertem semmit? ;D

vagy csak lenyúltátok??
;D

höhö...

amúgy a meglepi tényleg az a só volt?? :o

#91
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
2 méter 70 centi távban...  :)

#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!
Még...vagy inkább már nagyon álmosan pislákolok... (közel 4órát aludtam...és 3órát vonatoztam...ehhh...) de azért írok egy kis véleményt...

FLASH: ultra király volt! ami talán nem tetszett benne: a sok csõ-kamera kép... és talán a világjáró honfink beszédét is elég lett volna egy beúszó szöveg formájában tudtunkra adni... de ez már csak a habos sütin nem talált cseresznyék hiányolása... ;D

a Magellan mezes csajszi állati volt... ha nem lett volna ott oldalbordám, akkor oda mentem volna hozzá, hogy "Bocs, de ez már az új elasz anyagból van?" és jól megfogdostam volna... ;) ;D

a triálos banzáj szupi volt...

oldalbordám szépen mindenki átesett egy "szimpi-nem szimpi" teszten... 8)

örömmel jelenthetem, hogy mindenki  jöhet majd sütizni hozzánk... ;D ;D ;D

No... remélem követendõ...illetve követõkre talál majd a FLASh példája...
AKINEK MEG VAN TOLJA! ;D

Na csõváz és hátszél!
Joghurtnak is tetszett...úgy hogy a hétvégi magánzó filmezésünkön nagy lesz a lelkesedés... ;) 8)
Pf voltam


#93
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
AHA!!!  ;D

Minden világos!!! Köszi!!!

#94
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Egy ilyen izé...só volt. Hogy a forrónacis fijú (láccot, hogy már legalább 5-ször volt gyúrni, meg 12-szer epilálódni), meg a remek, és természetes mellû lány ott simizte egymást és akkor a fijú tüzet fújt, meg égette a lánynak a csunyáját, és akkor úgy csináltak, mintha...höhh...persze nem, de lekerült a fölsõ a lányról, és akkor a fijú megfogta nekije...ott elöl, de aztán felgyújtották a színpadot, és akkor a zenére kijött a koreográfia is, meg csináltak ilyen petrikszvéjzislánykiemelõset, csak kicsit döcögõsen, de jó volt.

#95
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nagyon jó lehetett!!!  :-[

Én is nagyon élveztem a német nyelvtan rejtelmeit.......  :P

Meséljetek kicsit arról a meglepirõl!!!!!  ;D ;D ;D

#96
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
vazz mondjátok el mi volt a +lepi mert arról én is lemaradtam :(...

#97
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Énis csak ismételni tudom az elõttem szólókat,hogy szupi buli volt ;D.Ami a filmet illeti az pedig nekem nagyon tetszett és tényleg az a szerencsénk,hogy nem bringával jöttünk mert csak megprobáltam volna a híd korláton végig tekerni ;D ;D.
És örülök,hogy találkoztam két új fórumossal, Karen és Charon személyében,remélem nektek is nyerö a csapat.
Ennyit mára sziasztok!!!! ;)

#98
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁllati volt!  ;D ;D ;D ;D
Sajnálhatja, aki nem tudott eljönni.
Volt itt minden, mi szem-szájnak ingere...
2-3 (?) film, triál cuccos, break, flatland, testfestett csajszi (,akit úgy látszik nem avattak be elõtte, mert a triálosok kerékhelyezgetése-ugrálgatása közben - felette  ;D -a szájáról egyértelmûen leolvasható volt, hogy "Hú bazmeg!  ;) ;D ;D ;D), meg a végén a meglepi, amirõl asszem lemaradtál Paraferee & Joghurt!

Üdv mindenkinek, akit megismertem!  :)

Most már kétezer százalék Létrás!  ;D ;D ;D ;D



#99
vendég__*

vendég__*
  • vendég
én csak most értm haza, mert bnpmet elkísértem egy dbon, és így csak a postavonatot értem el ami persze késett vagy egy órát... hát mindjár mély álomba zuhanok, de azért lökök ide pár mondatot ;D

Hát gyerekek ultra jó volt a film... nálam a Flash vitte a pálmát, de a BMX-es is tetszett... sajna a végérõl lemaradtam, de hát mégiscsak bnõ az elsõ ;)...
szal hogy mi volt utána azt majd elmesélitek mert én már mire visszaértem vége volt a bulinak...


na most pedig zzzZZZzzzZZZzzzZZZzzzZZZ......

#100
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Sajnálattal közlöm hogy nyelvizsgára való készülõdéseim miatt nem tudok részt venni ezen a remek eseményen!!!  :-[

SAJNA!!!

De majd meséljetek sokat!!!  ;)