Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magyar mtb film

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
125 hozzászólás a témában

#41
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem jó a link :(

#42
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Na akkor töltsetek bringás cimborák!!!!!!

ftp://80.98.22.109/BNP@Aktiv - 02.03.19.avi

(4-es DivX :-)-ben vannak a cuccok

#43
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
[x] Éngem isssssss!

#44
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az nekem is kene, mert nem lattam. Majd irj cimet.


#45
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
szia. engem érdekelne. légyszi írd meg a címet.

üdv,
kislust

#46
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Felvettem azt az Aktivos hulyulest computerre! Ha kell valakinek, akkor kiteszem valahova netre. Szerintem az volt benne a legjobb, mikor leBMX-eseztek a trialosokat :)

#47
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Szevasztok humanoidok!

Hagymástojásos youreggelt mindenkinek. Tegnap azaz 19-én néztétek este 6-kor a tévékettõn az aktív(fókusz klón) mûsorát?? Hát biza volt benne összefoglaló a DOKK-ban végzett kanfasztikus mûsorról. Persze az aktív mûsorát nem minõsítem, mert az nem tûr nyomdafestéket. Sajna pont a legjobb részeket nem mutatták (pl engem!! Na jó minket), és egy kicsit idegesített a nyúdizájnfilmezzünkamerikaimódracsavarjukkia nézõfejétakameramozgással stílus. De azt meg tudtam figyelni, hogy a Magellános csajszin tényleg nem volt bugyi AAAAAH Pedig asszonypajtásom szerint volt, és egy heveny vitába is keveredtünk emiatt, amit aztán rövid úton rövidrezártam, hiszen mindíg enyém az utolsó szó (TAKARODJ AZ ÁGY ALÁ!!!! én: EGÉSZ A FALIG??)
Na legyetek jók és szobatiszták!!
Üdvözöl titeket : Sezlony a rugó!

#48
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
nekem a rákkándergráund teccett a legjobban, meg alatta Györe papa tökéletes zenéi.

lcs

#49
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, azt mar ugyis mindenki ismeri.
Majd oda nyomom fel.


#50
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
kiscsangohoz, mert az egyetemre nem engednek be ftpszervert...

#51
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Rendben, csak majd  adj egy FTP cimet, vagy feltoltom a jol ismert cimunkre. Asszem kiscsakgo erdemeihez fuzodik.


#52
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Vole majd küldd ált ide aztán majd én osztom itt az észt... 8)

#53
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Latom te is nezel tevet!!!


#54
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csak arra vigyázzá' Vole, amikor kéred a Mihálytól, hogy nehogy beparázzá'!  ;D

#55
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Iden minden magellan bringahoz, es vazhoz adnak egyet. Bar ha jol tudom, akkor 60e felettiekhez. Majd szerzek egyet a Misitol es valaki felrakja a netre.


#56
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Nem vágja valaki, hogy hol lehet ezt a filmet megrendelni? ??? ???

#57
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én a következõket gondolom szépen sorban:
1: Az ominózus mezítelen, mezes csajszi gagyi volt! (Bocs az itteni gagyitól!  ;D) Nem is volt az olyan jó csajszi, de primkó annál inkább.
2: Flash film? Nem egy nagy kaland, nekem kicsit "kásás" volt. Mint egy videoklipp, csak nem volt egységes. Nem volt kerek egész.
3: Trick Star(s) 4: tudnak a legények, nekem bejött, csak kicsit hosszú volt. (Mondjuk bizonyosan egy BMX fan-nál nagyobb erekciót váltott ki.
4: Triál bemutató: szóvicc jön: Atom volt! Hihi.  :D Eszement miket tudnak a legények...  :o
5: BMX bemutató: nekem addigra már sok volt a BMX-bõl, nem igazán néztem...
6: Live erotik/fire show: csúúúcs pocsék, de jókat röhögtünk rajta.  ;D Halkan megsúgom: ott láttam eddigi legrandább szilikon ciciket...  :-/
7: De a legjobb a tombola volt, meg az egész este befejezése.

#58
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Paraferee+joghurt HOMEVIDEO... ::)... ;D ;D ;D..ez izgalmasan hangzik.. ;D

kislust

#59
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D Joghurtot nem vittem a DOKKba...úgy hogy ezt megúsztam... (pedig kenegettem volna a MEZ-telen csajszit vele... ;D )

a bejátszás szerintem a multkori ATOMos&GULYÁSMISIs-féle bejátszás hosszával lesz kb. egyenlõ hosszúságú... (~5perec)

más: HOMEVIDEO
a hétvégi videózgatást a héten, illetve a jövõhéten vágjuk... zOrg vagy Kempelen Metserek: lehetõség lenne rá, hogyha Én ezeket CDre írva elküldöm Nektek, felpakolnátok elérhetõ helyre?
(persze ha van rá igény... :-/ )


csõváz és hátszél..
a szabad Joghurt és Paraferee társa... ;D

#60
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
A francba, nem leszek otthon!
Azért kíváncsi vagyok, hogy hosszabb lesz e a bejátszás 30 másodpercnél! Lesz benne riport Joghurttal?  :D
Ha igen akkor Para neked véged van!  Joghurt elmeséli, hogy idõnként a hûtõbe zárod, maratonokra cipeled ahol teljesen összerázódik, a melegtõl felfújódik stb. ;D

Joghurt + Bifidus Effensis (így kell írni?) jogaiért küzdõ aktivisták elsõszámú közellensége leszel!  ;D

Na megyek mielõtt lezárt fejezet leszek!  ;)

Zöld