Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magyar mtb film

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
125 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
KÖZHIRRRRRRÉÉÉÉÉÉÉ TÉÉÉÉÉTETIK!

MA A CSIGATÉVÉN, AZ AKTIV MÛSORÁBAN A DOKK-OS BULIRÓL LESZ BESZÁMOLÓ!!!

8) 8) 8)

Rátapadok a képernyõre... háááátha meglátok vkit... ;D pölö Joghurtot... höhö...

egy tuti: a MEZ-telen MEZ-es csajsziról premierplánban full közeli kép lesz... ;D majd kiszúrja a kamera lencaséjét a mellbimbója... 8-)...


Pf...

#62
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Hali!
Már bocsánat,de a film nem Kranked-X-HUN-Version néven lett beharangozva,hanem a bringás életérzést akarta bemutatni,amit egy ilyen rövid filmbe amúgy sem egyszerû beletömöríteni./én is szívesebben láttam volna több triált/.Ehhez képest,/na meg,hogy elsõ,egyáltalán az,hogy hazai/frankón sikerült.A Kranked/NWD típusú filmek magyar alkotói még ti/mi/ is lehettek!
A "mezes" csajszi elõttem állt egy darabig Misivel,néztem is milyen hegyes a pólója,meg pihés a nacija,aztán :o ezen csak zokni meg cipõ volt!?!?
"SzájoncsókoltTomot" én is láttam..
Számomra a csúcs az volt,hogy Atom gépét/2002 Magellen Trial/ nyúzhattuk záróráig!!!
Szerintem jó kezdeményezés volt ez a buli,akár ellophatná az ötletet a többi nagyker is!!!
                        Üdv.: Peti

#63
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Meg kell védenem Gézát, a "túrás" srácot, mivel személyesen ismerem.
Lehet, hogy nem illett bele a filmbe, de akkor pl. Buruczki, vagy a Csekert-s jelenetek sem. Nem sikerült az igazi Gézát bemutatni. Õ volt az, aki elkezdte a 24-órás sorozatot, és kapásból 600 km-t tekert. A mostani túráján, no meg az elõzõkön is olyan helyeken tekert, amitõl a magyar élmezõny bef**tt volna. Egyébként tippem szerint a photo gallery-ben szereplõ képek is tõle származnak.

#64
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát a bikkmakkos skaccokat kéne majd akkor fûzni... remélem a létrási képeket is láthatjuk majd 8)

#65
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Azokra a képekre kíváncsi lennék!  :)

#66
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerintem kempelen volt a delikvens... (szemüveges barna erõen borostát/szakállas)

#67
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Csak azt tudnám, hogy ki fotózott középen picit jobbra digivel a triál alatt. Ami képeket ellõtt, azok nem volt semmi. (Tanulni matyar rekettye!  ;) ;D)


#68
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
thommey: hát nem lesz kereskedelmi forgalomban, csak majd aggyák magellán bringákhoz... :)

nem tudom én is Kranked meg hasonlókon nevelkedtem, de sztem király volt a FLASH (a bmx annyira nem jött be)
eleve közölve votl hogy ne zúzós cuccot várjunk hanem stylish filmet...

#69
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
YOci
Igen en voltam, mert sotetben abszolut nem lattam mi van a csajon. Az is en voltam aki elkurjantotta magat, hogy "Egy Ritchey fenek az almom!" :-*

Talan a legnagyobb atveres a bulin a tombola volt. Abszolut elmaradt, mert az mondtak, hogy hibasan lettek kitoltve a lapok (kicsit mondvacsinalt szagu); biztosan nem mindenki Magellant jelolte meg kedvenc bicomarkajanak  ;D

#70
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sajna nem voltam ott:(
Mikortól lesz beszerezhetõ a film?
Hefi:Királyak a képek(fõleg a mezes csajról ;D ;D ;D ;D)
Üdv:Thommey

#71
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, a csajszi jo volt, kesobb meg is neztem ot kinnt a barpultnal a fenyben. Nem rossz. Kar hogy Cseke -ek nem arulnak ijet. Vagy ez a 2002 -es magellan mez?? ;D ;D ;D ;D ;D Mer akkor veszek.
Amugy a film nem volt rossz, csak nekem nagyon nem tetszett a turas csavo, azt inkabb a Fokusz -ba kellett volna rakni. Amugy nem volt rossz, de lehetett volna tobb bringazas benne.

#72
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
ÁÁ  Szia Hefi!!!!

Akkor te voltál az aki elõszõr azt hitte,hogy a lányon rendes mez van ??? Ugye?


#73
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
En is voltam Bike Night Partyn. Nalam az volt a baj, (remelem nem hangzik nagykepuen) hogy en New World Disorderen, meg a Kranked sorozaton nevelkedtem, es ahhoz a szinvonalhoz voltam szokva. A magyar montis filmben nem tetszett a slide show (mindenfele madarak, meg magellan katalogus kepek), a turas srac tisza turas tortenetei, meg ugy altalaban az, hogy nagyon a magellan erzest pumpalta a szerecsetlen nezokbe. Ami nagyon tetszett: mikor Atom azon a vekony, es magas feher korlaton tekert, meg mikor menet kozben probalta visszarakni a kiugrott elso kereket az arc :) Na vegul is a vazzuzas sem volt rossz. Lehetett volna kicsit tobb Fresh Fabrik nota a filmecske alatt.

Csinaltam egy csomo kepet: http://hefi.fw.hu

Na csá!

#74
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Jorus Ras:Én is láttam! ;D
Hát nem semmi volt a tegnap este!Jó sokan voltunk! ;D
A film szerintem is nagyon király!Nem is tudtam ,hogy egy ekkora mesterrel aludtam egy ágyban! ;Ha tudtam volna,biztos disztingválom magam!! ;D
Na mindegy majd legközelebb! ;D ;D
Ne reméljetek! ;D
A lány ruhában(?) nagyon laza!
szerintem a fatland meg a triál is nagyon jó volt!
Jó volt megint talákozni sok új és régi ismerõssel!
Gyertek minnél többen létrásra! ;D

#75
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali!
király volt a buli !! a falsh nagyon ott volt!! nekem a flatland film nem jött be annyira...
a meglepihez no commment
télleg a tombolát kihúzták??? mer mikor elmentem még ott voltak a helyén :-(

na rohanok... mer MOSZKVATÉR!!!!

#76
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én meg leragadtam a pultnál a kék SID alatt, hátha az ölembe hull. De nem akart lejönni, bármennyit rángattam...  ;) ;D ;D ;D

#77
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Major: két PYXIS TEAM volt kinn a 2002esek közül... az egyik Répa design... (nem teteszett a feliratozása), a másik a sorozat-gyártott színû... ez utóbbi szerintem nagyon ütõs lett... elöl koszos fehér..hátul narancs... szerintem állati... az egyetlen szemetszúró dolog rajta a markolat volt... (így elsõ ránézésre...)

egy kékes-áttetszõ Ricsi-bácsi markolat volt rajta...  :-X

na ennyi...
Joghurtos színû nem volt... ;D Pf

#78
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
sok bringa volt kinn deé n pl nem nézelõdtem körül mivel nem nagyon volt idõm...

#79
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Tdom hogy mst nem vága témába de kinn volt a 2002es PolarX ? ? ?  :)

#80
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szintén! ;D