Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magyar mtb film

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
125 hozzászólás a témában

#101
vendég__*

vendég__*
  • vendég
AKKOR HOLNAP BULI!!

aldujatok jól addig is ....

nekem egy "csöppet" durva lesz a csütörtök...

0.órám van...
töri témazáró...
irodalomból két verset kéne tudni...
és este lekéne vetítenem a Moszkvateret is a suliban....



#102
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Miért meddig tart a buli?
szerintem 22 körül már vége lesz.Talán ???
Beg meg még max 3-an jók vagytok a renátámnál úgyhogy elviszlek a móricz fele titeket! ;D

#103
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Onnan mi körbe szoktunk jönni, 1-es villamos-metró (itt gyakran jár az éjszakai)- Ferenc körútnál 6É. De 11 után megy az utolsó 86-os, az is jó.

#104
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na most nézem

www.bkv.hu.... :-)

#105
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Én is megyek 90%!

Nekem is a móricz lenne jó!

Tommas nincs vmi éjszakai járat?

Beg

#106
vendég__*

vendég__*
  • vendég
HALI!!!

szerdán akkor buli!!

csak gondoljatok arra, hogy mikor megy az utsó HÉV... nekem ez a problem, mer másnap 0.órám van :-))

nincs egy bringás arc aki engem elvinne a Móriczig mikor vége van e banzai-nak???
könyi könyi könyi

tommmas

#107
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Igaz-igaz!
Bocs a téves idõért módosítok:
18:30 Árpád Híd budai hídfõ buszmegálló lent!
Így jó lesz?
Vagy majd bent talizun másokkal is!
Meleg lesz 18-ig olaszon vagyok de megoldom! ;D
B.

#108
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!

Úgy néz ki, hogy hihetetlen módon ott leszek!!!  :D :D :D

az nap délelõtt munkaügyben fel kell mennem, így a bulira eltudok menni... illetve eltudunk menni... jön oldalbordám is!

Mi már benn leszünk valszeg 19: oo-kor rég... majd összefutunk!

Csõváz

#109
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Cseppet szinkron beszéltünk...  ;D ;D ;D

#110
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Rave_Ace:
Nem 7kor kezdõdik az egész hacacáré?  ???


#111
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ahha! Jó, kinyomtattam egy valag meghívót.  ;D
Rave Ace: Ha 19-kor kezdõdik, nem találkozunk elõbb? Legyen a randi 19-kor. Akkor úgy fél 8-ra összegyûlünk és oda is érünk.  ;D

#112
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Arról írjatok, de villámgyorsan, hogy mi ez a meghívó izé a Cseke honlapján? Mi van ezzel, mit kell tenni?  ???

#113
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na jó!
Látom a kutya nem akarja leírni mikor és hol találkozzunk ,hogy együtt menjünk! ;D
Majd én!
Árpád híd budai oldal ott lenn a buszmegállóknál 19:15! :)
Ok?
Bemegyünk és röhögünk egy nagyot együtt! ;D
Na pá!
B.


#114
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Betekintés az extrém kerékpárosok életébe

2002.03.07. 14:47:19

 
Nemrégiben felröppent a hír, hogy elkészült az elsõ magyar mountain bike-os film. Pár nappal ezelõtt a producer azt mondta: amíg nincs megvágva a film, addig nem mond semmit. Nos, a film elkészült, és Gulyás Mihály is bõbeszédûbb lett.



- Honnan jött az ötlet, hogy hegyikerékpáros filmet csináljatok?
- Gyerekkori álmom volt, hogy egy mountain bike-os "demofilmet" készítsek. Három éve próbálkozom, de a szponzorok nem sok támogatást adtak, ezért várnom kellett. Szerencsére tavaly végre találtunk egy gáláns támogatót.

- A megvalósulás hogyan zajlott?
- Valójában fél év alatt készültünk el. Tavaly szeptemberben kezdtük, és márciusra teljesen befejeztük a felvételeket. A bemutató március 13-án, szerdán este lesz a Hajógyári-szigeten, a Dokk arénában. A megvalósuláshoz még annyit: az elkészült anyag minden várakozásunkat felülmúlta. Forgatás közben állandóan jöttek az újabb ötletek, így a tervezett 8-10 percbõl 20 perc lett! Meg kell mondanom, büszkék vagyunk rá!

- Kik szerepelnek, kik a "fõszereplõk"?
- Élsportolók. Ardó Tamás (triál), Barak "cseek" Balázs (freeriders), Buruczki Szilárd (cross country), Halmos Géza (világjáró túrázó), Kiss Dalma (downhill és bikecross), Kovács "Fuzzy" Zsolt (bmx), Ruszin Richard (cross country) és még számtalan kerékpáros. Szerepel még Németh Kornél (motocross, supercross), a Fresh Fabrik együttes, az operatõrünk, Szilágyi Márton (bmx) is "képre" került, és jómagam, Gulyás Mihály (downhill, bikecross).  

-Hogyan történt a "szereplõválogatás"?
- A legfontosabb szempont az volt, hogy a sportág legnagyobb, legmeghatározóbb alakjai legyenek. Persze azért voltak barátok, kerékpáros elhivatottak is.

- Mi a mondanivalója a filmnek?
- A kerékpár, a kerékpározás mint sport bemutatása. A sportágban rejlõ életérzés bemutatása; egyben kedvcsinálás a sportág ûzéséhez, legyen az túra vagy downhill. A filmmel a nézõk betekintést nyerhetnek egy-egy sportoló életébe, felkészülésébe, gondolatvilágába, mindennapjaiba. De a film bemutatja a szakágakat és stílusokat is, mindamellett, hogy rengeteg látványos sztorit is "csempésztünk" bele. Egyszóval a kerékpár körül lévõ "feelinget" vittük vászonra.

- Hol lehet majd hozzájutni a filmhez?
- Promóciós filmnek indult, de mivel óriási az érdeklõdés, CD formában is kiadjuk. Az a legbiztosabb, ha mindenki eljön a március 13-i ingyenes vetítésünkre!




#115
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
99.9% hogy megyek!  ;D

#116
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, en mar le is sedtem.
99% hogy megyek.


#117
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Srácok!

A DOKKba meghívót a Cseke honlapjántaláltok, amit nyomtatni...kitölteni...és nem otthon hagyni!

HA nem onnan akkor elméletileg kereskedésekben(persze nem ruházatiban, hanem kerékpárosban) találsz...

Na csõváz és hátszél...
Joghurt és Én, azaz Paraferee voltunk... akik sajna nem lesznek ott..... :(

#118
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok...
Tudom nem pont errõl van szó, de mi a haverokkal két hétmúlva hétvégén "forgatunk"...izé...videózunk egy klippnyi anyagot otthon, aztán vágjuk, majd zenét nyomunk alá....

ha sikerül bedigizni felrakom majd vhova, és a hatalmas érdeklõdés miatt elérhetõ lesz egy ideig... ;D

Csõvázzzzz... :D

u.i. persze nem lesznek benne háztetõrõl ugrások, mert ugye bár csak merevfarú pacikkal nyomulunk...de azért az ugribugri meglesz...

Pf...

#119
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ki jön?Én biztos megyek!
Találkozhatnánk!
Ki kel tölteni ezthttp://www.csekert.h...ght_party_2.jpg és mehet a buli!

#120
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Há nehogy má féktelen mulatozás/ivászat/orgia legyen belõle ;D