Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumos díjazás !

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
341 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

#62
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
jaja hogy esetleg a júniusi számba (mármint az övékbe ;D) beleférjen egy felhívás...

#63
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hááát ja...

Akkor egy ötletnek okés a szeptember 20-a körüli beérkezési idõpont... ezt követõen még megtudjuk alkotni a TOPot, és még az összevont számba, már mint nem az enyémbe, hanem az övékbe be is fér...
(errõl szerintem végre majd a II. talin a szerkesztõ Urakkal beszélni kellene...)

Na hali...

#64
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát sztem a fájalommentesebb megoldás a szeptember közepe-vége, hogy benne tudjunk lenni a téli összevont számban, ami amúgy is hosszabb ugye???...
tehát hogy október végére sikerüljön lezargatni a dolgokat...

#65
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
A szeptemberrel az a baj csak, hogy akkor még vannak versenyek... Szerintem az optimális beérkezési határidõ okt.22körül lenne...
így a fórumos TOP lista megalkotására lenne két hét...majd még a TOPok az újságba is betudnak kerülni...
ahhh...
na várjunk csak...!
a Bikkmakk téli száma összevont lesz!  >:(
vissza az egész...

az a baj, hogy szeptemberben, és még októberben is vannak versenyek... így pedig csak a január-február számban jelenhetne meg a TOP lista...

:-/

5letek??


Pf

#66
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
skaccok idõpont javaslatra reakció?

#67
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Rave_Ace barátom: ;D

#68
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Most olvastam el ezt a hosszú topicot,de természetesen semmi rossznak nem vagyok az elrontója ezért én is támogatom az ötletet! ;D
nekem is megér egy pótbelsöt!
Meg még egy buli veletek?
Bármikor! ;D

#69
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
javaslom és ajánlom hogy mondjuk szeptember közepe legyen a határidõ vagy vmikor akkor, amikor még meg tudjuk itt a fórumon úgy zsûrizni hogy utána mehessen nyomtatásba...

#70
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Na például ilyen kérdések is még nyitottak... ;)

Pf

#71
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
És ezeket mikorra kell / kellett beküldeni ?  ???

#72
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
akkor egy kis emlékeztetõ:

A képek,fotók díjazása a már említett és letisztázott keretek közt... min.&max korlátozásokkal...stb...
Válogatásuk: elõször mind felkerülne a fórumra, ahol egy rövid, max4hetes válogatási idõ keretében megszavazzuk az általunk legjobb 20fotót... ezután ezek a képek, a top20, bekerülne a bikkmakk printed hasábbjaiba, majd a következõ 4hétben lehetne bárkinek a fotók mellé, vagy máshova az újságba rakott szavazócédulán szavazni! (FONTOS! hogy csak postaiúton lehet szavazni!)
A határidõ leteltével kerül ki a legjobb 3, melynek díjazására vmely hazai fényképezõgép, sportruházati cégek, illetve a pénzkeretünkbõl kisebb!!! díjakat kapnának(elsõre úgysem jön össze tutira nagyobb...)

versenyzõi oldal: akkor alapul a juniorokat vesszük... ahol ugyebárrr csak az  AZ ÉV FELFEDEZETTJE DÍJ [pénzdíj] & az ÉV VERSENYZÕJE DÍJ [pénzdíj] játszik...
a többi, azaz

AZ ÉV VERSENYE DÍJ
AZ ÉV LEGROSSZABB VERSENYE DÍJ
Z ÉV BUKTA DÍJA
AZ ÉV CSIGA DÍJA
AZ ÉV PARADICSOM DÍJA

kategóriákba bárkit/bármit szavazhatunk/nak... ennek a módja, mint a fotóknál...
Kisjelölt idõkereten belül, max.4hét, párhuzamosan a fotók rostázásával, felkerül egy lista a fórumra ezen kategóriákra jelöltekkel, majd a fórumozók szavazatai alapján egy-egy kategória TOP6os listája kerül be végül a fotók TOP20as keretével együtt a bikkmakkba...

Ennyi...

Átadás: Év elején...pölö februárban(így könnyen lejátszható elõzõ évvégén a két hónapos rostázási és szavazási ceremónia) a BikeMag Gálán lehetne...

fotók mérete: 10×15cm
digizett fotók helye: foto_2002@internetto.hu illetve foto2_2002@internetto.hu
ezek max. mérete: 300k max/db ?



#73
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No...

tallonba raktuk... elsüllyeszettük...nem vitattuk meg...  :-/

alakulgat a következõ BMFT tali, és remélhetõleg b kollega az agymenés fõembere, az elefántos süti név adója, majd kitagadója ;D is ott lesz, és megtisztel minket jelenlétével, és ötleteivel...

Addig is jó lenne összeszedni, és összegezni miben is maradtunk legutoljára....

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én, azaz Paraferee voltunk

#74
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Alig várom ;)

#75
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
jó meglátás... addig tegyük talonba :)

#76
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
OKsi doki... !

15nap múlva letárgyaljuk átólcettig... ;)

Csõváz és hátszél...
Joghurt és ÉN

#77
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Fényképek akkor mosmár ide jöjjenek

foto_2002@internetto.hu
foto2_2002@internetto.hu

továbbra is 30-30 mega hely, (a passt Paraferee és zOrg tudja még.)

továbbiak: ...egyelõre gõzöm sincs hogyan tovább, a bmft talin remélem sikerül elõrébb jutni

#78
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Teboly: kérést vettem...

ami a szellemi kapacitást illeti... ;) semmi gond vele...

Csõváz és Hátszél...
Joghurt majd segít érthetõbbet írni... vagy nem? na most mi van?? miért rázod a fejed...? gyere csak ide! ne fuss eeeeel...
:D
Paraferee voltam

#79
Teboly

Teboly

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Pf illetve b!

Nem lenne egy hátrányos dolog, ha a következõ leveletek érthetõbb volna, mint az elõzõ, mert nekem is csak b helpje után lett tiszta, hogy mit akartok...

(bár lehet, hogy ez csak a szellemi képességeimet példázza  ;D )

#80
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ok, azokat olvastam, és nagyon remélem, hogy nem csak egy vicces/elhamarkodott/stb. kijelentés volt, hanem komolyan is gondolják...