Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumos díjazás !

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
341 hozzászólás a témában

#21
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Még az is lehet! CsAK TÕLED FÜGG! ;)

#22
gyugyo

gyugyo

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szerintem az ötlet kircsi,de csak akkor,ha ÉN kapom a díjat ;) ;) ;)

#23
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Nekem is teccik ez az egész! Fõleg az egész összejövetel, sok jófej bringás egykupacon, hiszeb ez már alapból csak jó lehet és szerintem ennyit bõven tud rá áldozni! Kár, hogy ez már csak jövõre valósulhat meg! :(

#24
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
OKSI
Ez tetszik. Az összeg nem nagy, ezt még meg tudom kockáztatni a sport érdekében. A díjazásra viszont az a javaslatom, hogy szintén a fórumon szavazódjon, mint a mez is.
:-*Era

#25
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Olaf bátyó ha minden igaz jövõre több szabadidõvel rendelkezik. Ha segítneki egy-két pesti cimbora akkor megpróbáljí megszervezni a dolgot. ::) 8)

#26
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
task in progress...

#27
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ras!

A kivonat jó lenne, mert engem is érdekel az ötlet, szintén támogatnám az év végi díjazásokat is, stb...
Viszont a huszonegynéhány olédalt elkezdtem végigolvasni, de az 5. után már nem igazán volt hangulatom hozzá.
Mégegyszer: Partner vagyok!!!!!


#28
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
inkább olvasd végig a topikot rendesen... voltak ötletek, kritizálni könnyû hogy nincs semmi, de nem is lesz ha MI fórumosok nem dobunk fel dolgokat és nem vitatkozunk róla...
igaz hogy jkéne egy összefoglalás az eddigiekrõl, majd ha lesz idõm meg energiám foglalkozni vele akkor megcsinálom... de ez a jövõ hét közepénél elõbb nem is várható...

#29
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Még az indításkor figyelemmel követtem,de ha jól emléxem,nem született megállapodás...És nem kéne veszni hagyni egy ilyen jó 5letet,de amíg ki sincs találva PONTOSAN az,h kit kéne támogatni,addig ::)

#30
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Kala: Akkor Te nem olvastad végig a topicot. :P Nimd1, rohadt hosszú, ha nem lettem volna akkor itt, amikor ment, akkor most asszem én is b*sznék visszamenni az elejére. ;)

1. Azt, hogy kit díjazunk, és miért, azt még nem döntöttük el, de kategóriák már alakultak. Legeredményesebb versenyzõ/ junior versenyzõ/ volt valami fotópályázat is /

2. valaki/valakik kezelik a számlát, aki/akik ráér, elvállalja, stb. Nem hoszem, hoyg ebbe a szerk. urakat bele kellene vonni, kisebb bajuk is nagyobb ennél.

3. Sima mezei bankszámlára fizetnénk be, oszt' jóvan. Persze, hoyg nem kötelezõ, de direkt olyan alacsony összeget állapítottunk meg (szállóigévé vált: 1 db pótbelsõ ára), amit remélhetõleg mindenki költségvetése elbír. Fix összeg lenne maghatározva.

A bajom nekem speciel az, hogy nincs kedvem ezt az egészet kezelni/bonyolítani stb. És valószínûleg ugyanott fog meghalni a dolog, mint a BMFT hivatalosítása, vagyis amikor a kezdeti érdeklõdés a téma iránt alábbhagy, és meg kellene mozdulni. :P

#31
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sztem ott kezdõdik minden,h az alap kérédseket feltesszük (és tisztázzuk);
1.Kit díjazunk?Miért?(tehát kategóriák)
2.Ki v.mi kezeli a pénzt,és hogyan?
3.Mi legyen a befizetés módja?
4.Ki fizet be?(ezt nyilván nem lehet kötelezõvé tenni)Mennyit?(sztem érdemes megszabni egy összeget,amitõl nem lehte eltérni,h ne legyen az,h vki túl sokat v. keveset küld)
Az jutott eszembe,h akár a Bikemaget is + lehetne erre kérni,h kezelje az összeget,már csak azért is,mert ez az õ topikjuk. (más kérdés,h a szavazás része h lenne megoldva---az 1értelmû,h eredmények alapján nem lehet nagyon ilyet hirdetni,mert akkor a profik visznek mindent....)
Na én már megpróbáltam,most ti jötök vmi építõ hozzászólással Mberek!

#32
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
na majd este csinálok egy kivonatot...

#33
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Jobb lenne, ha valaki, aki vegig kovette a dolgokat, osszefoglalna, mert ezt a 20 oldalt eleg kevesen fogjak vegigolvani. (Most pl. nekem sincs tul sok kedvem...)

#34
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ajánlott végigolvasni, mert vannak benne módosító indítványok és egyebek...

#35
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Nem olvastam vegig, csak a topiknyitot, de az alapjan jo 5letnek tunik.
Ha osszejon, szivesen beszallok !

#36
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
na gyerekek asszem a téli pangásban mindenki újból elgondolkodhat hogy mi legyen... ;)

ne kíméljétek a topikot...

#37
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
3. napirendi pont: bruce vajon most merre járhat??

;D ;D ;D ;D

#38
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
;D ;D
Lassan napirendi pontokba kell gyüjtened, mi mindent kell megbeszélnünk a 3. talin ;D ;D

#39
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;) Én nem felejtettem... a 3. talira vártam... 8)

majd ott talán végrre gatyába rázzuk a dolgokat...

;D jó kis tali lesz!
a döntések-találkozója!
...mez...
...díjazás...
8)

PéeF

UFF
Üdv ismét a fedélzeten Ras Koma!  :D

#40
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Gyerekek nagyon eltûnt ez a topik...

csak nekem hiányzik???

ha idén már nem is lesz belõle semmi, de ne felejtsük el az ötletet és a témát hogy jövõre sikerüljön megszervezni a dolgot!

esetleg BMFTT3-on is szakíthatnánk rá egy kis idõt... (vagy ez csak egy szép álom lesz? ki tudja???)