Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumos díjazás !

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
341 hozzászólás a témában

#341
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8) Apppukám! Hogy ez nem nekem jutott eszembe...  ;D

Én 10000000%osan támogatom az ötletet...
És a pénz díj mellett lehetne "negatív" díjakat is kiadna, úgy mond ösztönzõleg...
(a legangyobb bukás... legrosszabb rendezés... sötöbö...)

Szal Paraferee és Joghurt [×]
;D




#342
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
agymenésem van, olvassátok bátran  ;D

bikkmag év versenyzõje, bikkmakk különdíj ... stb
hogy mire gondolok ?
van itt 500egynehány regisztrált tag, ebbõl kb 30 ha ír is, de tegyük fel hogy a fele, kb 250 olvassa a fórumot többé-kevésbé
és tegyük fel...a kérdést, hogy pl. "bedobnál-e egy ötszázast, hogy jutalmazzuk, különdíjban részesítsük az év legerdményesebb versenyzõjét vagy csapatát vagy legtehetségesebb juniort, vagy....stb stb"
most szorozzunk egyet : 250*500 az annyi mint 125ezer pénz. Ez nem rossz 13. havi bérnek  8)

de ami az egésznek az alapja legalábbis ezt gondolom, akarja-e a bringás nép (az istenadta) hogy legyen ilyen díjazás, van-e igény rá (gondolom pénzre mindig ;) )
az egésznek persze lehetne és kellene is egy szép csomagolást adni, hogy ki is nézzen valahogy és a legfontosabb hogy elkerüljük azt, hogy úgy érezze bárki is csak a semmiért vettek ki a zsebébõl megint egy összeget, ahelyett hogy... ezért meg kellene majdan oldani azt is, hogy tudja mindenki hova kerül a pénzmag ill. mennyi van.
pl.: egy otp-s házibankos akármivel otthon géprõl meglehet nézni az egyenleget (ez csak példa, az elõnyeit hátrányait most nem taglalom)

egyelõre azt kérdezném a tisztelt fórumozóktól ki az aki támogatja az ötletet (most még csak elméletben) ?
illetve a laptól is nyilatkozzon valaki miccólna ehhez, esetleg van-e tapasztalat ?

ha nagy visszhangja lenne a dolognak szerintem érdemes nekivágni, akárcsak egy próbaévet ha csinálnánk, (számoljunk 11hónapra, és havi rendszeres átutalásra, az annyi mint 45,45 Ft/hó, euróban meg a franc tudja ;) )
további kiötlött részleket nem írok amig nincs visszajelzés

jótakaró b

ui: ha véletlen van már ilyen akkor bocs, de nem tudtam róla  :)