Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumos díjazás !

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
341 hozzászólás a témában

#321
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ja-ja...
ez így igazán demokratiKUSS lesz... ;)

de azt hiszem emellé még a POSTAI úton való szavazást is felkellene ajánlani, nem?

tudom... akkor már nem BikeMag FÓRUM díj...  :-/

de ha úgy lenne, hogy BikeMag OLVASÓI&FÓRUM DÍJ? ;D

Miért is erõltetem ezt annyira...
Mert azt hiszem elég sok olyan BikeMag olvasó van, aki nem fér NEThez... és ugyebárrrr a legdemokratikusabb mégis csak az lenne, ha ÕK is szavazhatnának...

na agymenést most ennyit....

#322
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A lebonyolítás (a szavazás, döntés, elbírálás, stb.)hogyan zajlana?! A földrajzi szóródás miatt gondolom a netet hasznánhatnánk e célra. zOrg mintha említette volna, hogy a készülõ szájt (BMFT) számára akár giga mennyiségben is lesz férõhely, így ezt lehetne felhasználni a kategóriák jelöltjeinek ismertetésére, ill. a szavazatok leadására, stb.

Én így képzelem pölö (copyright from Paraferee) ;D:
BikeMagFórumDíjak (menüpont), ez alatt a kategóriák felsorolva, az egyes kategóriákat megnyitva egy rövid ismertetõ, az eddigi jelöltek (jelölt képek, videók, versenyek, stb.). Opciók: szavazat, új jelölt. (Gondolom a technikai háttér megoldható, hogy egy Fórumtag (mer ugye nyilván csak tagok szavazhatnak) csak egy szavazatot adhasson le, vagy egy jelöltet állíthasson.)

#323
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
akkor pölö:

BikeMag (FÓRUM) díjak:

1.  AZ ÉV FELFEDEZETTJE DÍJ [pénzdíj]
2.  AZ ÉV VERSENYZÕJE DÍJ [pénzdíj]
3.  AZ ÉV VERSENYE DÍJ [pénzdíj]
4.  AZ ÉV LEGROSSZABB VERSENYE DÍJ
5.  AZ ÉV BUKTA DÍJA
6.  AZ ÉV CSIGA DÍJA
7.  AZ ÉV PARADICSOM DÍJA
8.  AZ ÉV FOTÓJA DÍJ [pénzdíj]
9.  AZ ÉV VIDEÓJA DÍJ [pénzdíj]
10. AZ ÉV KLIPPJE DÍJ [pénzdíj]

kábé ennyi... vélemény? egyébb ötlet?

cs&h...


#324
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ja-ja!

Meg a szervezést és lebonyolítást is lehetne értékelni...

Gondolok itt, a futamok lebonyolítására, mint:
AZ ÉV LEGJOBB VERSENYE
AZ ÉV LEGROSSZABB VERSENYE

ezzel már meg is lenne a 10kategória... ;)

Nahhh, halljunk más ötletet is...

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Paraferee...

#325
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A fenti 5 kategória a versenyzõkre (most attól eltekintve, hogy profi, vagy amatõr) vonatkozik, nemdebár... Javasolnék pár nem-versenyzõ kategóriát is. Például: az év videója, az év képe, az év klippje (video+zene ;D (ez esetben az "elkövetõ" és a "készítõ" megosztoznának a díjon.) Mert például a Riderz (www.freeweb.hu/riders) képei közül tudnék párat javasolni e címre. A videó- és kép esetében persze nem olyanra gondolok, hogy leszedek egyet a netrõl és beküldöm, hanem term. saját képekre, ill. videókra. Így nemcsak a CC, DH, DS lenne díjazva, amik ugye versenyszerûen is ûzhetõk, hanem a Freeride is.



#326
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Azt hiszem az évi 1000 az mindenkinek megfelelne, nem?
És ugyebárrr nem feltétlen csak 250 embörke van itt... ;)
Kategóriákhoz, Én a következõt dobnám a kalapba:

[glow=yellow,2,300]
AZ ÉV BikeMag (FÓRUM) FELFEDEZETTJE
AZ ÉV BikeMag (FÓRUM) VERSENYZÕJE
AZ ÉV BikeMag (FÓRUM) CSIGADÍJA
AZ ÉV BikeMag (FÓRUM) BUKTADÍJA
AZ ÉV BikeMag (FÓRUM) PARADICSOMDÍJA
[/glow]


most kábé ennyi...
cs&h+tsai

#327
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, és, ha élhetek én is egy javaslattal: nem tom jól vettem-e ki, de akkor itt ugye több díjról (jutalom, kitüntetés, elismerés, emlékplakett, stb.) lenne szó; milyen kategóriák lennének, ki bírálná el az odaítélést, stb. Ezeket testületileg (értsd: BikkFórum) megtartott szavazás alapján döntjük el közösen vagy egy ezzel megbízott bizottság végzi majd. Ez utóbbi...nos, szentem inkább a vad demokrácia, mint a pártállami maradványok...
Részemrõl 1000 Ft-ot nagyon szívesen nélkülözök évente ilyen nemes célra. És az már negyed milla, ami mongyuk 10 kategóriával számolva 25 ezres pénzdíjat jelent. (Én spec örülnék neki... :D)

Na, ennyi, ami a végére még csak nem is lett javaslat... ;D

#328
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
üdv Jorus !

Jól látod csak kezdõdik, ha lehet szóljatok ismerõsöknek haveroknak akik nem néztek be ide, csak annyira hogy tudjanak a dologról, persze észrevételeket is várunk !

Hétvégére már off vagyok, ha van kis idõtök agyaljatok rajta ti hogy csinálnátok, meg én is agyalok rajta, aztán bedobás a nagy kalapba, jól összerázzuk és hátha kisül belõle valami ....   ;)

#329
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Csak most olvasom, milyen okés kis kezdeményezés szeretne itt kibontakozni, Pártolom, sõt támogatom az ötletet!

Csak szóljatok, hogy kinek, mikor, mennyit, hogyan kell fizetni!  ;D



#330
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
beugrok majd postára azt megkérdezem hogyé az annyi

#331
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy...
Szerintem azt kellene megtudni, mi péz lenne a kiindulás úgy, hogy NE rózsaszín bugyiban...izé... csekken lehessen a péízt feladni, ahnem normálisan, SÁRGÁN...

Nem értek hozzá...
Para Kalapács Ferenc... és Joghurt ;D

#332
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ha rózsa szán párduc azaz Ööö... postautalvány, akkor tutkó hogy a posta is lehúz... ergo akkor érdemes megnézni mennyi pénzbõl mennyit húznak le és úgy kitalálni az összeget... személy szerint két pótbelsõt is fel tudnék ajánlani egy évben  8)

Rás, a nagyon nem milliomos

#333
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
talán a papper, amit ki kell tölteni....de igazából nem tudom

#334
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
azs nem kerül pénzbe?

#335
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
fején találtad a szöget Pf   8)

nem kalapács a 3ik neved ?  :P

#336
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Van még egy megoldás!

Csekken befizetés számlára...

Nem?

#337
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Pénzbeszedés bizalmi alapon mehet persze egy ember kezébe mondjuk a pestiek körében és az összegyûlt zseton ecceri számlára rakása már nem akkor érvágás, ehhez persze meg kell bízni az adott személyben.

#338
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
teccik...
évi egy pótbelsõt meg mindenki tud szerintem nélkülözni, bár azért meglátásom szerint az probléma, hogy illyen kicsi összeget bankon keresztül utálni... hát ö :o
szóval a bankok nagy francok...  >:(

#339
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
b kollega!

OFF
nem látogatnál be véletlen a BikeMag FórumTeam találkozó 2002. topicba??
;D
Csak mert kérdõjeles vagy, és ha már így bulit emlegetsz...

ON
a jelképesség FONTOS!
Mondjuk a leglassabb versenyzõ kaphatna egy lelakatolt kereket... pölö... ;D
sígy tovább...
;D
az évvégi átadó buli sem lenne rossz ötlet...
Össze lehetne állítani egy 8-10 díjat, és ünnepélyes keretek közt átadni...

Joghurt és Én....


#340
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
negativ díj..ez jó  :D

lehet valami jelképes is, pl egy-egy lekókasztott nyeregcsõ "felajánlása" vagy ilyesmi

még az átadásról egy ködös elképzelés...egy év végi BM buli keretében, persze ez is pénzbe kerül, de hátha lesz aki azt mondja "hé én tudo egy helyet occsón", "én hozok zenecuccot" "én hozok piát" stb stb... (az én az most nem én  ;D de ha valaha is nyerek lottón akkor lesz minden mint karácsonykor  ;) ) házipáleszt és kolbászt meg bográcsot máris tudok adni ;)