Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumos díjazás !

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
341 hozzászólás a témában

#81
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ez így van!  8)

#82
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
szép jó reggelt  8)

Bruce ha átlapozod az 3-4-5-6 oldalakat és meglesed zOrg és kemepelen írásait választ kapsz a kérdésedre.

Máramennyiben jól tudom, hogy zOrgnak és kempelennek van valami köze a B(ögyös) M(acá)-hoz

#83
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8)

baliba!

természetesen a 10 × 15cm... ;)


Üdv a agymenésesek klubjában! :)

Pf



#84
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Huh!

Közel 2 órámba került, mire végigolvastam, és így a végén, már kimerültem, de hamarosan hozzászólok esetleg érdemben is!

Csak 1 észrevétel: A szabvány fénykép méretek 9x13 és 10x15-ös. Ebbõl melyikre gondoltatok, vagy ha rosszul tudom plíz javítsatok ki!

Végezetül, teljes emberként melette állok az elképzelésnek, növelve a támogatók egyre népesedõ táborát!

Üdv: Baliba

#85
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Pf: hiába gondjuk ki olyan szépen, hogy majd az újság leközli... meg hogy BMGála... HA az újság nem támogatja az egészet, és kakil rá...
tehát (szvsz) elõbb velük kéne megbeszélni

#86
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hajaj!
Másnaposan még támasztékkal sem olyan egyszerû a lefele... ;D

Pf...

#87
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ámen  :)

meg bicajt azért is muszáj lesz vinni, mer másnaposan támaszték nélkül hegyrõl lefele....
ahogy a dájcs mondaná bergab mit hukk hukk

#88
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D ahhh... már tényleg azon voltam hogy kicsit OFFolom magam ebben a témában... hmmm...

na de... 8)

Szal...

Szerintem ne küldjél még... vagy nem is tudom... most már kicsit elbizonytalanodtam... :) Szvsz maradjunk még itt, tárgyaljuk meg...vitatkozzunk...szíjjuk el a békepipát, és a Létrástetõ után gõzerõvel... irány nyugat...ööö...a levelek...
ok?

Pf

#89
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ne hülyülj már Pf   ;) valakinek gondolkozni is kell  ;D

miccólsz küldjek üzit az eddigi 20x jelentkezõnek a legutóbbi összefoglalód szövegével ?

#90
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-[ bocsika... lassítok, ha baj...  :-X

csak szerettem volna, ha nem marad kérdõjelek halmazában az egész, majd szépen lecsúszna a mélybe...  :-/


Pf

#91
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem a találkozón sokkal konkrétabban megy majd a brainstorming, és utána konkrétabb tervekkel jöhetünk vissza. Bár Para igen belehúzott a tervezés terén.

#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey!

Dehogy vagy lemaradva!

Épp ellenkezõleg!
;)

Köffi b nevében is a támogatásod!

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Paraferee

#93
Teboly

Teboly

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Tom hogy le vagyok maradva kicsit, de nekem tetszik b elképzelése és lennék a huszonXedik aki benne van.

#94
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
gyaloglás közben több idõ van beszélgetni ;D
de bringát azért viszek mert úgy meg könyebb hegyet mászni  :P
meg amúgy is bringás bringa nélkül... na off jó egy hétig, febr elején jövök ismét addig jók legyetek, és Para: egyeértek az ötleteddl lásd fentebb konkretizált elképzelés...

byez

#95
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Én elsõdlegesen azért, hogy ne kelljen gyalogolnom...

Nem tudom, Te hogy vagy ezzel?
Már mint a gyaloglással...
:P
Pf

#96
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
minek viszünk kecskét a talira? úgysem lesz idõ bringázni...

#97
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Yes, sir!  8)

Azt hiszem Létrástetõn lesz mit megbeszélni... ;)

Na csõváz...
Maximus Phorumus Parafereecus szólot vala...



#98
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
elég jól hangzik   ;)  (micsoda dicséretek b-tõl, idézet...)

Eõre szólok hogy korlátozott kommunikációs képességeim miatt a leendõ sportruházati avagy fotóapparat forgalmazó felhajtását nem vállalom, de kisérõként szivesen résztveszek.

Év versenyzõje témában az eddigi "jelölök 10et listára beküldöm" verzió érvényes ?



#99
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No akkor részemrõl egy konkretizált elképzelés ködfoltjai...
 
A képek,fotók díjazása a már említett és letisztázott keretek közt... min.&max korlátozásokkal...stb...
Válogatásuk: elõször mind felkerülne a fórumra, ahol egy rövid, max4hetes válogatási idõ keretében megszavazzuk az általunk legjobb 20fotót... ezután ezek a képek, a top20, bekerülne a bikkmakk printed hasábbjaiba, majd a következõ 4hétben lehetne bárkinek a fotók mellé, vagy máshova az újságba rakott szavazócédulán szavazni! (FONTOS! hogy csak postaiúton lehet szavazni!)
A határidõ leteltével kerül ki a legjobb 3, melynek díjazására vmely hazai fényképezõgép, sportruházati cégek, illetve a pénzkeretünkbõl kisebb!!! díjakat kapnának(elsõre úgysem jön össze tutira nagyobb...)

versenyzõi oldal: akkor alapul a juniorokat vesszük... ahol ugyebárrr csak az  AZ ÉV FELFEDEZETTJE DÍJ [pénzdíj] & az ÉV VERSENYZÕJE DÍJ [pénzdíj] játszik...
a többi, azaz

AZ ÉV VERSENYE DÍJ
AZ ÉV LEGROSSZABB VERSENYE DÍJ
Z ÉV BUKTA DÍJA
AZ ÉV CSIGA DÍJA
AZ ÉV PARADICSOM DÍJA

kategóriákba bárkit/bármit szavazhatunk/nak... ennek a módja, mint a fotóknál...
Kisjelölt idõkereten belül, max.4hét, párhuzamosan a fotók rostázásával, felkerül egy lista a fórumra ezen kategóriákra jelöltekkel, majd a fórumozók szavazatai alapján egy-egy kategória TOP6os listája kerül be végül a fotók TOP20as keretével együtt a bikkmakkba...

Ennyi...

Átadás: Év elején...pölö februárban(így könnyen lejátszható elõzõ évvégén a két hónapos rostázási és szavazási ceremónia) a BikeMag Gálán, mely egyben a hagyományos BikeMagFórumTeam évnyitó találkozója is...


Enikvescsön? ;)

Pf


#100
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Szerintem az elõválogatást nekünk kellene megoldani(fórum) a Kiválasztott képeket kellene a bikemagba berekni és arra lenne össznépi szavazás!