Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hõõõség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#41
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most igy kb. csak annyit tudok mondani, hogy valahol Afrikában, de ha valóban érdekel, akkor utána tudok nézni. Mért, mennétek oda? Túristákat úgysem engednek be azokra a helyekre. Tehát csakis önkéntjelentkezôként mehetnétek.

#42
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nekem is eszembe jutott, hogy megkerdezem, hatha osszefutok en is egy ilyen amazon torzsel, de ott van sajnos az a fekete magias szertartas....
;D ;D ;D

#43
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ööö...mit mondtál merre is vannak ezek a törzsek...?!

#44
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na hát én erre mondtam hogy feminizmus, hogy " persze mi nõk nem erõszakolunk meg senkit ". Na jó, nem ezt modnta, de értitek mire gondolok, és nem mondom azt Angelre , hogy feminista, szóval ezen ne nyissunk vitát !

#45
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ruff, Beg, nem nevezném ezt feminizmusnak, ugyanis ha utánanéztek, a szó jelentése egészen mást takar. ;) Üldözési mániának sem, mivel én csak megerõsiteném Angel szavait, hogy ilyenkor valóban elõjönnek a perverz emberek (fiatalok meg öregek), akik teljesen értelmetlen módon mutogatják magukat. Ha ez sem elég, Findli is megerõsitheti. Nektek tán csak azért nem tûnt még fel, mert ti fiúk vagytok, és nektek nem éri meg mutogatni.
Angel, viszont én már hallottam férfiakat megerõszakoló nõkrõl is, és itt nem kell semmi különösre gondolni, csak egyes törzsekre, ahol nõi uralom van, és a férfiakat párzásra tartják. Meg bizonyos fekete mágiai szertartásokon is. ;D

#46
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
sziasztok

szerintem ezt a hoseget is el lehet viselni erdoben+bukoban tekerve, nem olyan veszes, mas dolog hogy rengeteget kell inni es szetizzadod magad.. Lenyeg hogy amiennyire lehetseges kerulni kell a nyilt napfenyt (vagy nemtom mi erre a szakkifejezes) mert akkor hoguta, ilyesmi konnyen beuthet..

:.

#47
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
nem feltétlenül , ezt nevezhetjük feminizmusnak is ;D

#48
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Kicsit üldözési mániád van, nem?   ;)

#49
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Magamutogató öreg (vagy fiatal) pacákok, olyanok, akik lekapnak az egyik bokorál vagy tudomisén.
Eddig még mindig sikerült megúsznom õket.  :P
De azért a magamfajta lány elgondolkozik egy olyan helyen, ahol alig jár valaki és hiába kiabálnál, tuti nem hallaná meg senki, azon,hogy akármikor  találkozhatsz 1 stekszulálisan túlfûtött férfival. :-/  (ha egyálatlán lehet férfinak nevezni az ilyet.)
Bezzeg olyan még nem volt, hogy perverz nõk erõszakoljanak + "ártatlan" pasikat. Ennyit errõl a világról...  ;)


De módosítanék: a mai 37 fok még engem is távoltartott egy ideig a tekeréstõl.  :'( :'( :'( :'(

#50
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
perverz disznók?

#51
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hú gyerekek, ma elmentem a legnagyobb hõõõõségben tekerni, mert már nagyon nem bírtam magammal, és állítom, sokkal jobb volt, mint itthon a besötített szobában a ventillátor elõtt! (Csak a sok perverz disznótól paráztam a szigeten, de hál' istennek +úsztam õket!  :P  )
Szóval ezentúl nem fogok begubózni, ha a hõmérõ higanyszála felfelé szárnyal...

#52
Ginger

Ginger

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Nem akarom itt a leendõ orvosokat megbántani, de a homeopátia, mint gyógymód tényleg nagyon klassz dolog. Én nagy sikereket értem el vele, de azért az sem mindenható. Ha valakit részletesebben is érdekel a téma, nyugodtan irjon.

#53
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Charon: bocsesz hogy igy le elsoeveseztelek ::) ,de mi szovettanbol elsobenn tanultunk ilyen receptoros bizbaszt.... bocsi..
majd megnezem....

vadkan

#54
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Elõfordulhat...

#55
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
off - a homepátia szó inkább azt jelenti, hogy "otthoni gyógyitás" "házi gyógyitás", tágabb fogalom. azt nem tudom mi ennek a kutyharapásos gyógymódnak a neve ::)  :)

#56
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
jólvan na, megadom magam  :-[

#57
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Én azt, hogy a víz felmelegszik és kellemetlen lesz az íze egyszerûen oldom meg. Nem kimondottan vizet iszok menet közben. ;)
Jópár helyen lehet különféle italporokat kapni. A magam részérõl jelenleg az Isostart preferálom, abból is a grapefruit ízesítésût. Kesernyés, kicsit savanykás íze van, így elég jól csillapítja a szomjúságérzetet még felmelegedve is. A normál csapvízzel szemben a szervezet számára fontos anyagokat is pótolja, amelyek izzadáskor fokozottan távoznak.

Egy kis kiegészítés:
A "kutyaharapást szõrivel" gyógymódokat összefoglalóan homeopátiának nevezik (ha jól emlékszem). A lényege, hogy az adott "betegségre" olyan anyagokból készítenek "gyógyszert", ami a betegséghez hasonló tüneteket vált ki. Persze ebben a készítményben az adott szer (gyógynövény, ásványi anyag stb.) nagyon kis mennyiségben fordul elõ. Gondolom ismeritek a mondást: "Nagy mennyiségben méreg, kis adagban gyógyszer."
A mai homeopátia gyökerei a régi népi és természetes gyógymódokból ered. A jó homeopata minden egyes betegének külön-külön készít gyógyszereket, az adott betegséghez és a pácienshez igazodva.
Az orvostudomány mostanában ismét elkezdte vizsgálni a népi gyógymódokat és azok hatékonyságát. A homeopátia is ezek közé tartozik, és több esetben bizonyíthatóan hatásos volt.

#58
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Vadkan:
Lehet, hogy az életkoromból nem derült ki: 4. év. És az pedig Élettan. Egyébként pedig nézz át BMFTeam honlapra, van életrajzom.


#59
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
ruff: hat en mondtam(meg Lensver),hogy hidegre lassul az emesztes! >:( ;)
De irtam,hogy nem mindig ertelek, kicsit zavaros vagy nekem neha, bocs! ::)

Ez tuti igy van.

Charon: hanyad eves vagy? melyik egyetemre jarsz?
az tuti ,hogy biologus vagy, talan elsoeves...ez szovettan ,ugye?

vad

#60
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én viszont sok könyvben és folyóiratban olvastam azt, hogy a hideg, fôleg a jéghideg italok bizony nehezitik az emésztést, mert a testünk alapvetôen úgy van beállitva, hogy hidegre összehúzódik, merevedik, melegre pedig tágul, gyorsulnak a folyamatok. Ezért emésztesz gyorsabban pl. ha valami meleget iszol fôétkezések elôtt. Pl.teát, és nem jéghideg kokakólát ,mint ahogy én szoktam.  ;D

Egyébként visszatérve a fôtémára: ma délelôtt elindultam szokásos kis tekerésemre föl a HHH-ra (és azon is tovább -gondoltam magamban, Nagykoviba), ám ma valahogy rosszul lettem kissé ettôl a hôségtôl. Kb.10:30 fele járt az idô, fejemen bukó nem volt, és talán ettôl még melegebbnek éreztem magam. A Harsány utcán mentem föl a Virágos-nyeregig, és bizony ott, ahol eddig nem kellett megállnom egyszer sem, csak tavaly ugyanilyenkor, háromszor is megálltam, mert az egész bicajt marha nehéznek, combjaimat mereveknek éreztem és úgy kapkodtam a levegôt, mint kisgyerek a meggyet. Szal, ez a meleg tényleg ki tudja késziteni az embert, de rendesen.