Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hõõõség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#1
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
naccerü, szerencsére ritkán járok tech-be, deazé lecsekkolom azt a topicot. ;D

#2
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
LeOn: Már megnyílt az új topic a techben, és mint látom, elég szép számmal érkeztek hozzászólások. SZVSZ kellett az a topic.

#3
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
nem nem nemkell uj topic, igy is jó lassan töltödik be az oldal a browserembe, jó lesz ez a téma ide is, nemkell minden szirszarért ujat nyitni.

#4
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Ja, jó lenne valami öltözködõs topik, mi hogyan kényelmes, mi szellõzik, mi a jó cucc stb.

Kérdés hogy mi legyen a címe? És mi legyen a témafelvetõ kérdés.. na majd kitalálok valamit.

#5
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
én rox shox boxxert veszek fel alá  ;D ;D vagy tengerészsztájl nadrágot, az kényemesebb  ;)
de ennek inkább nyiss egy új topicot a techben  ;D biztos lenne érdeklõdés a témára, mert mostanában én is gondoltam rá hogy lehetne vmi ilyen topic is  :-[

#6
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Lehet kicsit off lesz, de azért picit a meleggel is kapcsolatos.

Srácok. Bringás naci alá szoktatok venni valamit? Ha igen mit? Mi az ami bemegy alá úgy hogy még kényelmes is? Mert a boxeralsó tuti nem.
Én nyáron nem szoktam semmit, jobban is szellõzik, de ha hidegebb lesz nemtudom még mit találjak ki.

Valami ötlet?

#7
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
szerdától egy 3 napos evezõtúrán veszek részt...
...mostantól össze-össze szoruló gyomorral.

KÖSZ, SRÁCOK!  >:(

#8
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
OFF

eccer haverom pár spéciskaccal evezett felfele a dunnán, és eccecsak vmin koppant a lapát, megnézik mi az, hát egy trabi hüsölt ott a vizben, nembaj továbbeveznek, este a hirado mongya hogy találtak egy halott nöcit egy trabival a dunában ooops...

ON

#9
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Kac-kac...  :-/


#10
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Szoktatok evezni? Van ott egy mocsaras rész a Tündér-sziget mellett. Eszméletlenül gyönyörû, érdemes elevezgetni arra, még ha rutinotok sincs!  ;)


Vízi hulla: 3000 HUF, Mocsári: 4000 HUF
(Fizetési tarifák a vízirendészetnél...)
;) ;D

#11
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
na meg az olyanoknak akik a hordozható klímát meg hasonló dolgokat szabadalmazzák  ;D ja meg nekünk , diákoknak  ;D

#12
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A következôket érdemes tenni: nyáron DH-zni, mert bazi meleg van, és a szél lehût, télen meg CC-zni és sokat tekerni fölfele. A nyarat a DH-zásnak találták ki.

#13
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
De vajon melyik a jobb: ha ..aszott meleg van, vagy ha ilyen undorító az idõ, mint most és bármikor zuhoghat?  ??? ??? ???
:-/

Angel

#14
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Kedves Zsuzscsinó

Én azt szeretem, ha jól bebüdösödök a szerkóba ;) és mondjuk a hegyen való tekerés kelõs közepén még egy kis felhõszakadás is elkap :), mert az úgy a jó. ;D Este pajszerral kell magamról lehámozni a szerkót, és légkalapáccsal kell leverni a rámszáradt gipszagyagtéglabetonmárványport! 8) BÜDIKOSZOSDH-S CSÁVÓ RULEZ!  ;)Na félre a komolysággal, a meleg ellen tenni nemsokat lehet, max egy kicsit enyhiteni rajta, de ez is csak pillanatnyi segítség, hiszen a napnak nem szólhatsz hogyaszondja: nesüsémáwazze, mert marhabaziálatmelegemvan ..ze! ::) Egyébként az köztudott hogy nyáron meleg van! Nektek nem szóltak? ;)



#15
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
yanee: vagy este 5-tõl, vagy reggel 5-6 tájban, olyankor nem izzadsz meg  ;D

Késõbb hülyeség mert baromi meleg van, én egyszer zuhogó esõbe mentem ,és baromi meleg volt, de az az érzés amikor csöpög a ruhádból a víz, és közben izzadsz ( a magas páratartalom miatt), az elég érdekes! Próbáltátok már? :)

#16
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
este kell biciklizni, vagy 5 órátol, mert akkkor mar egy kicsit hüvösebb van.

#17
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
4 csillagom van!!!!
de büszke vagyok magamra....
(ha meglessz az 5. akkor majd úgy is letagadom hogy nekem 4 csillagom is volt...) :) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
(azért ez egy jó heLY, sehol nem kap az ember csillagokatb a szófosásért...


#18
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Jeti:  :-*

#19
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
a multkor... a budai oldalon a duna melllet(nem a kerós úton tekertem, és egy csapat nyugdijas a 70és a halál közt ott topleszeltek -én olyan zavarba voltam hogy csak na....annyi ráncos cici meg  boka és ezek egymás mellet...... :P :P ;D)
 a leg..arabb az egész nyárban hogy a táska alá úgy beiZad at ember hogy az szörnyÛ, na de azért vannak üditõ pillanatok is...Angel bikinibe szembõl.... ;D ;D ;D ;D

#20
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Én ott szeretek tekerni, ahol nincs (vagy kevés az) autó.
De az esti tekeréshez már fel lehet öltözni normálisan; csak amikor 3 napig kánikula volt, akkor nem voltam hajlandó pólóban tekerni, inkább felvettem a bikinit és tettre készen (->váltás->sprint) mentem bringázni.
Ma voltunk evezni a Rómain, és egy elhagyatott részen egy tata ott hûsölt szétvetett lábakkal... anyaszült meztelenül.  :o Nem volt egy szemet gyönyörködtetõ látvány.  :-/
Szoktatok evezni? Van ott egy mocsaras rész a Tündér-sziget mellett. Eszméletlenül gyönyörû, érdemes elevezgetni arra, még ha rutinotok sincs!  ;)